218 Shares 1781 views

Role i aktorzy „Co powiedzieć martwy człowiek”

Nie jest tajemnicą, że ważną rolę w sukcesie każdego filmu grają dobrze dobranych aktorów. „Co zrobił martwych” – żywym dowodem. Bohaterka filmu wpada w niesamowitej sytuacji. Karta wraca do domu Shootout. Jeden z gangsterów, umiera z ran do serca, szeptał jej do ucha, kod miejsca, gdzie ukrył skradzione bogactwa. Z biegiem czasu, ta pani jest porwany. Jednak nie tylko odmawia powiedzieć kodu, ale również zaczyna grać z porywaczami jego genialnego umysłu, wyobraźni i zabawy. Pod koniec bohaterki filmów zaczyna prowadzić podwójną grę. Ponadto zwraca się do lidera walki gangów. Graliśmy na tym zdjęciu naprawdę utalentowanych aktorów. „Co martwy człowiek powiedział” – obraz jasny i interesujący. Zobacz na własne oczy, a zobaczysz na własne oczy.

Znani aktorzy: „Co zrobił umarłych”

Więc więcej. Kto zagrał w filmie „Co martwy człowiek powiedział?” Aktorzy i role doskonale pasują do siebie. Gwiazdy filmowe Klubovich marca (John), Tabakov Oleg (Jensen) Basilashvili Oleg (szef mafii) Buldakov Aleksey (patlatogo) Voskresenskiy Evgeny (Lame), Yepiskoposyan Vladimir (Brodaty) Pashutin Alexander (Roberts), Romanov Boris ( żółtych twarzach) i wiele innych. W skrócie, aktorzy filmu „Co martwych” – prawdziwie wybitna kompozycja.

marzec Klubovich

A teraz trochę więcej o grając główne role. Im bardziej znany z tych aktorów? „Co zrobił martwych” – obraz, który przyniósł ze sobą najjaśniejsze i najbardziej charyzmatycznych artystów. Jeden z nich – Klubovich Marta. Polska aktorka urodzona w 1963 roku w Kłodzku. Po ukończeniu szkoły teatralnej we Wrocławiu najwyższy, grał w teatrach Chorzów, Kraków, Koszalin, Wrocław, Opole i Warszawa.

W filmie zadebiutowała w połowie lat 80-tych. A w 1990 roku, stał się jednym z czołowych polskich aktorek. Do tej pory regularnie działała w różnych filmach i serialach telewizyjnych. Najbardziej znanym dziełem jest rola Haliny w popularnym polskim serialu pod tytułem „A o miłości.” Wśród dzieł teatralnych: Goplana wystawił „Baladina” Rachel w produkcji „Wesela”, wróżki w spektaklu „Kopciuszek” i Solveig w „Peer Gynt”.

Ponadto, Martha zaangażowany w tłumaczeniu na język polski dzieła niemieckich. Pisze wiersze.

Oleg Tabakov

Martha grał nie gorzej, oczywiście, i rosyjscy aktorzy. „Co zrobił umarłych” – film, który nie może dostarczyć przyjemności widza dzięki ich wysiłkom. Że tylko praca Olega Tabakova!

Aktor urodził się w radzieckich lekarzy rodzinnych. Dzieciństwo spędził w komunalnym mieszkaniu. Cenił pracę rodziców, wiedząc, że pieniądze dostaje się do nich nie jest łatwe. Jednak podczas tych wspomina z uśmiechem. Był otoczony przez kochających ludzi.

Tabakov studiował w męskim liceum w Saratowie. Wdał się w kole teatralnym „Młody Strażnik”. Te klasy i wpływ na wybór swojego przyszłego zawodu. W 1957 roku ukończył z Moskiewskiego Teatru Artystycznego i znalazł pracę w pracowni młodych aktorów. Ogromne uznanie zdobył dzięki pracy w produkcjach „Zawsze na sprzedaż”, „Trzy życzenia”, „The Naked King”.

Ruszył teatru „Contemporary” w 1970 roku. Zdobyłem nowy przebieg 26 uczniów w GITIS. Później stworzył Teatr Studio „snuff-box”, który stał się trupy swoich absolwentów.

W filmie Tabakov zadebiutował jeszcze jako trzeci rok. Jego pierwszą rolą – Sasha Komelev w filmie zatytułowanym „Sasha wejdzie w życie.” Wśród słynnych dzieł Tabakov: „Wojna i pokój”, „The Twelve Chairs”, „Siedemnaście mgnień wiosny” i innych.

Oleg Basiłaszwili

Podczas oglądania obrazu, „Co martwych”, aktorzy są dobrze znane nie tylko w Rosji, ale także za granicą, to jest niemożliwe, nie mówiąc już o talent tego artysty. Oleg Basiłaszwili urodził się w 1934 roku w Moskwie. Tutaj spędził swoje dzieciństwo. W teatrze marzyłem od najmłodszych lat. I to marzenie. Oleg absolwentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego w 1956 roku. Wraz z nim na kursie Chodziłam Tatiana Doronin. To była pierwsza miłość i pierwsza żona Basilashvili. Wspólnie para żył przez osiem lat.

Role w teatrze Basilashvili poobijany głównie komediowych. Najlepszym dziełem krytyków uwierzyć Wynn rolę w „Wujaszek Wania”. Ten sam aktor uważa inaczej. Jego zdaniem, najlepszą pracę – spektaklu „Energetyczne People”.

W filmie aktor zagrał po raz pierwszy w 1956 roku. Było to rolka filmu o nazwie „The Bride”. To było po różnych ról. W tym filmie „Mistrz i Małgorzata”, „idiota”, „Gleba Virgin zadarty”, „Łapówki są gładkie”, „Romans biurowy”, „Info”, „Dworzec dla dwojga” i tak dalej.