759 Shares 4367 views

Wodorosty owija w domu

Jednym z najbardziej przyjemnych i użytecznych procedur dla naszego organizmu jest okład z wodorostów morskich, a Laminaria. Glony te są przydatne w trzech kierunkach: zawierające jod i wapń, zmniejszają stan zapalny, zmniejszają zmarszczki i usunąć obrzęk, ponieważ zarówno przyspieszyć metabolizm. Dzięki sól, algi ma możliwość, aby pozbyć się tkanki skóry i narządów nadmiaru cieczy. Glony również przyczynić się do utraty wagi, a jeśli dodać imbir, tymianek i kolendrę, to pomoże aktywny przepływ limfy.

Zrobić okład z alg morskich, zarówno w domu jak iw specjalnej kabinie. Sama procedura jest z dwóch typów – na zimno i na gorąco. Zawijanie zimno prowadzi do zwężenia naczyń, przyczynia się do ich wzmocnienia, usuwa płyn z toksyn z organizmu. W związku z tym skutkiem, że skóra staje się jędrna, dobrze nawilżona. Gorący okład z alg, rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa przepływ krwi w całym organizmie.

Jak owinąć przeziębienie

Aby to zrobić, trzeba pewną ilość glonów. Przed użyciem zanurzenia w wodzie o temperaturze pokojowej i czekać na pół godziny. Zawartości wody z alg musi wynosić 100 g na 1 litr. Nałożony na obszarach problemowych potrzebują glonów owinąć polietylen i zachować godzin.

Hot wodorosty okład w domu

Jest to konieczne, aby zanurzyć glonów w wodzie do 38 stopni przez 20 minut dziennie. Po opakowaniu, glony pokryte film powinien być dobrze umocowane i owinąć się kocem lub termoprostyn. Procedury, stopniowo wzrasta od pół godziny do godziny.

Po przeczytaniu o opinie wodorosty zawijania, staje się jasne, że procedura ta jest doskonale przywraca napięcie skóry i jej zdrowy koloryt, łagodzi stres i zmęczenie. Jak można stosować takie procedury, aby pozbyć się rozstępów. Faktycznie, dzięki naturalnym właściwościom tych glonów, skóra nabiera zdolność do szybkiej odbudowy i gojenia ran zewnętrznych. Ponadto, przy użyciu Chusta Laminaria może osiągnąć piękną sylwetkę, pozbyć się zwiotczenie skóry i cellulitu.

Po pierwsze procedura trwale pozostawia 2 cm od obszarów problemowych. Aby to sprawdzić, można dokonać pomiarów ciała przed i po zabiegu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, (6-7 usuwania zbędnego cm) trzeba iść 10-15 sesje okłady. To zwalnia Cię z cellulitem pierwszego i drugiego etapu, oraz znacząco wpływa na skórę przed czwartym lub trzecim stadium cellulitu. Płyn wychodzi z organizmu nie tylko w trakcie procedury, tak aby uzyskać lepszą jakość, a nie naprawić, wybierania numerów, które zostały już utracone.

Dla tych, którzy chcą pozostać właścicielem gładkiej skóry, a nawet bez cellulitu, wskazane jest, aby przejść raz w roku na 2 dania okłady z wodorostów. Taka maska zwiększenie metabolizmu tlenowego, i usunięcie komórek tłuszczowych.

Do zabiegów domowych można kupić w aptekach lub glonów w sklepie kosmetycznym. Po parze wodorosty mogą być użyte. Są one stosowane na suchą skórę, oczyszczony zarośli. Wodorosty okład będzie bardzo korzystne dla zdrowia, wyglądu, i tylko dla prewencji.