634 Shares 8704 views

Smażone ryby – sekret smaczne gotowanie

Duża różnorodność potraw można gotować z ryb. Ten produkt jest nie tylko dieta, ale również użyteczne. Ryby dobrze współgra z innymi składnikami, tworząc w ten sposób niezwykłe ciekawe potrawy. Najczęstszym sposobem przygotowania – ryba z grilla. To może być gotowane na grill i pluć, i smażone w głębokim tłuszczu, a także w piekarniku.

Przed jak smażyć ryby na patelni, to musi być dobrze przygotowany: czysty od wagi, wypatroszone wnętrzności i zmyć zimną wodą. Głowa jest zazwyczaj cięte. Jeśli ryby są małe, można smażyć całość. Ale wielkie ryby pokroić na kawałki. Gruby mięsisty ryby są cięte wzdłuż kręgosłupa i kości usunięte. Następnie każda połowa należy wyciąć w porcjach, dodać sól, panierowane w bułce tartej lub mąki. Jest to najprostszy sposób na cienkiej panierce, ale odgrywa ważną rolę w przygotowaniu. Ze względu panierowany smażony pokryte złotym skorupie i ryba jest aromatyczny i przyjemny smak. Pięć minut moczyć kawałki w mące, następnie należy je umieścić na patelni po dobrej rozgrzewki tłuszczu. Fry potrzeba około piętnastu minut, stale obracając rybę z boku na bok, jednocześnie zmniejszając ciepło do medium.

Pożądane jest, smażone ryby spożywane natychmiast po wyjęciu z patelni. Jeśli będzie ona dłużej niż jeden dzień, wartość odżywcza to jest stracone. Ryby dobrze współgra z pieczonymi ziemniakami i kaszą każdym kruchy. Innym częstym przepis ryb – ryby z grilla w piekarniku. Przygotowano ryba jest umieszczona na płytce, który jest smarowane smarem. Na szczycie ryb może być posypane tartym serem, posiekaną cebulą, wlać rozpuszczoną margarynę. Po tym, że umieszcza się w piecu do pieczenia, podgrzewa się do temperatury od około dwustu siedemdziesięciu stopni, a następnie, po pewnym czasie, ciepło musi być zmniejszona. Po dziesięciu lub piętnastu minut, ryby mogą być smarowane jajko i śmietanę. Okresowo trzeba podlewać rybę wytrącony podczas smażenia tłuszcz i sok.

Dobre smażone ryby i inne panierowane. Potrzebne będą: morszczuka ryb trzy lub cztery rzeczy; Dwie łyżki przyprawy kminku proszku; dwa kawałki cytryny; mąki o szkła; olej słonecznikowy; pieprz i sól do smaku. Ryby muszą być najpierw rozmraża się i oczyścić z łusek specjalnego urządzenia. Potem trzeba usunąć głowę odciąć płetwy i ogon. Następnie przeciąć brzuch ryby, jelitach i dobrze wypłukać pod bieżącą wodą. Po obu stronach ryby trzeba zrobić mały równoległych cięć. Teraz można wziąć cytryny, wycisnąć sok z niego dla ryb i skórki z cytryny dobrze wcierać sok do tuszy. Następnie dodać kminek i pieprz i niech marynować ryby na około godzinę. Po tym czasie, ryby z solą, tak że sól nasączone i nacięcia w tuszy. Po tym, trzeba mieć dobry morszczuka rolki w mące. Pan powinien być dobrze rozpalone. Smażyć ryby powinny być po obu Bochkov minut pięciu do siedmiu każdego. Smażone ryby Pollack ma wielką przewagę nad innymi rodzajami ze względu na jego względną taniość i łatwość przygotowania. Aby zacząć cięcie płetwy. Następnie trzeba zeskrobać łuski, usunąć wnętrzności i dobrze wypłukać wewnątrz ryby. Następnie tnie się na kawałki o szerokości około dwóch i pół centymetrów. Następny posypać Pollock przyprawy przeznaczony dla ryb, solą i pieprzem i lekko biegł przez pół godziny w lodówce. Następnie przygotowuje się pan, olej ciepła i umieścić w nim tutaj kawałki Pollack wstępnie zwój w mące. Smażyć na złoty kolor. Gotowe smażone ryby będą dobrze wyglądać na stole z plasterkiem cytryny.