646 Shares 6353 views

Najbardziej znanym wieszcz – kim on jest?

Ludzie są zawsze interesuje ich przyszłość, byli gotowi dać pieniędzy na co najmniej kilka sekund patrzeć na nadchodzące imprezy. Ci, którzy posiadali takie zdolności, zwany wizjonerów. istniały one w każdym czasie i wykorzystywane w celu uzyskania informacji o całkowicie różnych sposobów. Ile z tych osób były w historii nie jest znana, ponieważ aby przetrwały nazwy kilku wizjonerów. Kim oni są – najsłynniejsze prognostyków świata?

wróżbiarstwa technologii: jak to się stało?

Naukowcy z XIX wieku, starając się ustalić, jak niektórzy ludzie potrafią przewidywać przyszłość, a więc szczegółowy opis. Niestety, te dni mechanizm wróżbiarstwa nie ujawniono. Chociaż istnieje jasnowidze twierdzą, że jest zdolny do każdej osoby, bez wyjątku. Po prostu większość nie wie, jak go używać, ale rzadko z nich szczęście udało się obudzić ich dar i używać go dla dobra innych.

Niespodziewanie, każdy jasnowidz używa różnych technik, które pozwalają jej przeniknąć do przyszłości. Niektórzy ludzie wchodzą do tego celu w trans, a inni słyszą głosy. Jest to kategoria jasnowidzów, które wykorzystują środki pomocnicze, takie jak mapy, fusy lub różnych kryształów. Takie prognozy są często mylone z wróżenia, tak pod względem studiowania nieznane jest definicja wróżbitów. Są to przede wszystkim ludzie, którzy są w stanie mówić o wydarzeniach z przyszłości bez pomocy. Dlatego będziemy kierować się definicją zawartą w poszukiwaniu kogoś, kto może przyznać tytuł „najsłynniejszego wróżbity wszechczasów.”

Znane czynniki prognostyczne: kim oni są?

W historii cywilizacji ludzkiej wielokrotnie pojawił się ludzi, którzy posiadali potężny dar wróżbiarstwa i stanie spojrzeć na stulecia naprzód. Więc jest to dość trudne, aby dowiedzieć się, kto jest najbardziej znanym wieszcz. Po tym wszystkim, wiele przepowiedni już się prawdziwych wizjonerów, ale podczas gdy inne nadal pasuje. I prawie każdy, w obliczu samospełniającą przewidywania, przeżywa lęk i zaczyna zwracać większą uwagę na słowa proroków.

Ostatnio tematem jasnowidzów poruszonych w znanego programu rozrywkowego „100 do 1”. Najbardziej znanym wróżka nazwano Rosjan, których losowo przesłuchanie na ulicach Moskwy. W opinii obywateli był najbardziej jednomyślni, nazwali nazwiska sześciu. Analitycy znane w Rosji, są następujące:

  1. Vanga.
  2. Nostradamus.
  3. Globa.
  4. Messing.
  5. Juna.
  6. Longo.

Nazwy te są znane niemal każdego obywatela Rosji. Dla każdego z nazwiskami osób reprezentowana mieszczan predykcyjnych. Ale to jest naprawdę? A co dokładnie wiemy o tych jasnowidzów?

Analitycy są znane wszystkim: Wang

Ta kobieta jest od dawna uważana za jedną z najbardziej legendarnych postaci XX wieku. Urodzony w 1911 roku, dziewczyna była niezwykle dalekowzroczny i stanie zrobić wiele przepowiedni zwykłych ludzi i szefów rządów różnych krajów. W rodzinie, przyszły jasnowidz nie spodziewano się, że dziewczynka będzie tak utalentowany. Dorastała całkowicie normalne dziecko dopiero w wieku dwunastu lat, kiedy to podczas huraganu straciła wzrok. Podczas II wojny światowej we wsi, gdzie mieszkała Wang, rozmawiać o swoich niezwykłych zdolnościach. Z biegiem czasu, chwała jasnowidz rozsianych po całym świecie, to jest z tym samym nacisk wziął zwykłych ludzi i potężne.

Sam Vanga powiedziała, że widzi przyszłość jako okno, w którym zmarnować całą historię ludzkiego życia. Brzmiący głos w mojej głowie mówi to, co się dzieje, zwłaszcza mieszkania na fakt, że jest konieczne, aby ujawnić, który przyszedł po pomoc do Vanga.

Jasnowidz przewidział klęskę Hitlera, śmierć Stalina i zmiany reżimów w różnych krajach. Wiele z tego co jasnowidz powiedział, jeszcze nie ziściło. Przed śmiercią zdążyła dokonać prognozy do pięciu tysięcy lat. To właśnie w tym okresie, zgodnie z Vanga, dobiegła końca i nie będzie śmierć całej ludzkości. Więc czy to nie jest znana, ale do tej pory wszystkie jej przepowiednie się spełniły nieruchomości.

