512 Shares 8130 views

Udekoruj stoczni z rękami: wymyślają sami budują

Mają piękny dziedziniec, nietypowe, a nie jak inni – marzenie wielu właścicieli domów, willi i domków jednorodzinnych. Ale oprócz pragnienie, a nawet zdolność finansowa wymaga pewnych możliwości projektowe. Zwłaszcza, jeśli mamy ozdobić stoczni z rękami.

Ogrodzenia i bramy – sąd twarz

Pierwszą cechą, która spełnia właścicieli i gości domu – ogrodzenia i bramy. Są to fundamentalne znaczenie dla stworzenia wrażenia wszystkich mieszkań w ogóle. Obecnie w sprzedaży jest wiele opcji w ogrodzenie: metalowe, kamień, drewno. Każdy gatunek jest dobry na swój sposób. Ale jeśli ozdobić stoczni własnymi rękami z dążeniem do stworzenia projektu, który jest najbliżej natury, najlepszym rozwiązaniem, bardziej przyjazne dla środowiska, będzie ogrodzenia i bramy wykonane z drewna. Wadą jest to, że takie konstrukcje są mniej praktyczne niż metalu lub kamienia ogrodzenia, ponieważ drzewo podlega rozkładowi pod wpływem warunków atmosferycznych. Dlatego też, jeśli ozdobić stoczni z rękami drewniany płot, istnieje potrzeba, aby pokryć go warstwą ochronną. Projektanci powinni użyć do tego oleju odpadowego. Impregnowany drewna substancji zachowuje swój naturalny kosmetyczny przejmuje jasność i blask ponadto leczenie zabezpiecza drewno przed wilgocią.

Oryginalny dziedziniec z rękami

Zdjęcie piękne i oryginalne ogrody wielokrotnie zapewniają ich posiadaczom w specjalnych konkursach. Oprócz ciekawych rozwiązań placów zabaw, sztuczne zbiorniki, kącikiem jadalnym, kwietniki, altany i inne elementy projektu mogą być wykorzystane rzeźbę wykonaną z materiału syntetycznego lub „prawdziwych liczbach”, opcja tzw topiary. Kiedy ozdobić stoczni z rękami, krzewy i sztuka przycinanie koron drzew pozwoli stworzyć luksusowe indywidualny wizerunek swojej stronie. Ktoś będzie dawać pierwszeństwo fantastycznych postaci i tajemniczy sposób, ale ktoś lepiej będzie do gustu rzeczywistych postaciami zwierząt. Ważne w topiary – regularne drobiazgowe pielęgnacji roślin: przycinanie, czyszczenie i martwych gałęzi. Porządek, zagospodarowany dziedziniec – jeden z najważniejszych punktów dla każdego właściciela, który nie jest obojętny na wygląd swojej stronie.

Ścieżki i chodniki – tak Happy Feet

Bez względu na to, jak piękny był sąd, to straci cały swój urok, jeśli trzeba przedzierać się przez miejsca zaniedbane, brudne i niewygodne ścieżkach. Dlatego, jeśli zdecydujesz się ozdobić stoczni z rękami na najwyższym poziomie, należy dokładnie zastanowić się, gdzie będzie budowany tor i platform w miejscu, materiał, z którego są wykonane, w jaki sposób chronione. Dobrze, jeśli ścieżki decyzyjne konstrukcja połączona będzie z ogólnego stylu sądu, biorąc pod uwagę lokalizację drzew na miejscu i różnych przedmiotów. Bardzo często, przy projektowaniu tych urządzeń są wykorzystywane płytek z kamienia naturalnego lub sztucznego, asfalt. W niektórych przypadkach, projektanci wyboru materiałów, takich jak podłogi z drewna, piasku, żwiru, gliny rozszerzony. ogrodzenia linii różnych dziedzinach – nad resztą, ścieżek, klomby, obszary uprawy drzew – jest określone jako murowej schludne, z tworzywa sztucznego „płot” z geometrycznych kształtów i kamienia naturalnego najdziwniejszych.