659 Shares 3451 views

Skłonność do – co to jest? przyczyny

Zamiłowaniem – zaburzenia o charakterze psychicznym. Przejawem tej choroby polega na tym, że człowiek czuje nieodpartą chęć ucieczki lub ucieczki z domu. Pacjent może być śledzone obsesyjne pragnienie opuszczenia znajome otoczenie i iść w nieznane. W tym przypadku pacjent nie chce, aby zobaczyć piękne nowe miejsce, ale po prostu chce uniknąć znajomy świat.

Kluczowe cechy

Skłonności – choroba, które muszą być traktowane z najwyższą wagę. Osoba cierpiąca na tę chorobę, jest w stanie porzucić swoją rodzinę lub rzucić pracę, aby przejść bezcelowo. Pierwszy przypadek ucieczki mogą być wywołane przez różne urazy psychiczne lub stresowych sytuacjach. Ale jeśli patologia rozwija się, dla pacjenta wędrującego jest inna, czasami zupełnie nieistotnych powodów. Choć skłonność często dotyka dzieci, dorośli też mogą uderzyć tę dziwną chorobę. Lekarze nagrany częste przypadki, w których bardzo Pierwsze oznaki choroby u ludzi pojawiły się w dzieciństwie i trwa przez całe życie.

Najbardziej uderzającym przykładem w historii

Skłonność do – nie jest to nowa choroba. Przypadki choroby odnotowano setki lat temu. Francuz o imieniu Jean-Albert Dada, jest najbardziej uderzającym przykładem osoby z tym zaburzeniem psychicznym. Żył w mieście Bordeaux, który jest we Francji i pracował jako spawacz-monter gazu konwencjonalnego. W 1886 roku Jean-Albert został zabrany do szpitala. Jak się okazało, wyjechał na kilka lat. Pacjent przybył do szpitala w złym stanie. Był bardzo wychudzony i nie mógł sobie przypomnieć, co się z nim stało. Podczas swoich wędrówek, Francuz zdołał przejść nawet w kilku krajach na świecie. Po tym incydencie, prawdziwy boom zaczął upodobanie. Jean-Albert Dada sam nabył dużą liczbę zwolenników.

Impulsywne zachowanie – pierwszym objawem choroby

Zamiłowaniem – zaburzenie, które na pierwszy rzut oka może wydawać się zwykłą chęć zaczerpnąć świeżego powietrza lub łowić. Ale istnieją pewne oznaki, które wskazują na obecność choroby. Pierwszy z nich – impulsywność. Pacjent może pojawić się nagłą potrzebę „Relax”. Dla krewnych i bliskich przyjaciół takie zachowanie wydaje się absurdalne. Pacjent może całkowicie zapomnieć o tym, że planowany nic, a wychodzić z domu, nie mówiąc nikomu. Przypadki patologiczne impulsywność wyraża się w tym, że pacjent jest w stanie drastycznie rzucić rozpoczął działalność lub nawet posiłek, spakować się i opuścić dom.

Obojętność – Drugą cechą choroby

Skłonność do – jest to poważne zaburzenie psychiczne, które jest lepiej rozpoznać we wczesnym stadium. Pacjent nie jest całkowicie przygotowany do przyszłej „podróż”. Ta osoba nie myśleć o możliwych konsekwencjach jego odejściu. Potrafi rzucić swoją rodzinę i iść nigdzie w ogóle bez obecności Finansów do dalszego życia w wędrówce. Nie martw się o planowaniu podróży. Takie nieodpowiedzialne podejście do szczegółów pacjenta może dostarczyć wiele kłopotów. Istnieje wiele przypadków ludzi, którzy opuścili dom, głodujących, zamrażania, na manowce. Cierpienie skłonność do nie zabrać ze sobą niezbędne ciepłe ubrania, żywność, Mapa, pieniądze i inne ważne rzeczy w podróży.

Nieodpowiedzialna postawa – ostatni objaw

Osoba cierpiąca na chorobę opisaną, nie jest zaniepokojony opuszczonym miejscu pracy, niedokończone zadania lub głodnymi dziećmi. Nie zdaje sobie sprawy, że jego odejście ktoś może spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Pacjent nie mów nikomu o swoich zamiarach, aby uciec od znanego świata, gdyż nie wiedział o jego planach na kilka sekund temu. Stanowią przypadki, gdy pacjent ma skłonność do wstawania w nocy, ubrany i wyszedł z domu, nie mówiąc o jego nagłej decyzji do nikogo z rodziny.