Nostradamus: The Mystery katranov

Znani wróżka Mishel Nostradamus jest bardzo tajemnicza postać z przeszłości. On ujednolicić swoje przewidywania i nagrywać je w postaci wierszy – katranov. Na przestrzeni wieków, które minęły od śmierci jasnowidza, jego Katrana wielokrotnie poddane dekodowania. Każdy autor oferuje zupełnie nową wersję przewidywania. Uważa się, że Nostradamus był nie tylko jasnowidz, ale także astrolog, alchemik i poeta. Wielu historyków twierdzi, że w XVI wieku, kiedy za najmniejsze odrobiną magii mogła złapać oko Inkwizycji, było to bardzo niebezpieczne zajęcie. To obiecał sporów i ogniem. Dlatego Nostradamus dokładnie skodyfikowana swoje przewidywania i uczynił je bardziej rozmyte.

Niektórzy badacze uważają, proroctwa wielkiego astrologa, który napisał swoją Katrana oparty na tekstach innego wróżbity, który żył w XIV wieku. Nazywał się Rene Nero, a wielu jego współczesnych nazwał go czarny pająk. Pomimo pewnych podobieństw w tekstach, trudno jest powiedzieć, że Nostradamus kopiowane im. Ponadto, był on w stanie dokonać prognozy do 2240, kiedy ludzkość (jego zdaniem) do ścisłego podejścia śmierci. Ale twierdził, że astrolog Doomsday nastąpi niekoniecznie. Uważał, że ludzkość może dobrze przeżyć, a następnie rozpocząć nową erę dobrobytu i pokoju na świecie.

Pavel Globa: astrolog nowoczesność

Prawie każdy Rosjanin zna nazwisko Pavla Globy. Urodził się w połowie ubiegłego wieku, w tej chwili jest bardzo kontrowersyjną postacią w świecie nieznanego. Fakt, że należy do tej kategorii ludzi, którzy stali u początków nowoczesnej astrologii Radzieckiego. Był w stanie zorganizować swój własny zakład, a nawet przeprowadzono kilka programów telewizyjnych.

Niestety, wiele z tych prognoz Globa są niespełnione. Według ekspertów, istnieje więcej niż pięćdziesiąt procent.

Wolf Messing: legenda

Życie i dzieło Wolf Messing otoczony jest aurą tajemniczości i zagadek. Niektórzy uważają go czytać w myślach geniusz i hipnotyzer, podczas gdy inni tylko utalentowanym artystą i psychologiem. Do tej pory, dokładna definicja talentu nie istnieje, ponieważ wiele słów Messing ze szczegółowym i starannej kontroli nie zostały potwierdzone.

Wiele współczesnych hipnotyzer powiedzieć, że spędził swoje występy w atmosferze wysokiej intensywności emocjonalnej, który uniemożliwiał publiczność realnie ocenić bieżące wydarzenia i zdolność artysty.

Juna – uzdrowiciel i astrolog

Pomimo faktu, że Rosjanie uważają Joon fortune Teller, ona sama uważa siebie uzdrowicielami. To był jej głównym dar, że kobieta i uwielbiony w całym Związku Radzieckim. Zdolność do Juna poważnie badane i testowane przez specjalistów radzieckich. uzdrowiciel klienta jest pierwszą osobą w kraju, który wierzył w jej dar i okazał się bardzo silny.

Oprócz uzdrawiania, Jung zaangażowany w pracy twórczej i powiedziała, że odbiera energię z kosmosu iz większą mocą. Tajemnicza kobieta zmarła w 2015 roku w wieku sześćdziesięciu pięciu lat.

Yuri Longo: magik i iluzjonista

Yuri Longo też trudno nazwać człowieka z mocy psychicznych. Urodził się w połowie ubiegłego wieku. Longo bardzo wrażliwie postrzegana nowe trendy wyrażone zainteresowanie wszystkich rzeczy mistycznych. Spędził pierwszy radziecki program telewizyjny, w którym starał się podnieść zmarłych i uzdrawiać chorych. Nowoczesne eksperci twierdzą, że Yuri Longo można przypisać do szarlatanów, którzy dokonali fortunę na oszukiwaniu zwykłych ludzi.

Co zaskakujące, jeśli przeanalizujemy działania tych, którzy w tym samym czasie, osiągając tytuł magów i wróżbitów, a wśród nich sporo oszustów i szarlatanów. Ale oprócz nich było prawdziwymi wizjonerami przewidują, że do tej pory naukowcy zanurzyć się w stanie oszołomienia i wstrząsy.

