134 Shares 1773 views

Co karmić? Co jest holistyczne jedzenie?

Zacznijmy od tego, że jedzenie Holistic – nie jest nazwą, a klasa produktu. Z pewnością wszyscy przyzwyczajeni do takiej separacji, kiełbasa wyboru, proszku do prania lub ubranie. Każdego dnia mamy do czynienia z faktem, że są tańsze, ale gorzej, i nie jest wielki, ale drogie.


istniejącej kategorii

Holistyczne RSS – jest to najlepszy jest dziś na półkach sklepów zoologicznych. W sprawiedliwości należy zauważyć, że na wolnym rynku nie znaleźliśmy, ale można zamówić za pośrednictwem Internetu.

Ten gatunek RSS nowa generacja super premii, wśród nich są produkty marek Acana, psowate, Orijen, konserwy dla kotów i psów Berkley. Naturalne składniki najwyższej jakości, brak smaku i GMO czyni z nich doskonałe znaleźć dla kochających właścicieli. Nie zbyt daleko za nimi Calibra, Eukanuba, Hils.

feed Premium gorsze od nich wartości odżywczej i strawności. Ilość mięsa część minimalnych, zużytych wyrobów (kości, ścięgna, wnętrzności, tłuszczu). Oni nie mogą dać wszystkiego ciała, które są niezbędne. Ten kanał Szczęśliwy pies, Royal Canin i innych.

To, co widzimy w sieci detalicznej, odnosi się głównie do klasy ekonomicznej. To ciało stałe środki konserwujące „chemiczne” i substancje polepszające smak. produkty pochodzenia zwierzęcego w składzie – to jest prawie rogi i kopyta. Przedstawiciele tych marek – Diamond, kochanie, Whiskas, Frieskies i innych.

Co produkować karmić Holistic

Tylko świeże i naturalne produkty! Bez zamrażania i długotrwałego przechowywania. Słowo „holistyczne” oznacza integralność i odzwierciedla filozofię systemu elektroenergetycznego. Ostatnia zawiera wszystkie podstawowe grupy jedzenie potrzebne dla Twojego zwierzaka. Receptura opracowana do produkcji najnowszych badań w dziedzinie żywienia weterynarii. Paszy wykluczyć żadnej „chemii” i sztucznych składników. Na opakowaniach opublikowała pełną i szczegółową listę tego, co zostało wykorzystane w procesie gotowania, wraz z opisem każdego elementu.

Jakie są zalety i co płacić więcej?

Każdy kochający właściciel chce dać swoje zwierzę najlepszy. Jeśli zostały do klinik weterynaryjnych dla niektórych lekarzy, aby zapoznać się z podstawami żywienia oraz konsekwencje zaniedbywania ich zaleceń. Ponad 70% wszystkich połączeń do weterynarza (które są kosztowne) występuje właśnie z powodu niedożywienia, a następnie złego stanu zdrowia.

Holistyczne RSS mogą być spożywane nawet przez ludzi, jego produkcja odbywa się w ściśle norm sanitarnych. To jest absolutnie naturalna i dobry smak zadowoli nawet najbardziej wybredne zwierzęta te. Opierając się na żywności carnivore w jej naturalnym środowisku w składzie zawierają nie jeden, ale cztery rodzaje mięsa.

Bardzo ostrożnie podchodzić do uzupełnienia producentów zboża komponentów. Ponieważ nie są wchłaniane przez organizm psa, pozostawiając tylko część brązowym i białym ryżem. Suplementy diety omega-3 i omega-6, witaminy, przeciwutleniacze, aminokwasy, bieżące informacje o probiotyki i enzymy trawienne – magazyn o zdrowiu, nie tylko jedzenie Holistic psa. Recenzje potwierdzają znaczną poprawę apetytu i tężyzny PET po przeniesieniu do takiego pożywienia.

Skład produktu

Jest to najważniejsze, aby zwrócić uwagę przy zakupie. Wystarczy najtańszy RSS można znaleźć informacje o tym, co są one wykonane. pokarmy holistyczne klasy obejmują kilka rodzajów mięsa: wołowiny, indyka, kurczaka i ryb. Często, gdy używany jest inny punkt zasilający alergiczne drobiu. Jest to łatwo wytłumaczyć W kompozycji według niniejszego wynalazku nie jest mięsa i wyciągu z nerwów i kości dzioba i piór.

Mięso – jest podstawą pożywienia, jest to dieta powinna być zdrowa dla zwierząt. Biały i brązowy ryż jest konieczne, ale nie jest dominujący dodatek. Produkt zawiera olejki eteryczne: słonecznikowy i olej z siemienia lnianego, kwas linolowy. Lucerna, szałwia, rozmaryn, juki i wodorosty promować zdrowe trawienie, żurawiny i jabłek dać niezbędnych mikroelementów. Jaja są ważnym składnikiem białek dopełniacza. Probiotyki, drożdże, enzymy, witaminy i minerały, wzbogacony diety.

Nie trzeba odebrać żywność w oparciu o wiek lub kategorii wagowej zwierzęcia. Jest równie przydatna przez całe życie swojego zwierzaka.

Gotowej paszy lub karmy dla zwierząt domowych?

Jeśli mówimy o zrównoważonym żywieniu najwyższej klasy, należy dać mu przewagę. Ponadto oszczędza czas właściciela, co pozwala mu komunikować się ze swoim zwierzakiem. W praktyce światowej, już używasz paszy Holistic zajęcia dla psów i kotów są setki i tysiące szkółkach wielkoskalowych kochających właścicieli.

Jeśli kupujesz żywność tym poziomie zbyt drogie dla Ciebie, wybierz naturalną żywność. Nie zapomnij, aby śledzić te same zasady: minimum 50% diety powinny być mięso, a nie kość lub tanie ozdoby, gdzie jeden tłuszcz wewnętrzny. To musi być uzupełniony o ziarna, owoce, warzywa i witaminy i kompleks minerałów.

Wybierać tylko najlepsze dla czworonożnych przyjaciół, ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za tych, którzy oswoić!