639 Shares 3556 views

Odpowiedzi na pytania męskich. Należy rozdarty wędzidełka podczas stosunku?

Nie tylko kobiety mają wiele pytań dotyczących ich zdrowia intymnego. Męskie ciało – jest nie mniej skomplikowany system, który obejmuje wiele cech i niuansów. Często są one związane rodzaju mitów, które mogą wprowadzać w błąd ludzi. W jednym z nich, a my staramy się dokładnie zrozumieć dziś. Więc, czy rozdarty wędzidełka u mężczyzn?

Co to jest intymny szczegół na silniejszej płci? Uzda – mały „żyła”, utworzona przez pogrubienie skóry na penisie. Znajduje się on w tylnej części głowy. Dlaczego jest to czasami łamie uzdę? Najczęściej jest to spowodowane faktem, że może być skrócony przez naturę. Zjawisko to jest bardzo częste i nieprzyjemne. Utrudnia to właściwe uzdę element układu, w montażu, powodując jej krzywizny. W tym przypadku, stosunek płciowy może towarzyszyć nieprzyjemne, a nawet bolesne uczucie ciągnięcia. Podczas wykonywania aktywnych tarcia, a także suchość pochwy partnerki tylko cierpieć za uzdę napletka. Przerwa jest to bardzo bolesne i zazwyczaj towarzyszy dużej ilości krwi. Pomimo nie jest mitem, że wydarzy się koniecznie w życiu każdego człowieka, odpowiedź jest nadal ujemny powyżej. Należy rozdarty wędzidełka podczas stosunku? Nie, to nie powinno. Ten fizjologiczny patologia ciała, które powinny być wyeliminowane.

Ten problem może rozwiązać się nawet jeśli po takim złym przypadek uzdę nie srastetsya powrotem. Ale częściej jest pogorszenie sytuacji. Okiełznać można tylko częściowo przemęczenie. W tym przypadku proces gojenia zmniejszy to jeszcze bardziej ze względu na tworzenie się tkanki łącznej. W rezultacie, uzdę zostanie ponownie i ponownie rozdarty, bo z tego, co intymne życie człowieka może bardzo cierpieć. Oprócz silnego bólu i urazu prącia regularnie, istnieje ryzyko znacznego obniżenia czasie seksu. Rzeczywiście, w tkance łącznej, może wejść w obszar wrażliwy, pobudzenie, które podczas tarcia prowadzić do przedwczesnej ejakulacji.

Na pytanie, czy aby nie podrzeć uzdę człowieka, odpowiedzieliśmy. Ale co zrobić, gdy problem i złapałeś? Jedna odpowiedź – zwrócić się do specjalisty. Chirurg przeprowadzi prosta obsługa, która będzie zwracać swoje życie uczuciowe w dawnym stabilnym kanale. Interwencja trwa tylko 15 minut w znieczuleniu miejscowym. Podczas pracy, tkanka wędzidełko będzie wycięto w kierunku poprzecznym, po czym lekarz ponownie szycia, ale wzdłuż. W rezultacie, cienkiej i bardzo elastycznej blizny, które nie zaszkodzić wygląd penisa. Mit, że w tym przypadku nie jest całkowite usunięcie wędzidełka w złym korzenia.

Nie należy wierzyć pogłoskom, a jeśli taka operacja jest najlepiej zrezygnować ze szwów. Jeśli rana nie jest szyte i uszczelnione za pomocą lasera, czyli ryzyko rozejścia się już po 2-3 dniach. Byłoby jeszcze wymagać drugą operację. Ponadto, na ogół w tej procedurze chirurgicznej, specjalny szew, który wkrótce będzie rozwiązać, nie pozostawiając żadnych śladów.

Bardzo często pytanie, czy aby nie podrzeć uzdę, jest zainteresowany młodych ludzi, ponieważ nie są one zbyt doświadczony w sprawach intymnej natury. Wielu z nich uważa, że ten incydent jest powszechne, a nawet porównują go do pozbawienia dziewictwa. Takie błędne może źle skończyć zranić człowieka w późniejszym życiu. Dlatego też bardzo ważne jest, aby zobaczyć się ze specjalistą, a nie słuchać rad przyjaciół i znajomych. Po tym wszystkim, aby złamać stabilne życie seksualne bardzo proste i zajmie trochę czasu, aby przywrócić.