345 Shares 1015 views

Oleg Gusiew biografia, osiągnięcia w piłce nożnej

Historia ukraińskiego futbolu jest wiele przykładów pokolenia graczy, powleczone, bez pozostawienia żadnych znaczących osiągnięć. Jednak ten człowiek był nie tylko wielki sport w odpowiednim czasie, ale był w stanie wykazać cechy niezbędne do szybkiego i pomyślnego rozwoju. Wielokrotny zdobywca Pucharu i Super Bowl kraju, Golden Ball, mistrz cztery czasu Ukrainy, Puchar Świata quarter– Oleg Anatolevich Gusiew – zajmuje zaszczytne stronę w historii ukraińskiego futbolu.

Oleg Gusiew biografia

Obecnie Gusiew jest pomocnik Kijów „Dynamo” i reprezentacja Ukrainy. Urodzony sportowiec 25 kwietnia 1983 we wsi Stepanovka Sumy regionu USRR w rodzinie nie ma nic wspólnego z piłką nożną.

Dane fizyczne: wysokość – 179 cm, ciężar – 71 kg. Gusiew grał w „Dynamo” na swoim ulubionym numerem „20”, a w drużynie narodowej – pod cyfrą „9”.

Początki kariery

Przyszłe zawodnicy kijowskiego „Dynamo” zaczął grać w piłkę w lokalnym Młodzież w Sumy trenera Anatolija Sementsov. Okazał się doskonały w ataku, mimo że pojawiły się problemy zdrowotne. Lekarze nawet chciał zakazać Young sportowy piłkarz. Młodzieniec miał niestabilne ciśnienie krwi i serca szmery. Ale Oleg mieszkała tylko w piłce nożnej i, jak przyznał później, wraz z wiekiem, wszystko się jakoś minęło. Potem przeniósł się do zespołu Sumy młodzież „Change”, który jest również pokazany być doskonałym strzelcem. Grając na poziomie dzieci i młodzieży, Gusiew strzelił wiele bramek. Więc, w ostatnim sezonie „zmiana” – 10 goli w 10 meczach.

Droga do wielkiego futbolu zaczął grać dla nowo utworzonego zespołu „Frunzenets League 99”. Jako napastnik, Oleg zdobył wiele bramek, a po dwóch sezonach został zaproszony do gry dla klubu rolniczych „Borisfen”. Tu i widziałem przyszłość ukraińskiej gwiazdy piłki nożnej mentor Kijów „Arsenał” Wiaczesław Grozny. Gusiew debiut w najważniejszych lig odbyła się 22 lipca 2002 roku w grze „Arsenał” Połtawa „Vorskla”. Grając pod kierunkiem Groznym, Oleg stopniowo przenoszone z pomocnika do atakujących. I to nie dlatego, że atak nie powiódł. Wystarczy, że dał się poznać jako gracz, który może odtwarzać niemal każdej pozycji. I Wiaczesław Grozny po serii eksperymentów koncentruje się na postaci przyłożenia. Sportowiec nie był bardzo szczęśliwy ten węzeł, ale zgodził się dla dobra zespołu.

Zastanawiam się, co los Gusiew opracowała ten sposób. Nawet podczas gry dla „Frunzenets” obiecujący piłkarz został zaproszony do klubów takich jak Alczewsk „Stali” Zaporoże „Metallurg”, a nawet „Jarosław Shinnik”. Jednak zarządzanie zespół nie zgadzają – Wniosek dotyczący słabej „Frunzentsa” nie było zbyt kuszące. W wyniku tego, że był w Kijowie „Dynamo” nabył obiecującym Oleg Gusev.

Przejście do „Dinamo”

Kiedy okazało się, Oleg Gusev? "Dinamo" nabyte "Universal Soldier" w 2003 roku. A potem zaczęła się kariera sportowca w klubie kapitałowym. Gusiew grał po raz pierwszy w nowej części gry przeciwko klubu „Wołyń” w lipcu 2003 roku. A w trzecim meczu z rzędu, los przyniósł starą drużynę piłkarską i zdobył gola, „Arsenał”. Sportowiec nie tracić czasu i od razu był w stanie pokazać swój talent. W pierwszym sezonie grając na „Dinamo” Gusev zdobył 10 bramek w 41 meczach, zdobył Super Bowl kraju, został mistrzem Ukrainy. W związku z takim jasnym debiut 20-letniego sportowca natychmiast dostałam zaproszenie do drużyny narodowej.

