172 Shares 8420 views

Interpretacja snów: koniec świata. Co widziałeś?

Marzenie o końcu świata jest najgorsze. Jednak w rzeczywistym życiu rzadko oznacza katastrofy i kataklizmy. Najczęściej taki sen wskazuje na brak zaufania do czegoś lub emocjonalnego przeciążenia.

Współczesna książka snów: koniec świata – jak odcyfrować?

Jeśli ktoś widzi koniec świata, to w najbliższej przyszłości należy spodziewać się kłótni z najbliższymi ludźmi. Ten konflikt będzie miał bardzo nieprzyjemne konsekwencje i może doprowadzić do całkowitego zerwania z tymi, którzy są drogie. Książka marzeń nadal interpretuje koniec świata jako uczucie, że życie człowieka staje się nie do opanowania. Powodem tego mogą być: śmierć drogich ludzi, młodzieńcza aktywność hormonalna, rozkład stosunków (rozwód) lub inne istotne zdarzenia i straty. Ten sen jest rodzajem mechanizmu ochronnego, do którego podświadomość osoby ucieka się, aby uniknąć trudności, poważnych problemów i moralnej dewastacji spowodowanej przez niektóre nowe okoliczności życia. W takich wizjach marzyciel najczęściej znajduje się wśród obcych. To odzwierciedla fakt, że bliscy ludzie zostawili życie osoby lub nie zwracali uwagi na to w rzeczywistości.

ABC interpretacji marzeń

Jeśli nadejdzie koniec świata i straszne zdarzenia związane z tym, to w rzeczywistości odzwierciedla strach przed popełnianiem pomyłki lub niepowodzeniem w przedsiębiorstwie. Ten sen może oznaczać koniec pewnego etapu życia, po którym nastanie szczęśliwy zespół.

Master of Dreams (książka o snach)

Koniec świata symbolizuje bolesną i trudną przerwę u bliskiej osoby. Dla przedsiębiorców może on pogodzić się z ruiną. Ten sen może stać się przejawem najwyższego stopnia niespodzianki lub rozkoszy.

Książka marzeń Hassetu: koniec świata – o czym marzysz?

Ten sen oznacza, że wszyscy śmieją się z głupoty marzycielki.

Księga Lofa: koniec świata – interpretacja marzeń

Po takim marzeniu ludzie często mają uczucie (słabe ufanie), że to, co wydarzyło się we śnie, może wkrótce nastąpić w prawdziwym życiu. Każda osoba może postrzegać apokalipsę na różne sposoby. Jego dokładny obraz zależy od indywidualnego spojrzenia na świat. Wspólnym uczuciem takich snów jest wiara, że ten świat nie trwał długo. Takie sny mogą być interpretowane przy użyciu różnych podejść, które zależą od indywidualnego, wyznania, światopoglądu i kultury marzycieli. Jednym z głównych powodów, dla których takie wizje mogą powodować, jest utrata kontroli nad bardzo ważną sytuacją lub jego życiem.

Z kulturologicznego punktu widzenia koniec świata we śnie jest spowodowany obawami dotyczącymi słabości wszechświata, planety i całej ludzkości. Te sny są spowodowane obawą, co w żadnym wypadku nie powinno się zdarzyć. Są to najbardziej typowe dla okresów nieprzewidywalności, beznadziejności i beznadziejności, a także niepewności ekonomicznej. Zwolennicy mistycyzmu przeciwstawiają się apokaliptycznym kataklizmom, dzięki ich spójności. Takie sny są symbolem reorganizacji lub całkowitej zmiany porządku światowego. Przybywają do osoby w takich momentach życia, kiedy wydaje się, że cały świat buntował się przeciwko niemu.

Łączna książka snów: koniec świata (wojna atomowa) – interpretacja

Przewidywane we śnie, grzyb eksplozji jądrowej w prawdziwym życiu przewiduje, że marzyciel o nieszczęściu i żalu, który będzie ścigał go i jego bliskich ludzi. Przewidziana na pełną skalę wojna nuklearna wskazuje, że gniew i agresja gromadziły się w marzycielu. Może się rozlać i prowadzić do bardzo negatywnych konsekwencji.