548 Shares 1336 views

Succubus jest demonem pożądania i rozpusty z średniowiecznych legend

W średniowieczu zwyczajowo było przestraszyć młode, a nie bardzo ludzi ze specjalnym demonem, biorącym pod uwagę uroczy uwodziciel. Succubus jest rodzajem mitycznej istoty, wyrywającej się z ludzkiej mocy, zniewalającej. Wtedy wierzyliśmy w jego rzeczywistość. Dziś także marzyciele, którzy chcą komunikować się z tą jednostką. Czy to możliwe? Co to jest succubus? Czy to niebezpieczne, czy nie? Rozumiem.

Diabeł w żeńskiej wersji

W średniowieczu wiele uwagi poświęcono społeczeństwu wobec przestrzegania tradycji religijnych, czystości duszy. Doprowadziło to do pewnych zakłóceń. Trudno zmusić ludzi do dobrowolnego poddawania się ograniczeniom. Na przykład człowiek wychodzi na klasztor. On musi zrezygnować z całego życia z naturalnych pragnień i potrzeb. Będziesz mimowolnie widział erotyczne sny. Z reguły pojawia się w nich succubus. To jest piękna naga kobieta z skrzydłami za plecami. Zatem w każdym przypadku demon opisany jest w literaturze średniowiecznej. Ale wygląda tylko na kobietę. Ale w rzeczywistości succubus jest ucieleśnieniem diabła. Jego celem jest zdobycie energii życiowej tego, do kogo przychodzi. W tym miejscu należy użyć dowolnego zaimka. Przecież diabeł jest pusty. Raczej może stać się mężczyzną i kobietą woli. Do mnichów, diabeł w żeńskiej kobiece przyszedł tak, jak napisano w starych książkach. Ich siostry z wiary odwiedziły obraz pięknego mężczyzny.

Jak działa succubus?

Dopiero w legendach wszystko kończy się zwycięstwem dobra nad złem. W prawdziwym życiu (zwłaszcza średniowiecznym) wszystko było znacznie gorsze. Demoniczny succubus pojawia się, gdy człowiek nie ma siły, aby się oprzeć, osłabiony własnymi pasjami. Z legend wiadomo, że ta istota pojawia się w cichej i samotnej nocy. I tym razem tajnych namiętności i gorących snów. Rozproszone demony ze średniowiecznych legend, jak mówią legendy, czytają fantazje swoich ofiar. Biorą najbardziej przyjemny dla ludzkiego obliczu tego, stają się ucieleśnieniem jego tajemnicy, w czasach, do nieznanych, podświadomych pragnień. Istota jest bardzo subtelna. Kopiuje zachowanie i obyczajowość, miłość do ofiary, a nie tylko wygląd. To bardzo niebezpieczna kusicielka. Niewiele osób udaje się uciec od przylgnięć pazurów demona. Musisz walczyć z własnym pragnieniem ducha i ciała.

Jaka jest moc demona?

W rzeczywistości, gdy pojawia się demoness pożądania, nie jest to niebezpieczeństwo. Wzmacnia ją dopiero po stosunku płciowym. Choć istnieje proces uwodzenia, to nadal można go pokonać. I tak, jak opisują średniowieczni autorzy, niektórzy godni przedstawiciele rodzaju męskiego mogliby. Uważa się, że konieczne jest, aby mieć pobożną wiarą w Boga, siły woli i wytrwałości, by nie ulec pokusie. Prawdopodobnie, dziś tych ludzi jest niewiele. Przecież żyjemy w świecie, w którym ludzie są znacznie bardziej uprzywilejowani, a pojęcie grzechu jest rozmazane. Succubus kusi swoją ofiarę. W tym celu esencja nie oszczędza żadnego wysiłku. Ważne jest, aby miała ona pierwszy kontakt. Po tym, jak ofiara w pełni polega na demonach. Człowiek traci wolę. Jest całkowicie podporządkowany istocie diabelskiej. Jeśli spojrzeć na jego aury, okazuje się, że to był zdumieni ciemne plamy odpowiadające chorób i kłopotów. Rozmiar pola stale się kurczy. Chociaż ofiara nie umiera natychmiast. Demonessa będzie wspierać swoje siły, dopóki nie spełni swoich własnych celów. Warto zauważyć, że sukubus może zacząć uwodzić kobietę. W naszym świecie nie ma zakazów. W konsekwencji nie mają odwrotnej strony świata.

