559 Shares 5642 views

Essentiale. instrukcja

Forte Essentiale H wątrobę leków. Lek należący do złożonych środków.

Essentiale. Instrukcje. świadectwo

Lek jest wskazany do stosowania w różnych postaciach żółtaczki zapalenia wątroby, marskości wątroby, stłuszczenie wątroby, śpiączkę wątroby. Stosowanie u pacjentów z zatrucie krwi ciąży. Essentiale środki obsługi może być stosowany jako część terapii skojarzonej w leczeniu łuszczycy, zespołu promieniowania.

Przeciwwskazania do leków jest nadwrażliwość na lek.

Essentiale. Instrukcje. Dawkowanie, sposób obsługi

Lek jest dostępny w postaci kapsułek oraz roztworu do podawania dożylnego.

Kapsułki są zalecane, aby wziąć dwa, dwa do trzech razy dziennie. Czas trwania leczenia – nie mniej niż trzy miesiące. Jeśli niezbędnego leczenia przedłużonego lub po pewnym czasie powtórzyć. Powinny one być połykane w całości, spłukiwane z małą ilością cieczy. Przyjmują zalecane podczas posiłków.

Dożylnego lek przepisywany 5-10 ml dni. Czas trwania terapii zastrzykami, co do zasady, jest dziesięć dni.

Essentiale. Instrukcje. Działania niepożądane

Jak pokazano w praktyce klinicznej, lek powoduje minimalne negatywne objawy. Działania niepożądane eksperci zwany niestrawność (biegunka), reakcje alergiczne, dyskomfort w okolicy żołądka. Należy zauważyć, że skutki te są niezwykle rzadkie.

Pomimo faktu, że instrukcja Essentiale forte na Aplikacja pozwala otrzymywać w ciąży, należy skonsultować się ze specjalistą. Lekarz będzie również ustalenie zasadności powołania leku podczas karmienia piersią.

Essentiale Forte N. instrukcji. struktura

Jeden preparat w postaci kapsułki zawiera fosfolipidy z soi (składnik aktywny). Substancje pomocnicze: olej sojowy, łój, uwodorniony olej rycynowy, etylu, etanol, żelatyna, woda oczyszczona, żółty tlenek żelaza (E 172), dwutlenek tytanu (E171), czerwony tlenek żelaza (E 172), laurylosiarczan sodu i nawzajem.

Kapsułki mają wydłużony kształt i składają się z brązowego ciastowatego konsystencję oleistą żółtobrązowy.

Olejki Fosfolipidy są głównymi składnikami ścian komórkowych struktur organelli wątroby. Oni (fosfolipidy) mogą wywierać działanie normalizujące na metabolizm lipidów i białek, odtruwa wątroby. Co więcej, zapis i odtworzenie konstrukcję układu komórki wątroby i fosfolipidzavisimye (enzymatyczny) zapobiegają tworzeniu się tkanki łącznej w wątrobie.

Lek jest stosowany w leczeniu dzieci. Jest tylko przeciwwskazane u pacjentów poniżej jednego roku i wcześniaków. W pediatrii Essentiale mianowany często do łamania aktywności wątroby. Ponadto, lek wykazuje działanie skierowanym do odzyskiwania komórek narządu. W tym przypadku, dziecko pozostaje bezpieczny dla organizmu.

Sposoby dawkowania dobiera lekarz prowadzący. Z reguły jest to dzień jedna kapsułka dwa lub trzy razy. Czas trwania leczenia wynosi od dwóch do trzech miesięcy.

Należy zauważyć, że mianowanie Essentiale pomimo udowodnionej bezpieczeństwa, nie zaleca się bez konsultacji ze specjalistą. Przed użyciem należy przekazać kontrolę i przekazać niezbędne testy. Tak więc, to potwierdzić rozpoznanie i wyznaczyć właściwe leczenie. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości ze strony wątroby jest konieczna, aby zobaczyć się z lekarzem. Zakłócenia w funkcjonowaniu organizmu, bez odpowiedniego leczenia może prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji.