719 Shares 3421 views

Lek „Fosprenil” dla psów i kotów

Tam weterynaryjne, które mają wysoki stopień sprawności, nie mają skutków ubocznych i są tanie. Praktycy są następujące leki: „Gamavit”, „maksidin” i „Fosprenil”.

Lek „Fosprenil” wykonane z drewna igliwia. Jest on stosowany w leczeniu poważnych chorób, posiada działanie przeciwwirusowe i immunomodulacyjne. Lek jest bezbarwny roztwór wolny od zanieczyszczeń mechanicznych.

Eksperci twierdzą, że środki weterynaryjne „Fosprenil” dla kotów może być stosowany w profilaktyce i leczeniu niektórych chorób jest o wiele bardziej wydajny niż wielu leków. Na przykład, zakaźne zapalenie otrzewnej może zachorować zwierząt w każdym wieku, ale są najbardziej podatne kocięta. Wirus rozprzestrzenia się po całym organizmie, wpływając na wszystkie narządy, co w końcu prowadzi do śmierci. Tylko szczepienia profilaktyczne oraz stosowanie leków może uratować zwierzę na nieuleczalną chorobę.

Jeśli masz kontakt z wirusem – Drug „Fosprenil” dla kotów jest podawany profilaktycznie raz. Zwierzęcego lub publikowanych w epidemii otrzymując preparat do wstrzykiwania, albo podaje się doustnie. Leczenie klinicznych przypadków zakaźnego zapalenia otrzewnej zostały opisane w praktyce weterynaryjnej. W ciągu tygodnia kot leczy się stosując leki „Fosprenil” domięśniowo w ilości 1,5 ml i umieszcza lewatywy z lekiem. Wstrzyknięto do otrzewnej i mieszaninę ciepłe „Fosprinil” oznacza sól fizjologiczną (10,10).

Oznacza „Fosprenil” dla kotów jest bardzo skuteczny w leczeniu grypy i opryszczki kaltseviroza nosa i tchawicy. W stosowaniu leku jest prowadzone równolegle i leczenie objawowe. Eksperci twierdzą, że efekt stosowania leku jest bardzo wysoka. Pomimo faktu, że schemat leczenia zamkniętego z każdej paczki, leczenie objawowe powinno być przeprowadzone. Ma to ogromne znaczenie, gdy choroba zakaźna u kotów występuje w ciężkiej postaci.

Lek „Fosprenil” kota również interferonem, dzięki czemu mogą one być połączone do leczenia poważnych infekcji. Jeśli szczepienie podaje się równocześnie, a narzędzie – działanie ochronne szczepionki wzrośnie. Doskonałe wyniki uzyskuje się w zapobieganiu chorób, takich jak zakażenia i koronovirusnaya panoleykopeniya.

W leczeniu ostrych infekcji lek „Fosprenil” podawać kilka razy dziennie (3-4 razy dziennie). W odniesieniu do poprawy ogólnego stanu stopniowo zmniejsza się ilość podawana lub wielość wkładania. Pojedyncza dawka dla kotów 0,2 ml / kg, codziennie – 0,6-0,8 ml / kg.

Dołączone do każdego opakowania leku „Fosprenil” instrukcją, cena zależy również od jego opakowaniu. W aptekach rozwiązań sprzedawanych w fiolkach po 2, 5, 10, 50 i 100 ml. Na przykład, opakowanie 10 ml leku o wartości 620 rubli.

W opisywaniu stanów narkotykowych, że ważne jest w infekcjach wirusowych, jak najszybciej rozpocząć leczenie. Jeśli choroba koty występuje w ciężkiej postaci, leczenie odbywa się 3-5 dni. Praktykujący są stosowane we wczesnych etapach bardziej wydajnych technologii, dzięki czemu pojedyncze podanie roztworu w dużej dawce.

Wniosek złożony lek weterynaryjny „Fosprenil” przyspiesza zwierząt odzyskiwania.