640 Shares 4850 views

Transgender – co to jest? Transgender – kto to jest? tożsamości płciowej

Transgender, lub jak często określa się to zjawisko transseksualizm jest psychologiczne różnice między płcią biologiczną i społeczną. Dosłowne tłumaczenie tego zjawiska oznacza „nie kobiece.”

W prostych słowach, jest to sytuacja, w której dana osoba czuje psychologiczne stworzenie płci przeciwnej, gdy doświadcza dyskomfortu, zwany medyczny dysforia płci. Oznacza to, że realizacja bezsilności zmieniać niczego prowokować stres, a czasem prowadzi do samobójstwa.

Co odpowiada za takimi zmianami

Do tej pory nie ma jasnego wyjaśnienia tego, co jest transpłciowych lub niekoedukacyjnego przyciągania wyglądać odwrotnie. Niektórzy eksperci w oparciu o dekadę badań teoretyzować, że czynnik ten jest odpowiedzialny za struktury niektórych częściach mózgu, które w pewnym stopniu różnią się od osoby ze zwykłym wizji świata. Być może z takim samym powodzeniem można powiedzieć, że dla transpłciowych spełnia kolor oczu lub nosa kształt.

Nie należy popełniać błędu i mylić transseksualistów gejem lub lesbijką, jako osoby transgender – ta osoba ma absolutnie normalną orientację seksualną, a jeszcze bardziej – gardzi homoseksualizmu.

seks przeniesieniu

Środek ten jest prawdopodobnie jedynym data, która może dostarczyć ludzką harmonię między tym, co czuje w środku, oraz fakt, że widzi w odbiciu lustra. Pomimo nazwy raczej nieszkodliwe, jest to jeden z najbardziej skomplikowanych operacji chirurgicznych, których znaczenie jest usunięcie wrodzone narządów płciowych i zastąpić je organów przeciwnej płci, która pozwoli ludzi do ich roli płci w społeczeństwie.

W uzupełnieniu do zabiegu, pacjent potępia się do ciągłego stosowania drogiego hormonu życia. Ponadto, istnieje duża szansa, aby osłabić układ odpornościowy i zagrożonych strasznej choroby. Niemniej jednak coraz więcej osób objęte nóż chirurga, żeby przetłumaczyć swoje marzenia w rzeczywistość, bez studiowania szczegółowe informacje na temat tego, co jest transseksualistów. Istnieje jednak ryzyko, że nowe władze nie zakorzeni, jest bardzo duża.

Konsekwencje chirurgii sex przeniesieniu

Pomijając fakt, że proces ożywienia i uzdrowienia ran trwać długo, ludzie, którzy osiągnęli dzięki takiej procedury, często frustrujące. Faktem jest, że podpisując dokumenty w szpitalu, pacjenci czekają na cud i nie zdają sobie sprawy, że zmiana płci jest w 100% niemożliwe. Pozostaje tonem szorstkich, lub odwrotnie, zbyt kobiece rysy twarzy, ramion, nóg i innych. W celu osiągnięcia rzeczywistych rezultatów, będzie musiał wydać dziesiątki chirurgii plastycznej w całym organizmie. Taki przygotowany nie wiele, a na końcu okazuje się, że po operacji ci ludzie są marginalizowani i biorą dziwne miejsce w społeczeństwie: jak, zgodnie z dokumentami człowiek, ale w wielu cech przyciągających wzrok – kobieta …

A po leczeniu ran i blizn chwilę przychodzi świadomość, że podobieństwo zewnętrzne z kobietą nie oznacza możliwość zajścia w ciążę i urodzić dziecko.

Za i przeciw

opinia publiczna o tym, co jest transseksualistów i decyduje czy będzie pełnoprawnym członkiem społeczeństwa podzielone. Ktoś wczuwa z takimi ludźmi i jest gotowa zaakceptować ideę, że to jest – żart natury cierpi na bardzo normalnego człowieka, który okazał się na kpiny z przestrzeni, w ciele płci przeciwnej. Ktoś kategorycznie nie zgadzają się w pełni przekonany, że problem leży w rozwiązłości lub zaburzeń psychicznych. Powiedzieć, kto ma rację, to jest bardzo trudne, ponieważ pewne różnice w mózgu jest wciąż obserwowana, ale to, co jest – jest to odchylenie, podczas gdy nikt nie twierdzi. I drugiego. Transgender, których zdjęcia są prezentowane w artykule jest znacznie mniej przerażające niż raportów przestępczych. Jest to również warte rozważenia.

tożsamości płciowej

W rzeczywistości, ta świadomość przynależności do określonej płci i odpowiedniej formacji postawy wobec tego faktu.

Pod koniec 20 wieku, koncepcja została na nowo relacji między płciami Sandra Bem, co sugeruje, że mężczyźni i kobiety nie muszą być zgodne z ogólnie przyjętymi wzorców, i ma prawo do łączenia niektórych cech płci przeciwnej. Co to doprowadzi? A fakt, że dzisiaj jest optymalnym modelem androgyniczny tożsamości, która łączy najlepsze cechy obu płci.

Oczywiście, jak to mówią, w dobie „dzielnych kobiet i kobiecych mężczyzn” transgender można nazwać niemal każda osoba na Ziemi. Ale 50 lat temu, taka teoria byłaby przynajmniej postrzegane z wrogością, jak tożsamość płciowa dopiero na etapie studiów.

Dla każdego rodzica, oczywiście, że jest to najbardziej straszny koszmar, że dziecko prędzej czy później decydują się na zmianę płci. Z powodu tych obaw i niewiedzy co jest transseksualistów, zaczynają wywierać presję na Bezkształtnej psychikę dziecka, starając się skierować ją we właściwym kierunku. Ale nie mylić orientacji seksualnej z pasją do malowania lub zajęć tanecznych dla chłopców i dziewczynek ciężarów. Nie należy podejmować prób samodzielnego zdiagnozowania nieprawidłowości i rozwijać potomstwo nieuzasadnionych kompleksów. Jeśli takie „odchylenia” są, to są one już w dziecku od urodzenia, a nic zmieniać niemożliwe, możemy tylko pogorszyć sytuację, zwracając społeczeństwa przyszłego członka w zamkniętym, nietowarzyski pustelnika.

Konkludując

Dziś, większość nawet nie reagować, jeśli transseksualistów kobieta siedzi obok kina czy metrze. Więcej ludzi do zmiany płci, wyjść na scenę, uzależniony od polityki i zająć stałe miejsce w społeczeństwie. W rodzinach, w których jedno lub oboje rodzice zmienili płeć, dorastają idealnie zdrowe i szczęśliwe dzieci, bez żadnych warunków wstępnych do homoseksualizmu. Mniej ludzi zobaczyć ten nienaturalny fakt. Transgender, zdjęcia, które zostały zalane różnych zasobów informacyjnych, są coraz bardziej popularne. Gdy ruch feministyczny również postrzegane przez społeczeństwo jako coś nienaturalnego, ludzie nie biorą swoich poglądów i przekonań. Kilka lat później sytuacja się zmieniła i dziś nikt nie nazwałby feministką szalone i niebezpieczne dla innych. Nie, nikt nie zwraca transpłciowych postrzegają jako normę lub cel dla którego warto dążyć. Ale wrzask, zły lub wskazując palcami i nie powinny być na widok takiej osoby. Dobra czy zła – trudno powiedzieć, ponieważ, jak wiadomo, wszystko jest względne.