540 Shares 6636 views

Najlepszy program do odzyskiwania skasowanych plików

Internet został wielokrotnie podnosili temat odzyskiwania utraconych plików. Użytkownicy nadal zastanawiam się: jaki jest najlepszy program do odzyskiwania skasowanych plików? W rzeczywistości, istnieje wiele takich programów.

Panuje przekonanie, że Search and Recover – to najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania plików. Może pracować w trybie master, a normalnym trybie użytkownika. Tryb kreatora tryb automatyczny, w którym program zrobi wszystko za Ciebie. Wszystkie niezbędne narzędzia są łatwo dostępne. W tym samym czasie użytkownik trzeba ręcznie ustawić typy plików, a droga do nich. Program posiada kolorowy i przyjazny dla użytkownika interfejs, wiele typów plików są pomalowane na różne kolory. Jest możliwe, aby zobaczyć wszystkie pliki, które są w dobrym lub złym. Ponadto, wyszukiwanie i odzyskiwanie ma bardzo użyteczną funkcję bez kasowania metody odzyskiwania plików przy użyciu wielokrotnego zapisu i dostatecznie dużą prędkością.

Sądząc po innych opinii jest to najlepszy EasyRecovery oprogramowanie do odzyskiwania skasowanych plików. Można go używać do odzyskania ponad 300 różnych typów plików, w tym muzyki, filmów i więcej. Program zapewnia diagnostycznych, dyski i partycje testów, szczegółowe informacje dotyczące miejsca pracy. Niestety, program ten ma znaczący wadę – prędkość jest znacznie niższa niż wyszukiwanie i odzyskiwanie. Program EasyRecovery zapewnia odzyskiwanie danych na różnych poziomach, nawet do uszkodzenia systemu plików. Dlatego można stwierdzić, że ten program jest użyteczny dla tych, którzy nie osiągnęli wynik szybszych środków.

Często można znaleźć informacje, że DiskInternals Uneraser jest najlepszy program do odzyskiwania skasowanych plików, zwłaszcza skompresowane lub zaszyfrowane. Autorzy tego projektu twierdzą, że program jest przeznaczony dla absolutnie unikalnej technologii i nadaje się do przywracania usuniętych partycji w systemie plików FAT32 w systemie Windows XP. Inna ważna różnica między tym oprogramowaniem – przywraca plik w kilka różnych sposobów, ale użytkownik ma już zdecyduje, który z nich jest najbardziej odpowiedni. Kolejną niezwykłą cechą tego programu jest to, że pozwala na pracę z obrazami dysków. Zakłada się, że dysk musi być utworzony zanim plik zostanie rozpoczęty proces odzyskiwania, tak aby nie doszło do zniszczenia zawartości, jeśli użytkownik będzie działał poprawnie. Dobrze radziły sobie ten program i podczas odzyskiwania plików z uszkodzonych dysków.

FinalData stary, ale według niektórych doniesień, wciąż najlepszy program do odzyskiwania skasowanych plików. To oprogramowanie jest w stanie automatycznie wykryć dysków nawet jeśli Boot Sektor zostało uszkodzonych lub całkowicie usunięte. Przydatną funkcją jest możliwość monitorowania i zapobiec przypadkowemu zniszczeniu plików. Ponadto FinalData można odzyskać dane z uszkodzonego dysku CD-ROM, usunąć niepotrzebne informacje nie do wyleczenia, aby wyczyścić historię i pamięć podręczną i więcej.

Najlepszy program do odzyskiwania skasowanych plików z wszystkich typów kart pamięci – Danych ratownictwa na karcie Memory Stick. Ten program jest bezpłatny, można go łatwo znaleźć w Internecie. Przed pobraniem programu wymaga, aby użytkownik zarejestrował modelu karty pamięci i wprowadzeniu numeru seryjnego. Dane ratownictwa odzyskuje pliki w formacie jpg, MP4, plików i dokumentów biurowych. Sukces odzyskiwania zależy od tego, czy inne dane są zapisywane na pliku, który jest obecnie odrestaurowany.

GetDataBack jest również bardzo dobry program przeznaczony do odzyskiwania danych. Będzie ona również pomóc, jeśli pliki w przypadku fizycznego uszkodzenia usunąć z dysku twardego, a nawet jeśli jest to formatowanie niskopoziomowe. Dobrą cechą tego produktu – wysoka prędkość.