Edgar Keysi – "uśpienia" jasnowidz

Znany prognostykiem przyszłej amerykańskiej Edgar Keysi była niezwykła osobowość i wyraźnie odnosi się do tych jasnowidzów, do których dostęp do dowolnej odległości i czasu. Mężczyzna miał fenomenalną dalekowzroczności, a większość jego przepowiedni już się spełniło.

Casey urodziła się pod koniec XIX wieku do rodziny prostego amerykańskiego farmera. Na dziewięć lat, chłopiec pojawił zdolności paranormalne. Nie mógł nauczyć się lekcji, a rozwścieczony ojciec uderzył ucho chłopca. Falling, Casey usłyszał głos nakazujący mu spać. Później chłopiec położył się spać na książki i w ciągu kilku minut wiedział wszystko, co było potrzebne do lekcji.

Jest za możliwość uzyskania informacji w sen podobny do transu, Cayce zwany „spanie” prorokiem. W całym swoim życiu zrobił wiele przepowiedni o losach ludzi, rozmawiając o ostatnich cywilizacji i przyszłych katastrof. Wiele uwagi w swoich przewidywaniach Casey dał Rosji i jej przyszłości. Twierdził, że po serii katastrof, które prawie zniszczyły Ameryce, Europie i części Japonii, mam nadzieję, że rosyjski świat. Że będzie ona ożywić ludzką cywilizację i dostosowania go do nowego etapu rozwoju.

jasnowidze z przeszłości

Najsłynniejsze prognostyków świata pozostawiła swój ślad w historii, pojawiające się w każdym wieku. W mitologii greckiej, szczególne miejsce zajmują prorokini Cassandra, która nadal jest debata historyków i badaczy. Przypuszczalnie była córką króla Priama i Troy był w stanie przewidzieć śmierć ogromnego konia. W greckich źródeł na temat zdolności Cassandry zebrano dość sprzeczne informacje.

Na przykład, Homer, uznając jej zadziwiająco piękną dziewczynę, nie skupia się na konkretnym darem. Ajschylos w tragedii „Agamemnon”, o którym mowa zdolność przewidywania dziewczynę, że otrzymała od Apollo. Oszukują Boże, ona została ukarana niewierzących w jej prezent. To ostatecznie doprowadziło do upadku Troi.

Później stała się żona Agamemnona, i urodziła mu dwóch synów. Historycy twierdzą, że często świadczy o losach innych ludzi, a nawet przewidział swoją śmierć.

Znane predyktorami świata: Mariya Lenorman

O tym Francuzka zawsze legendą. Urodziła się bardzo brzydki, ponadto był kulawy. Nawet rodzice dziewczynki byli zaskoczeni jej brzydotę, a do pięciu lat chętnie dał mu dorastać w klasztorze. To właśnie w tym okresie czasu, w którym dziecko zaczęło przejawiać dziwne moce, straszyć rodziców.

Przez szesnaście lat, Mary wróciła do owczarni. Dostała bardzo dobre wykształcenie i badanie książek o numerologii ezoterycznej i dał jej wiele nowych informacji, które są łatwe do zastosowania. W Paryżu, gdzie udał się w poszukiwaniu lepszego życia, stała się cud dla wszystkich chętnych i szybko zyskał sławę bez precedensu, ponieważ wszystkie jej słowa zawsze się spełniają. Wszelkie znane predyktorem dzisiaj może pozazdrościć prezent Lenormand. Mogła niemal wszystko – było dostępnych kart, jasnowidzenie, chiromancja i wiele innych metod prognozowania.

Dla jednego z najsłynniejszych przepowiedni Marie Lenormand dotyczy śmierci królowej Marii Antoniny, która w czasie rewolucji francuskiej aż do rusztowania. Klienci byli lame odkrywczy przywódcy rewolucji, szlachta, a nawet sam Napoleon. Powiedział kobietę o przyszłym wzroście i niechlubnej schyłku swojego życia. To jest to, co doprowadziło do tego, że stał się cesarz Napoleon próbował zabić wróżki.

Nie ma historycznych dowodów, aby udowodnić, że do Marii Lenorman przyszedł do rosyjskiego cesarza Aleksandra I i przyszłych dekabrystów zakończył karierę na szubienicy. Jedna kobieta rozplanowany karty i zobaczył, że jego śmierć przyszła jej czternastu lat w taki sposób przewidzieć.

Trudno jest określić, który jest najbardziej znanym czynnikiem, ponieważ każda epoka tworzy swoich bohaterów i proroków. Oznacza to, że wkrótce ludzie będą słuchać o nowych wizjonerów, którzy już stali się najbardziej znanym w dwudziestym pierwszym wieku.