338 Shares 3580 views

Oryginalny sałatka – „Chryzantema”

Ile różnych sałatki świąteczne! Ale pośród całej tej różnorodności „Chryzantemy” sałatki ma szczególne miejsce. Jest delikatny i bardzo piękne – w rzeczywistości sama nazwa wskazuje jej świetność. W jaki sposób można go gotować?

Sałatka „Chryzantema” – opis przepis i gotowanie

• obrane cebula drobno pokroić i pozostawić na pół godziny w zimnej wody do zbiornika lewej goryczy. Drenażu.

• Gotować 5 jajek. Oddzielić białka i żółtka do innego naczynia i ruszt średniej wielkości.

• 400 g wycinka surimi w postaci subtelnie, jak to możliwe.

• Jabłko bez pocierać skóry na średniej tarce. Aby przyciemnić jabłka, skropić sokiem z cytryny.

• Teraz weź warstwy, nie zapominając obficie przemalowania ich z majonezem, przykryć dno naczynia z sałaty i pierwsze miejsce warstwa jabłek. Chip dodatkowo pół żółtka jaj, paluszki krabowe, 200 g miękkiego sera, tarty, cebula, białka jaj na końcu. Wlać majonez i wlać pozostałe żółtka.

• Dekoracje sałatkę „Chryzantema” jest prawie prawdziwy kwiat kapusty niebieskim. Aby to zrobić, należy wyciąć główka kapusty niebieskimi długie paski. W centrum gotowego sałatki umieścić kilka zielonych liści do sałatek i dekoracji kwiat, ostrożnie umieszczając paski kapustę w postaci płatków chryzantemy.

Sałatka „żółta chryzantema"

Aby przygotować wymagało prawie 40 minut. Ale warto, bo goście będą próbować dowiedzieć się, od czego gotowane to pyszne.

• Gotowane czwarta noga z kurczaka pokroić w paski.

• Sól grzyby (około 200 g), pocięto na paski i smażyć w oleju roślinnym.

• Jedna cebula cięcie polukolechkami i zalać wrzącą wodą, tak aby nie gorzki smak.

• z kurczaka, pieczarki i cebulę zmieszać i położyć na pięknej płaskiej płyty w formie slajdów.

• Przygotuj naleśniki jaj. W tym celu, dwa jajka trzepaczki widelcem, dodać sól i wlać na dużej patelni, tworząc cienką omletu. Jeśli masz małą średnicę patelni, następnie smażyć naleśniki w porcjach po pół jajka. Gotowe chłodzony placki pocięte długich cienkich taśm posypać ich sałatkowy górę.

• Udekorować kukurydzy.

To danie jest nazywany „sałatka żółte chryzantemy”, jak to ma jasnożółty kolor. Na tym tle będzie wyglądać bardzo imponującą dekorację w formie kwiatu, podobnie jak w poprzednim przepisie.

Kwiat gotowanie – modny trend w sztuce gotowania

Teraz staje się bardzo popularne danie kwiatów. Kwiaty, które szukają przynieść nie mniej zabawy niż tych, którzy jedzą. Na przykład, jadalne Chrysanthemum. Pędy, pąki i liście tej rośliny mają korzenny smak i specyficzny smak. Ozdoby kwiatowe wykorzystywane do różnych potraw, ciast, kanapek i ozdobić kwiaty zamrożone kostki lodu.

W krajach azjatyckich chryzantema – produkt za bardzo smaczne i pożywne deser.

Jeśli chcesz, aby kandyzowanych kwiat chryzantemy na podstawie życia zdobienia słodkich potraw i pieczenia, można postępować w następujący sposób: pokonać jajko biały i białka pokrywa płatki zmiotki. Następnie, przez sitko posypać dokładnie pąki cukrem lub płatki kwiatów, i wysuszyć je na serwetce lub ręcznikiem papierowym. Aby uzyskać kolor kolorów chryzantemy, mogą być malowane z cukrem pudrem.

Jeśli chcesz spróbować gotować chiński deser kwiat chryzantemy, a następnie użyć tego przepisu: chryzantema płatków spadnie naraz w masę jaj i mąki, a następnie wyjąć i szybko zanurzyć w roztopionym gorącym maśle. Rozłożone na papierze i pozostawić nadmiar oleju do zanurzenia w papier. Posypać cukier lub cukier puder. Ten przysmak przypomina ciasto i może być podawany z lodami. Niektórzy smakosze wizyty chińskich restauracji wyłącznie do tego deseru.

Eksperci twierdzą, że gotowanie kwiat jest bardzo przydatne dla zdrowia i ma wiele właściwości leczniczych. Ale to już temat na inną rozmowę.