518 Shares 5211 views

Till Lindemann: biografii i życiu osobistym wokalista Rammstein

Bohater naszego dzisiejszego artykułu jest wokalista legendarnego zespołu Rammstein Till Lindemann. Biografia ten muzyk interesie milionów jego fanów. Czy też uważa się ich liczby? Następnie zaleca się przeczytać artykuł od początku do końca.

Till Lindemann: biografii, dzieciństwo

Urodził się 4 stycznia 1963 roku w jednym z największych niemieckich miast – Lipsk. Przyszły muzyk został wychowany w rodzinie artystycznej. Jego matka otrzymała wykształcenie wyższe w specjalności „dziennikarz”. Po pierwsze, pisała artykuły do lokalnej gazety, a następnie pracował w radiu. ojciec Tilla, Werner Lindemann, jest autorem kilkudziesięciu książek dla dzieci.

Dzieciństwo nasz bohater odbyła się w mieście Schwerin, który znajduje się w północno-wschodniej części Niemiec. Till dorastał aktywny i towarzyski chłopca. On zawsze miał wielu przyjaciół i przyjaciółek.

W 1975 roku, jej rodzice rozwiedli się. W tym czasie Tilly miał 11 lat, a jego młodsza siostra – 6. ojciec opuścił mieszkanie byłego małżonka i dzieci. Wkrótce nasz bohater pojawił się ojczym – obywatelem USA.

pływacki

W ciągu 10 lat, Till Lindemann uczestniczących w sporcie szkolnym. Kilka razy w tygodniu chłopiec poszedł popływać. Był w stanie osiągnąć doskonałe wyniki w tym sporcie. W 1978 roku, Till jest zawarte w zespole NRD. Zespół z powodzeniem występował na Mistrzostwach Europy pływania posiadanych wśród juniorów. Lindemann miał przejść do „Olimpiady-80” w Moskwie. Ale los zdecydował inaczej. Podczas jednego treningu Till Lindemann doznał poważnej kontuzji mięśni brzucha. Zespół przewodnik zastąpiła ją bardziej wytrzymałą i wytrzymałości sportowca. Tilly musiał pożegnać się z pływania.

Kariera muzyczna: początek

W 1992 roku nasz bohater stał się członkiem zespołu rockowego First Arsch punk. Nie grał na klawiszach. I opłaty oraz warunki Lindemann pracować w pełni wystawił. Jedyną rzeczą, której brakowało, to twórczy rozwój.

Rammstein

W 1993 roku spotkał Till c muzyk Richard Kruspe. Mają one stać się prawdziwymi przyjaciółmi. Że Richard zaproponował naszego bohatera, aby stać się członkiem nowej grupy. Wcześniej tylko Lindemann grać na instrumentach. A teraz musiał wykonać utwory ze sceny. Postanowił zaryzykować.

W styczniu 1994 roku, jedna z hal w Berlinie po raz pierwszy wykonany metalowy zespół Rammstein. Utalentowanych i charyzmatycznych chłopaki zdołali podbić wymagającego niemieckiej opinii publicznej.

W 1995 roku zespół wydał swój debiutancki album – Herzeleid. Cały nakład został wyprzedany rekordy. Następnie zespół wyruszył w trasę koncertową w Europie. koncerty Rammstein zebrane pełnych salach. Grupa zadowolony tłum ludzi, nie tylko muzyki, ale zapalającą również niesamowitą pirotechniczny pokaz. Drugi album Rammstein wszedł do sprzedaży w 1997 roku. Nazywa Sehnsucht. W Niemczech album został platynową płytą.

grupa światowej sławy przyniósł trzeci dysk Mutter, nagrany w 2001 roku. Till Lindemann i jego współpracowników w klipach wyjęto z takimi piosenkami jak Feuer Frei, Mutter i Ich will. Wszystkie te videotvoreniya wykazać główne kanały telewizyjne muzycznych w Europie.

W historii zespołu Rammstein wydali 7 Studio płytę, kilka jasnych klipy i dał setki koncertów w różnych krajach (w tym Rosji).

obecny

W 2015 roku, Till, wraz z muzykami ze Szwecji, Peter Tägtgren, uruchomiła nowy projekt o nazwie Lindemann. W czerwcu debiutancki album grupy został wprowadzony w tym samym roku – Umiejętności w tabletkach. Cała muzyka jest napisany przez Piotra. Ale wokalista i autor tych słów jest Lindemann. Nowo utworzona grupa jest powoli, ale podbija świat show-biznesu.

Till Lindemann: kocham życie

Nasz bohater może być nazywany pogromcą kobiecych serc. W młodości, utalentowany muzyk, nie było uwolnienie się od fanów. Ale facet nie rozpylać na dziewczyny, i nadal czekać na prawdziwą miłość.

Till I poślubił wcześnie. Niestety, pełna nazwa i zajęcie jego wybrańca nie została ujawniona. W wieku 22 Lindemann został ojcem. Urodził uroczy dziewczynka o imieniu Nele. Małżeństwo nie trwało długo. Till Lindemann żona zostawiła go dla innego mężczyzny, stworzył nową rodzinę. Muzyk od ponad 7 lat w pojedynkę wychował córkę Nele. Wtedy dziewczyna zaczęła się jej matce.

Drugą żoną była Anna Lindemann Kezeling pracuje jako nauczyciel w szkole. Para miała wspólne dziecko – córkę. Dziecko ma podwójne nazwisko Marie-Louise. Małżeństwo to też był raczej słaby i krótkotrwały. W październiku 1997 roku, aż mocno bije żonę. Ania nie mogła mu wybaczyć za napaść i pobicie. Kobieta zadzwoniła na policję, a następnie napisał oświadczenie o rozwodzie.

Około trzeciej żony Tilla praktycznie nic nie wiadomo. I okazało się to logiczne wytłumaczenie. W tej samej chwili, kiedy kochankowie sformalizowanych relacji, z zespołem Rammstein był u szczytu popularności. Till Lindemann starannie strzeżone swoją prywatność. Jednak z trzecią żoną, związek nie działa zbyt. Obserwowani przez rozwodu i podziału majątku.

W okresie od 2011 do 2015 roku, wokalista grupy Rammstein spotkał się z niemiecka aktorka Sophia Thomalla. Teraz serce słynnego muzyka jest wolna. On czeka na nowego pojawi się miłości w swoim życiu.