352 Shares 1331 views

Daniel Cormier: wiek mistrzostwo nie jest przeszkodą!

Mieszane sztuki walki – to stosunkowo nowy sport, który mimo wszystko zyskała miliony fanów na całym świecie. Nie trzeba dodawać, że, podobnie jak w innych sportach, MMA może także pochwalić się ich „gwiazdy”, z których jeden zasłużenie uważane amerykańskiego Daniel Cormier.

Louisiana tytanu

Daniel Cormier urodził się 20 marca 1979. Miasto jest dla niego Lafayette, znajduje się w stanie Louisiana. Ojciec i matka w przyszłości w momencie sportowcem imieniem Józef i Odri Korme. Ponadto, nasz bohater ma więcej tubylców: Felicia (siostra), Józef (starszy brat).

Już podczas studiów w szkole średniej, Daniel bardzo poważnie zanurzone w walce klasowej. Dzięki swej wytrwałości udało mu trzy razy, aby zostać mistrzem wśród szkół w całym stanie. Idąc do szkoły, Cormier zwiększyła liczbę zwycięstw w swoich walkach. Należy pamiętać, że przez cały ten czas, on tylko dwa razy poniósł porażkę. Po ukończeniu szkoły średniej, Daniel Cormier staje Colby Community College student. Było to w czasie uczeń był w stanie stać się podwójny mistrz mistrzostwa kraju.

zapasy kariera

Po ukończeniu Cormier nie zrezygnować z walki i nadal to robić. Był nawet w drużynie mistrzostwo świata w tym jego kraju freestyle wrestling, która odbyła się w 2007 roku. Cormier wziął również udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2008 roku, jednak nic nie wygrać.

Ponadto wojownikiem w lidze grał pod nazwą Real Pro Wrestling, gdzie był w stanie stać się pierwszym i, jak się okazało w końcu, tylko mistrz kategorii 211 funtów.

Występy w MMA

Daniel Cormier rozpoczął wspinaczkę na szczyt mieszanych walk w promocji Strikeforce. Już w swoim debiucie amerykański wygrywa Garri Freyzera, a nie na punkty, ale nokaut techniczny. Drugi mecz był również udany dla Cormier. Pokonał nokaut Dzhona Divayna.

W ostatnim dniu lipca 2010 roku Daniel wygrywa XMMA tytuł w kategorii super ciężkiej. Aby to zrobić, musiał wygrać Lucas Brown. Po zaledwie dwóch tygodniach Cormier znów wygrywa. Tym razem oddał tytuł mistrza w turnieju kotc: grożącego niebezpieczeństwa. I w przeciwieństwie go Toni Dzhonson.

Stopień ochrony najlepszy fighter wersji XMMA Korme Daniel, którego waga była zawsze Bole 90 kg, która odbyła się w listopadzie 2010 roku. Jego przeciwnikiem był Nowozelandczyk Soa Paleley. Jego następna walka w klatce Cormier zostało stwierdzone w przypadku Strikeforce, który wygrał na punkty Devin Cole.

Sukces w Grand Prix Strikeforce Heavyweight

Pierwsza poważna walka na najwyższym poziomie Cormier vs Dzheffa Monsona trzyma i wygrywa. We wrześniu 2011 roku „Chernyy Fedor” (pseudonim Cormier) wybić zawodnika z Brazylii, Antonio „Big Foot” Silva, tak że amerykański lewo w finale turnieju. Ostateczna bitwa dla Daniela także był zwycięski. Wygrał decyzję z legendą MMA – Josh Barnett.

Kontrakt z UFC

Po Strikeforce przestała istnieć, Cormier podpisał umowę z największym na świecie w promocji MMA – UFC.

Debiut w organizacji padł w dniu 20 kwietnia 2013 roku w walce Frank Mir. Daniel wygrał na punkty. Po tym, były zapaśnik olimpijski posiada kolejne trzy zwycięskie walki i dostaje prawo do walki o mistrzostwo. Rozpoczyna aktywną promocję walki „Dzhon Dzhons. – Daniel Cormier”

Trudne tytuł z tyrana

04 stycznia 2015 była walka w okresie przygotowawczym, który był dużo gadania i skandalu. „Dzhon Dzhons – Daniel Cormier” – pojedynek, który ma w swej istocie głębokie osobiste zawodników lubisz. Trzy pierwsze pięć minut walka nie wolno było ujawnić ktoś to wyraźną przewagę. Cormier dłużej bić ręce i Jones – stopy. W czwartej rundzie, panujący mistrz przeniósł się dwa razy challenger do ziemi, ale dwa razy bardzo szybko z powrotem do szafy. Pod koniec walki Cormier udało się wykonać rzut, który po raz kolejny pokazał, że przeciwnicy są równe. Jeszcze pod koniec walki Jones był w stanie obronić swój pas, który po pewnym okresie czasu została pozbawiona.

osobista tragedia

Walka Daniel Cormier – jest, oczywiście, nie jest jego całe życie. Żołnierz jest żonaty i ma dzieci. Ale, niestety, 14 czerwca, 2003 roku była straszna tragedia w jego rodzinie – w wypadku samochodowym zginął jego trzymiesięczną córkę. Ponadto doszło do wypadku, bo Cormier córka siedziała w samochodzie do znajomego, bo jego samochód zepsuł klimatyzację. Jednak pomimo tego smutku, Daniel nie dać się i teraz poświęca wszystkie zwycięstwa jej zmarłej córki.