544 Shares 1876 views

Obrzęk warg sromowych – objawem choroby

Dziwi mnie ludzi, którzy starają się zidentyfikować chorobę lub leczyć je za pomocą Internetu. Tutaj znowu, jeden z forum natknąłem się na pytanie: „Dziewczyny, mam spuchnięte wargi sromowe! Co mam robić? " Z mojego punktu widzenia odpowiedź jest oczywista: należy natychmiast udać się do lekarza, zamiast ćwiczyć leczenie OBS (jedna babka). Z powodu tych powodów w nowotworze może być ustawiony, a jeśli nie ich pozbyć, można przynajmniej dokonać niepłodności, jak i maksimum – śmiertelną rezultatu. Dobrze, jeśli spuchniętą warg sromowych w czasie ciąży. Dzieje się tak ze względu na zmiany hormonalne w organizmie. Ginekolog sam być w stanie to zauważyć i wyjaśnić. Jednak w innych przypadkach, obrzęk warg sromowych może wskazywać na różne problemy.

zapalenie sromu i pochwy

Więc to nazywa zapalenie narządów kobiecych zewnętrznych. Zapalenie sromu i pochwy może wystąpić z powodu złej higieny, nieodpowiednie ubrania, pleśniawki. Czasami jest to konsekwencją poważnych lub ostrej choroby, a czasami powodować robaki. Objawy sromu i pochwy – opuchnięcie warg sromowych, ból i swędzenie, które są wzmocnione przez zmianę pozycji ciała, pieczenie podczas oddawania moczu. Przewlekłe, nie utwardza się w czasie zapalenia sromu i pochwy może doprowadzić do całkowitego stopienia warg sromowych mniejszych, a tym samym sprawiają, że życie uczuciowe jest bardzo bolesne.

bartholinitis

Zapalenie gruczołów, które leżą w przedsionku, jest niebezpieczne, ponieważ może prowadzić do niepłodności. Nazywa zapalenie gruczołu Bartholina Trichomonas, staphylo- lub paciorkowców, a także zarazkami, które mogą dostać się do pochwy innych narządów. Obrzęk warg sromowych, uczucie obrzęku w badaniu palpacyjnym, silny ból podczas siedzenia – to wszystko powinno służyć jako bodziec do pilnej wizyty u ginekologa.

gardnerellez

To może być zdefiniowany przez dużą ilość pianki przejrzystego podziału i zapach zgniłych ryb, które nie jest zmywany, nawet pod prysznicem. Choroba ta jest bardziej znane jako pochwy bacteriosis. Nieleczone zapalenie stopniowo wpływ na wszystkie narządy, które mogą znacznie osłabić zdrowia kobiet. Ponadto, ignorując obrzęk warg sromowych i swędzenie, ona ryzyko zainfekowania partnera.

ścieranie

Mogą wystąpić opuchnięte wargi sromowe podczas seksu. Jeśli smarowanie jest niewystarczające, mogą zostać poważnie szlifować. To samo w sobie nie jest niebezpieczny, ale pocieranie może dostać zarazki, a to – najszybszy sposób na zapalenie ropne. Czasami usta mogą pęcznieć z uwagi na fakt, że smar w prezerwatywy nie jest odpowiednim partnerem i sprawia, że jej alergii. Zwykle obrzęk ustępuje sam lub po wzięciu pieniędzy z alergiami. Jednakże, w ciężkich przypadkach alergii do smaru może objawiać się w postaci wstrząsu anafilaktycznego, z którego nie może się wydostać. Więc dziewczęta odkryć w każdej choroby, w tym obrzmienie warg sromowych, nie czekaj, aż choroba przechodzi w najtrudniejszej fazie, nie pytaj porady na forach, i natychmiast udać się do lekarza. może to tylko sprawi, że zdrowe. Oraz członkowie radą forum – prosta droga do powikłań.