643 Shares 9267 views

Jak zbudować triceps?

Każdy mężczyzna chciałby mieć silną, napompowane ramiona. Dlatego w tym artykule powiem wam o jak podkręcić triceps. To, oczywiście, nie oznacza, że konieczne jest jedynie, aby ją odchylić, ponieważ w celu dokonania mięśnie rozwijają się harmonijnie, konieczne jest, aby trenować więcej i bicepsy i przedramiona. Ale teraz skupimy się tylko na triceps.

Aby wiedzieć dokładnie, co ćwiczenia są odpowiednie dla konkretnego mięśnia, co musisz wiedzieć o wszystkim. Bardzo wiele osób po prostu nie zwracają uwagi na triceps i biceps są zaangażowane tylko, ale dlaczego tak jest – nie jest jasne. im nie zwraca w ogóle, a jeśli to jest wypłacane w wielu programach, to tylko trochę. Ale to nie tak, bo triceps jest duża część przedramienia. Aby ręcznie wydawało proporcjonalna i harmonijna, konieczne jest, aby wiedzieć, jak podkręcić triceps.

Tak, będziemy zrozumieć anatomię. Nazwy mięśni oznacza to, że składa się z trzech części – trzech głów. Dlatego też, dla uzyskania najlepszych rezultatów, trzeba trenować każdy z nich z równą intensywnością. Pomimo faktu, że dla każdego ćwiczenia z udziałem wszystkich częściach triceps, niektóre z nich są nadal bardziej lub mniej są w pracy. Dlatego kompleks ćwiczeń musi być tak dobrana, że nikt nie został ranny.

Najlepiej jest pompa triceps pomoże prasy francuskiej. Aby wykonać to ćwiczenie trzeba położyć na płaskiej ławce. Następnie wygiętą lub prostą poprzeczkę. Następnie podnieść ładunek na wyciągniętej ręce powyżej piersi. Aby triceps zawsze były napięte, zabrać swoje ręce z powrotem trochę bliżej głowy, łokcie na tym samym zakręcie. Wziąwszy pozycję wyjściową, zaczynają powoli obniżać obciążenia w twarz, po prostu ugnij łokcie. Bądź około czterech cali od głowy, a następnie powrót ramiona z powrotem do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtarza się tyle razy, ile jest to możliwe.

Był to francuski wyciskaniu, ale teraz pomówmy o tym, jak siedzącej i stojącej z użyciem pompy tritsep francuskiego wyciskaniu. Do tego trzeba usiąść, trzymając obciążenie równomiernie nad głową. Potem zaczynają powoli opuść ją aż poczujesz intensywny odcinek. Nie zapomnij, aby upewnić się, że łokcie skierowane do góry i może być lekko rozcieńczony przez strony, ale nie za dużo. Podczas wykonywania tego ćwiczenia kondycji, nic nie znaczący zmieniła, ale sytuacja się zmienia: jest to zrobić siedząc, stojąc tu robić.

Teraz powiem wam jak podkręcić triceps, prostując ramiona nad głowę w bloku lub z hantlami. Podobnie jak w przypadku poprzednich ćwiczeniach potrwają triceps, co przyczynia się do jej dalszego rozwoju. Większość ludzi woli pracować z hantle, jak przedramiona i nadgarstki są umieszczone w więcej niż zwykle kątem. Aby rozszerzenie z hantle obiema rękami, trzeba wziąć hantle i przycisnęła dłonie do wewnętrznej strony naleśników. Ręce z ładowni nad głową, a następnie powoli zaczynają obniżać je do tyłu, aż poczujesz napięcie. Następnie, powrót do pozycji wyjściowej. To ćwiczenie można wykonać jedną ręką. To jest zwykle używany lżejsze obciążenie, a zakręty łokcia do boku, a nie z powrotem.

Następne ćwiczenie – to dipów. Jest to bardzo skuteczne, ponieważ nie tylko wspomaga wzrost masy mięśniowej, ale także w jego realizacji obejmuje kilka grup mięśniowych. Aby poprawnie wykonać trzeba chwycić za broń w odległości szerokości paski na ramię. Organ ten powinien pozostać w miarę możliwości prostopadle do podłogi. Naciśnij łokcie po bokach, nogi prosto, spróbuj jak najwięcej, aby obniżyć ciało w pozycji pionowej. W przypadku naruszenia tego przepisu, to obciążenie będzie miało żadnych triceps i klatkę piersiową. Ciało powinno być obniżone na poziomie komfortowym dla Ciebie. Powtórz ćwiczenie. I nie zapominaj, że w żadnym wypadku nie powinno tam być ból w ramionach.