Jako pacjent opisuje swoje uczucia?

Zamiłowaniem – zaburzenie pożądanie, które przejawia się w obsesyjną chęć opuszczenia naszego domu i zmienić nudne atmosferę. Z greckiego terminu tłumaczonego jako „mania biegania”. U ludzi, istnieje pilna potrzeba, aby uciec od środowiska, które z jakiegoś powodu ma silną presję emocjonalną na niego. Często pacjent opisuje swoje doświadczenia jako niepokoju. Czuje dyskomfortu psychicznego i nie może znaleźć miejsce w swoim domu. Te odczucia przestają tylko podczas podróży lub wędrówki. Gdy alarm całkowicie znika, staje się świadomość absurdalności swoich nieprzemyślanych działań i wraca do domu. Cięższej postaci choroby jest długa wędrówka, w której pacjent po prostu porusza się do przodu, dopóki nie ma siły i zdrowie. Kiedy ta osoba ważny jest proces ucieczki, a nie cel.

Przyczyny tego zaburzenia u dzieci

Najczęściej zamiłowaniem zdiagnozowano u dzieci i młodzieży. Ciągłe pędy dziecko może być wywołane różnymi przyczynami, zarówno oczekiwane i nieoczekiwane wcale. Powodem regularnej pielęgnacji domu może stać się złe nastawienie rodziców wygórowane obciążenia, chwiejność emocjonalna dziecka, jak i obsesji, które często wywołują książki i filmy o podróżach.

Źródłem choroby u dorosłych

Skłonność u dorosłych nie musi wcześniej predyspozycje w dzieciństwie. Kobiety i mężczyźni w wieku dorosłym, doświadczając palące pragnienie, aby zamknąć, może mieć uzasadnione powody do wychodzenia z domu. Najczęściej impulsywne i lekkomyślne zachowanie pacjentów wywołane przez dużego stresu, załamania nerwowego lub wyczerpania. Przyczyną rozwoju zamiłowaniem do może stać się silna presja emocjonalna od krewnych lub znajomych. Jeżeli sytuacja, która wpływa na zachowanie pacjenta nie został rozwiązany, a potem, w razie jakichkolwiek problemów w życiu, ludzie będą uciekać z domu przez cały czas. Zdarza się, że zaburzenie może być wynikiem chorób takich jak psychoza, lub zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. OCD i skłonność do ściśle spokrewnione, ponieważ ludzie z tych chorób zaobserwowano zaburzenia aktywności w skroniowej mózgu.

Etapy rozwoju skłonności do

Pierwszy przypadek ucieka z domu jest często wynikiem silnego stresu lub jakiegokolwiek konfliktu z rodziną lub przyjaciółmi. Na tym etapie, osoba nie jest trudne, aby szybko wyzdrowieć i wrócić do domu. W drugim stadium choroby pacjent jest tylko jeden, jak się wydaje, to pewny sposób na uniknięcie problemów rodzinnych lub konflikty pracy. Dla zwykłego włóczęgostwo staje się odpowiedź na którekolwiek nieprzyjemnej sytuacji. Na tym etapie, osoba ta może być bardzo długa podróż w czasie i doprowadzić do głębokiej depresji. syndrom upodobanie w trzecim etapie został kliniczny. Pacjent prawie nie można kontrolować ich działania i pokonać patologiczną żądzę impulsywnego ucieczki od znanym otoczeniu.

Jak radzić sobie z chorobą?

Skłonność nazywa się zaburzenia psychiczne, w których dana osoba ma obsesję do opuszczenia domu. Pacjent może otrzymać przemożne pragnienie, aby uciec od zwykłych, dlatego ważne jest, aby rozpoznać we wczesnym stadium objawów chorobowych. Większość ludzi uciekają się do pomocy wykwalifikowanych psychologów, ponieważ uchwyt jest bardzo trudna sama z tym problemem. Często pacjent ma przepisane leki przeciwdepresyjne, które pomagają szybko przezwyciężyć zaburzenia lękowe. Do zapobiegania zamiłowaniem do lekarza nie powinni trzymać negatywne emocje w sobie i dyskutować z ludźmi, blisko do wszystkiego, które mogą powodować wewnętrznego dyskomfortu. W celu wzmocnienia układu nerwowego, ważne jest codziennie w sporcie. Dobry antydepresant służyć rano lub wieczorem jogging.