Od tego momentu rozpoczęła się najbardziej udany okres 5 lat w karierze Dinamo. W 2005 Gusiew otrzymał tytuł najlepszego zawodnika mistrzostw. Trzy razy zdobył mistrzostwo kraju i tym samym czasie zdobył Puchar Ukrainy. Następny był FIFA World Cup 2006, gdzie w pojedynku ze Szwajcarią jest Gusev zdobył zwycięskiego gola i dał żółto-niebieski zespół w ćwierćfinale. Do tego sukcesu, Oleg został odznaczony Orderem „Za odwagę” trzeciego stopnia. Sportowiec okazał się tak dobrze w mistrzostwach, które wykazały zainteresowanie nim francuski „Lion”. Ale ostatnie słowo zostało prezes kijowskiego „Dynamo”, i Igor Surkis odmówił sprzedaży Gusiew, chwaląc jakość futbolu.

urazy

Mówiąc o karierze profesjonalnego gracza, nie wspominając o urazy, które zapukał Gusev futbolu czasami dłuższego czasu. Czarny zespół rozpoczął w 2008 roku, kiedy w meczu z Doniecka „Metalurg” Olega źle wylądował na boisku, raniąc dwie łąkotki i więzadła krzyżowego przedniego. Uraz ten wymaga prawie sześciomiesięczny okres rekonwalescencji. Formularz rekrutowani z trudem, a dopiero po dołączeniu do klubu nowy trener Walerij Gazzajew sportowiec mógł odzyskać swoje miejsce w sercu zespołu. W 2010 roku stało się kolejny uraz, który kosztował piłkarz kilka miesięcy, ale najgorsze uszkodzenie nastąpiło w 2014 roku w meczu z „Dnipro”. W głowie Gusiew uderzył swojego bramkarza kolana Denis Bojko, po którym pomocnik stracił przytomność, a on zatopiony język. C gracz pole ponieść z zamkniętego urazu głowy, wstrząśnienia mózgu, stłuczenia uszkodzenia tkanek miękkich do szczęki i zębów. Jednak zawodnik jest z powrotem w pracy w ciągu miesiąca.

2010 – 2015 lata

Błędem jest sądzić, że po roku 2008, a najlepsze urazy czas piłkarskich pozostawione. W 2012 roku, Oleg Gusiew został wybrany kapitanem drużyny „Dinamo” i brał udział w Euro 2012. W 2015 roku zawodnik zdobył kolejny Puchar Ukrainy i ukraińskiego tytuł.

20 września 2015, po rzucie karnym w meczu z Łucka „Wołyń” Oleg wszedł nazwę symboliczną klub Tamerlan Huseynova jako gracz, który zdobył 100 goli w oficjalnych meczów mistrzostw i Pucharu Ukrainy, reprezentacja mecze.

Życie osobiste Oleg Gusiew

Staje zawodnika zespołu kapitał Oleg Gusiew, w przeciwieństwie do opinii publicznej, nie pojawiła się plotka gwiazda. Sportowiec udzielając wywiadu, ale wyłącznie na temat piłki nożnej, bez ujawnienia wszystkich szczegółów jego życia osobistego. Jednak związane z nazwą znanego piłkarza ważne wydarzenia, nie pozostają niezauważone.

Oleg Gusiew był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną Olesya rośnie jego syn Alex. Małżeństwo rozpadło się z powodu różnic małżonków po 5 latach małżeństwa. A rok później, Oleg poślubił swoją nową kochankę Maryja, która wynosi 11 lat od niego młodszy. W chwili miłości Mary był jeszcze studentem, jednak para postanowiła stworzyć Biura EMYU. W 2015 roku, w samym Sylwestra, mieli córkę, która została nazwana Alexandra.

Młoda żona Olega Gusiewa oprócz córka uczy wychowania chiński i angielski. W przyszłości planuje Maria zwyczaju dla żony słynnego biznesu piłkarz. Chce otworzyć myjnię obok drzwi do salonu piękności.

Wiadomym jest, że namiętny gracz hobby jest bilard. W swoim rodzinnym regionie Sumy Gusiew jest rzadkością – maksymalnie dwa razy w roku. Jeśli chodzi o karierę, nawet po zakończeniu sportowca nie widzi mojego życia bez piłki nożnej. On już ma tytuł magistra Sumy Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku „trener piłki nożnej”.

Oleg Gusiew – piłka nożna może być dumny ze swojego kraju. On – talent, mistrz swego rzemiosła i są zawsze wysoko cenione!