894 Shares 1445 views

Że można napisać w blogu? Uczciwość i samoświadomość

To była (i jest) nie tylko dość popularne hobby młodych nastoletnich dziewcząt, ale również istotną potrzebę twórczych ludzi. Że można napisać w blogu? W zasadzie wszystko, co do którego dusza jest bolesne, co zakłóca i zmartwień. Oczywiście, wiele zależy od ogólnego rozwoju człowieka. Chociaż psychologów wykazały, że prowadzenie dziennika – jest to jeden z najlepszych sposobów samodyscypliny.


Travel Uwagi lub zobaczyć śpiewać …

Jest to jeden z najbardziej popularnych gatunków, elementów, które mogą być obecne w blogu lub w wersji papierowej. Jeśli nie wiedzą, że można napisać w osobistym dzienniku, czy jedziesz go online lub w zeszycie, start z moich wrażeń, co widział. Nowe miasta lub ulice, pomniki lub piękne krajobrazy – wszystko to może być godne pióra. Przy okazji, oczywiście, należy wstawić dygresję. Na przykład, dyskusja o naturze i kulturze rosyjskiej. Co nie jest temat? Z biegiem czasu, nie trzeba myśleć o tym, co napisać w dzienniku osobistym, ponieważ myśli i wrażenia, że sami prosić o papier (na ekranie).

Uczucia i odczucia

Dla samorozwoju jest jednym z najważniejszych tematów. Odbicie, czy depresja w sobie rodzaj samokontroli, często pomaga pozbyć się kompleksów, aby pozbyć się negatywnych emocji. Że można napisać w dzienniku osobistym, jeżeli głównym celem robi jest uspokojenie, medytacja, relaks? Spróbuj sobie wyobrazić jego sobowtóra. Lub przyjaciel nie zostały jeszcze spełnione. Aby podzielić się swoimi doświadczeniami z kimś – to trudny krok, który wymaga zaufania, wzajemnych stosunków ciepłe. Ale wylać swoje serce na papierze, będąc całkowicie szczery i uczciwy wobec siebie – jest to metoda, która jest często używana w psychoterapii i samopomocy szkolenia. Co napisać w dzienniku uczuć? Wszystko, co przychodzi do głowy. Do oskarżeń i przekleństw, wyzwisk i pretensji do całego świata. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ, czytanie, będzie można ocenić ich stan i podświadomie zidentyfikować sposoby poprawy życia.

plany

Istnieją dwa przeciwstawne punkty widzenia. Z jednej strony, każdy zna przysłowie: „Chcesz śmiech Boga, opowiedz mu swoje plany” Z drugiej strony – jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby osiągnąć cele. Leży w wizualizacji snów. Psychologowie uważają, że aby osiągnąć zamierzony obszar powinien być tak wyraźnie, jak można sobie wyobrazić. Na przykład, marzysz o domu. Że można napisać w dzienniku osobistym na ten temat? Spróbuj sobie wyobrazić, każdy pokój wnętrze i wystrój. W dół do koloru ścian, w najdrobniejszych szczegółach. Pamiętnik lub blog – miejsce do swobodnego wyrażania myśli i fantazji, więc nie może być nieśmiały. Twoja podświadomość będzie szukać sposobów realizacji zaplanowane. Pod warunkiem, że bardzo chcą.

przykłady historyczne

Wielu wielkich lub po prostu osobistosci przechowywane pamiętniki. Czasami są one czytanie jest nie tylko ekscytujące, ale również bardzo pouczające. Interesujący materiał do historyka i zapewnia kontekst. Na przykład, Mikołaj II nie sądziłem, że można napisać w osobistym dzienniku, gdy kraj był niepokój i protesty. Był tak przejęty życiem prywatnym, że naukowcy i politycy nadal oskarżają go o zaniedbywanie interesów państwa. Oczywiście, nie fakt, że nasze wersy Przez osobisty pamiętnik lub podróży notatek, argument o znaczeniu miłości i przyjaźni lub wrażenia stają się coraz domenie publicznej. Ale uczyć się od wielkiej wartości. Można spierać się o to, kto ma prawo do publikowania prywatnych notatek. Niemniej jednak jesteśmy tak zadowoleni zajrzeć do spodu życia znanych postaci właśnie dlatego, że nie sądzę, że można napisać w osobistym dzienniku. Prosty ustalona rzeczywistość i ich zrozumienie otoczenia. Wartość historyczna dowodów takiego niezamierzone, nieuprawnionym autora tylko zwiększa.

Publikacja lub pełną prywatność?

Wszechobecne zjawisko blogowania. W rzeczywistości, odpowiedź na pytanie, co można zapisać w osobistym dzienniku. Wszystko zależy od tematu, celów, intencji autora. Obecnie zakończyć intymność myśli, oczywiście, możliwe. Ale chodzi o to, że różne postacie kultury i sztuki, a także ludzi, entuzjazm do polityki, czy historii, mają nie tylko możliwość, ale także pragnienie dzielenia ich rozumowanie ze światem. Jaka jest wartość tych zapisów? Nie osądzaj nas. Przepływ informacji jest każda wskazówka będzie przetrwać dla przyszłych pokoleń. Prawdopodobnie wartość wspomnienia i pamiętniki z minionych epok ludzi po prostu polega na tym, że nie były pierwotnie przeznaczone do publikacji. Teraz nowe czasy. Bardzo cenione zupełnie inaczej. Chcemy nadal wejść do prywatnego terytorium innych osób w tym samym czasie, nie zawsze jesteśmy gotowi, aby otworzyć dla publiczności. W związku z tym znaczenie słowa „szczerości” i „uczciwość” w wirtualnej przestrzeni staje się nieco inny odcień. Ale to – w innym materiale. Co napisać w pamiętniku, każdy decyduje za siebie. Ale oto jak historia pokazuje, prywatne rekordy mogą stać domeny publicznej. To też należy pamiętać.