686 Shares 2332 views

Jak wyciąć wideo i usunąć go z niepożądanych elementów

Wiele osób bardzo lubi wideo w różnych momentach życia. Często jednak znaleźć wiele dodatkowych zdjęć, które wydają się nieistotne, a więc chcą usunąć. Jak to zrobić? Istnieje wiele programów dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak wyciąć wideo. Najprostszym z nich jest już dostępna na komputerze. Go znaleźć, klikając „Start” i wybierz „Wszystkie programy”. Nie patrząc Windows Movie Maker i uruchom go. Aby pobrać plik wideo, który chcesz edytować w menu „Plik” wybierz „Importuj do kolekcji.” Masz pojawi się okno z plikami, spośród których wybierzesz prawo i kliknij na nią raz. On będzie stać i pojawi się w dolnej linii okna. Następnie kliknij przycisk „Importuj”.

W tym programie można wyciąć pliki AVI i WMV i innych, więc przesłać swój film w podany powyżej sposób: pojawi się on w górnym oknie. Aby go edytować, przeciągnij plik do dolnego pola, który wygląda jak zgodne z myszą. Jeśli chcesz skleić wideo z różnych plików, można w ten sam sposób, aby dodać niezbędne, a następnie przeciągnąć je do dolnej linii w kolejności, w jakiej chcesz. Aby zacząć korzystać z wałkiem, trzeba kliknąć, aby podświetlić wideo na dolnej linii, w prawym górnym rogu ekranu widza. Tutaj można zobaczyć nagranie, podzielić go na kilka części, zrobić zdjęcie danej ramce.

Teraz bardziej szczegółowo, w jaki sposób przeciąć folię. Stronę ekranu występuje ikona (po prawej krawędzi drugiego z rzędu) „podzielony na dwie części.” Po pierwsze, należy nacisnąć przycisk odtwarzania, w miejscu, w którym chcesz wyciąć, kliknij na przerwie, a następnie kliknąć w przycisk dzieli. Można użyć w inny sposób: w linii czasu umieścić suwak w odpowiednim czasie, niefortunne część, podświetlenie klikając na dolnej linii rolki i usunąć.

Aby wyciąć kawałek Spośród środku filmu, trzeba będzie podzielić ją na dwie części, dwa razy: najpierw nacisnąć „Podziel się” na początku zbędnych części. W ten sposób będziesz miał dwa kawałki: pierwszy – to dobre drugie – złe na początku, ale z udanej kontynuacji. Zlokalizuj koniec zbędnych części walca, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Rezultatem będzie aż trzy pliki: prawo startu w średnim i niepotrzebnym pożądanego rezultatu. Usuń środku, a reszta jest przechowywana w oddzielnym pliku.

Jednak jest bardziej profesjonalne, ale również dość łatwe do zarządzania programem Pinnacle Studio. Możliwe jest zarówno do cięcia wideo i połączyć kilka plików w jeden, wstawić tytuły, zrobić wszystkie rodzaje efektów specjalnych, muzyki nakładki i więcej. Program ten można pobrać z Internetu i zainstalować go na komputerze. Gdy to zrobisz, otwórz go. W lewym górnym rogu pojawi się trzy przyciski: „Import”, „Instalacja” i „Utwórz film”.

Przed wyciąć wideo, trzeba wybrać „Instalacja” i pobrać plik wideo, klikając na ikonę z wizerunkiem folderu bez strzałki (znajduje się na prawo od linii poleceń, znajduje się tuż poniżej wspomnianych przycisków). Gdy film jest ładowane i wyświetlane w wierszu polecenia iw oknie widoku po prawej stronie, musisz myszy do przechwytywania wideo (jeśli jest otwarty kilka klatek, a następnie wybierz i uchwycić wszystkie z nich) i przeciągnij go do dolnej linii, która będzie napisane: „My 1 filmu. " Na lewo od tej linii, widać piktogrammki: zegarki, kamery, mikrofony, w kształcie litery „T” z kwadratowym, róg Uwaga muzyki ikony. Klip przeciągania do zgodności z kamerą wideo. Z pomocą suwaka znajduje się na linii pomarańczowej czasu można znaleźć początek niepotrzebnego częścią ciebie. Kiedy znajdziesz, zatrzymać suwak, przesuń kursor nad obrazkiem i naciśnij prawy przycisk myszy, aby wyświetlić okno z menu, w którym należy wybrać „split klipu.” Po naciśnięciu przycisku, widać, że pożądana część pozostała po lewej stronie suwaka jest podświetlony na niebiesko. Następnie należy znaleźć koniec niepotrzebne kawałki. Odbywa się to za pomocą tego samego biegacz, który właśnie poganiać i zatrzymać w odpowiednim miejscu. Ponownie menu prawym wezwanie i prasy „Podział klipu.” Teraz trzeba część lewej do prawej strony suwaka i niepotrzebnego oddzielony kawałek po prostu wyróżniać, klikając na niego raz lewym przyciskiem myszy i naciskając klawisz Delete na klawiaturze. To wszystko to zły ramka zostanie usunięta, to można zobaczyć klikając grać na okienko w prawym górnym rogu.

Po cut film według własnego uznania nie stało, trzeba będzie go zapisać. Aby to zrobić, należy nacisnąć przycisk „Utwórz film”, czy potrzebne są ustawienia (wybór pliku typ, rozdzielczość itp), klikając odpowiedni przycisk, a następnie kliknąć na przycisk „Utwórz plik”, poprosić go o imię i zapisać w wybranym folderze.