Czy to jest złe?

Ktoś powie, że wielu miłośników nie różni się od ofiar succubusa. To nieprawda. Jedną z rzeczy obawia się utratę natury ludzkiej, w przeciwnym razie wpaść w niewolę demona. To stworzenie jest pozbawione zwykłej logiki, życzliwości lub współczucia. Ma zupełnie inne cele i cele. Ściska duszę ofiary do ostatniej kropli. Wiesz, że dana osoba ma kilka ciał. Postrzegamy i widzimy tylko fizyczne. To coś, co nie interesuje sukubusa. Ważne jest, aby przejął całą resztę, zwaną duszą. Nieśmiertelna część naszej osobowości, zgodnie z Pismem Świętym. Prowadzi to do całkowitego zniszczenia człowieka. Uważano, że nawet śmierć jest lepsza niż kara. Teraz ludzie mają różne uczucia dla siebie, dla duszy i dla nieśmiertelności.

Czy warto zwoływać demona?

Jak spotkać się z magicznym marzeniem (więc niektóre wyobrażają sobie succubus)? Istnieją specjalne metody opisane w starożytnych traktatach. Nie dotkniemy ich. Przecież zamiast złożonego rytuału można podjąć tylko kilka prostych kroków. Wyobraź sobie, w jakich warunkach ludzie żyli. Rasowe demony ze średniowiecznych legend nie przychodziły do wszystkich. Wybierali sobie ofiarę, zużywaną przez pasje, przytłoczeni tajnymi, pożądliwymi pragnieniami. Spełniają je. Aby spotkać demona, po prostu stworzyć te same warunki dla siebie. Z pewnością zerwie się z twoimi snami, a potem w życie. Ale czy warto? Zdecyduj się sam, uzbrojony w pomysł, że możesz stracić więcej na końcu historii, niż zdajesz sobie sprawę teraz.

Co się dzieje z ofiarą

Z całą pewnością myślenie, że duszę zabiera duszę, nie jest traktowane poważnie przez czytelnika. Przecież nie każdy rozumie, co one oznaczają. Cóż, tam jest dusza. Kto ją widział? Fudge, i tylko. Ci, którzy zdarzyli się pod wpływem demoness, nie zgodzą się z tym rozumowaniem. Opisano, że osoba staje się prawdziwym szaleńcem. Już nie interesuje się zwykłymi ludzkimi radościami. To szczególnie straszne, gdy facet w miłości dostaje się do tej sytuacji. Zatrucie succubusa jest gorsze niż zepsucie lub przeklinanie. Zmienia światopogląd, myśli, zabija uczucia. Ofiara staje się samolubna i chciwa. Ma tylko jedną obsesję – znowu by być blisko jej niewolnicy. On staje się niegrzeczny, niedbały, okrutny. Porozmawiaj z taką osobą – prawdziwą karą. I on sam nie będzie zazdroszczony. Przecież demon nie tylko wzbogaca swojego ciała. Succubus zmusza go do robienia wielu straszliwych rzeczy, w tym zbrodni. W tym przypadku ofiara rozumie, że pogrąża się głęboko w grzechu, ale nie może się oprzeć.

Dlaczego demony stają się silniejsze?

Prawdopodobnie, ci prorocy mają rację mówiąc o "ostatnim czasie". Nasz świat jest bardziej czarny niż średniowieczny, choć nie zauważamy tego. Weźmy na przykład książkę "Sny o Succubusie". Piękna praca napisana w stylu fantazji. Ale to wygląda jak zabawa fad. Jej celem jest popychanie wszystkich zainteresowanych. Po obejrzeniu filmu, nakręcony w książce, młodzi ludzie zaczynają marzyć o swoich demonach, nie zdając sobie sprawy z ryzykowności tej fantazji. To kolejny front wielkiej wojny światłości i ciemności, która jest na tej planecie. Nawiasem mówiąc, zwolennicy diabła rosną. Jest przebiegły i niebezpieczny. Nabiera słabych ludzi swoimi własnymi snami. Ale aby się poddać, to stracić jedyną szansę na prawdziwe szczęście na ziemi! Chociaż istnieją ludzie, którzy wybierają sztuczny, fikcyjny świat. Czy powinni być osądzeni?