362 Shares 8040 views

Do najbardziej znanych kawiarni w Jałcie

Relaks na plaży, należy pamiętać nie tylko piaszczystą plażę i turkusowe fale, ale także smaczny posiłek w przyzwoitych szkołach. Jałta Cafe różnią się od wielu kryteriów, dzięki czemu można wybrać „swoje” miejsce ich ogromnej listy. Jakościowa rozrywką nie jest dostępny we wszystkich częściach miasta. W celu ustalenia relaks i beztroskie chwile, można znaleźć listę najlepszych kawiarni w Jałcie i określenia, które najlepiej spełnia wymagania.

„Kolumnowy”

Jałta Cafe otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować i uzyskać dobre wrażenie. To miejsce nazywa się „Kolumnada” Surprise wspaniałe widoki, które otwiera odwiedzających do tej malowniczej rogu. Wnętrze restauracji jest urządzony z wielkim luksusem i wyrafinowaniem, a atmosfera, jaka panuje w jego murach, dostosowuje się do romantycznego nastroju. Goście proszeni są o pozostanie głównie salą bankietową oraz salon. Goście mogą również siedzieć na balkonie, które idealnie nadają się do organizacji spotkań biznesowych i prywatnych rozmowach. W cieplejszych porach roku można cieszyć się świeżym powietrzem na otwartym tarasie. W „kolumnowy” pomoże zorganizować uroczystość lub duży bankiet. Nowoczesna muzyka i sprzęt światło sprawi, że wakacje jasny i niezapomniany. Krymski serwuje autentyczne dania prezentowane w menu. jakości składniki są ze zwróceniem szczególnej uwagi. Większość z nich są uprawiane specjalnie dla tej instytucji na Krymie. To miejsce jest zawsze zadowolony do rodzin, bo nawet dla najmłodszych gości jest oddzielny plac zabaw, animacje i specjalne menu dla dzieci.

"Park"

Oferuje gościom wspaniałe miejsce do Nadmorskiego Parku. Lounge Cafe „Park” na krótki okres istnienia udało się zdobyć serca swoich gości. Stylowe wnętrze przyciąga wielu jego zwięzłość i prostotę. Jako podstawę wzięto kolory ciepłe kolory. Odwiedzający stronę tego zakładu mogą podziwiać widoki z dużymi panoramicznymi oknami, aby ocenić jakość usług i pyszne jedzenie. Jałta słynie z takich kawiarni. instytucja menu dołączył kulinarne tradycje wielu narodów. Pomysły copyright kucharze są oparte zarówno na lokalnym smakiem i nowe trendy w gotowaniu. Zlecenia zazwyczaj widać z owoców morza, z opcji z menu grill, domowe desery. Pokoje salon kawa „Park” może cieszyć się rozrywką podczas gdy ponad trzystu ludzi.

W każdy weekend, to miejsce zaskakuje głośnych przyjęć, koncertów i wieczorów tematycznych. Instytucja stała się rajem dla aktywnych, stylowych gości, którzy wiedzą, co z resztą, i zrobić to dokładnie w „Park” w kawiarni.

"Orange"

„Orange” jest stworzenie sieci instytucji wśród najbardziej popularnych kawiarni w Jałcie. Koncepcja takiego wypoczynku jest rzadkością. Ze względu na fakt, że łączy w sobie trzy różne rodzaje kawiarni, każdy gość kompleks gastronomiczny „Orange” będzie znaleźć miejsce do smaku.

Nad morzem jest to pierwsza część miejscu – Fusion Cafe. Taki układ pozwala chipy oferują wiele miejsc. Po pierwsze, znajduje się kawiarnia na greckiej galery, który z trzech stron przez morze. Po drugie, można tchu piękno krajobrazów, które otwierają się z tym zgadzają. Po trzecie, duża przestrzeń pozwala na odpoczynek dwieście osób umieścić na zewnątrz grill i dwa bary. Druga część kawiarni „Orange” (Jałta) – Grand Cafe, która wybiera się na romantyczne kolacje, spotkań towarzyskich z przyjaciółmi lub rodzinny obiad. Sala główna ma ścisły, uroczystą atmosferę, w przeciwieństwie do tarasem letnim, gdzie można poczuć morską bryzę i cieszyć się pięknem gór i przeżyć niepowtarzalną atmosferę miejsca. Goście mogą również korzystać z kuchni japońskiej i śródziemnomorskiej, a zapoznanie się z indywidualną menu ciast.

W hotelu „Jałta-Intourist” odwiedził mogą spędzić czas w innym instytucji „orange” – „Beach Cafe”. To jest zawsze możliwe na relaks i odpoczynek. Atmosfera w miejscu zaskoczy nawet najbardziej wymagających gości. Pyszne jedzenie daje uczucie sytości i przysmaki oraz spokojne, pogodne Sea zanurzyć się w atmosferze harmonii.

Yoko

Jałta, kawiarnie i restauracje, które oferują szeroką gamę usług dla swoich gości – jest to wspaniałe miasto, w którym można wypełnić swoje życie z jasnych chwil. Miłośnicy kuchni chińskiej i japońskiej przyciąga miejsce zwane Yoko, która jest pierwszą w barze sushi. Taka popularność jest wynikiem kawiarnia nabył trzy zasady: wysokiej jakości produktów, szczęśliwy gości i lepszą obsługę. Wszystko jest proste, pomysłowe i Yoko raz kolejny udowadnia to. Instytucja tego typu – to nie tylko ryż, ryby i wodorostów. Biorąc pod uwagę pragnienia z najbardziej różnych gości, Yoko służy także steki, sałatki i wiele innych. Dla tych, którzy nie chcą się wydostać ze ścian domu rodzinnym lub w pokoju hotelowym, to cafe zorganizuje dostawę ich specjalności.

"Popular Cafe numer 1"

Są ludzie, którzy są zmęczeni luksusowych i wyrafinowania instytucji i szukasz czegoś prostego, ale również przytulne i wygodne. Wpadając instytucji „National Cafe №1» są one ucieleśnieniem ich pragnień. Kilka opcji zakwaterowania pozwalają wybrać ustawienia do gustu. Wiele zjeść posiłek w głównej sali na wygodnych kanapach, a drugi do gustu otwartej werandzie, trzeci – na świeżym powietrzu.

zakłady personel jakościowo wykonuje swoją pracę i traktuje gości z uprzejmości i opieki. Kuchnia „Popular Cafe №1» łączy potrawy z różnych krajów. Jest to jeden z najbardziej uczęszczanych kawiarni Jałcie. Opinii o nim coraz bardziej uzupełnione przyjemnych słowy, klienci są bardzo zadowoleni z obsługi.

„Jego Królewska Mość piłka nożna”

Jałta Cafe może zaoferować najbardziej nietypowe formy spędzania wolnego czasu. Prawdziwi kibice odwiedzić instytucję „Jego Królewska Mość w piłkę nożną”, który jest w pobliżu stadionu „Avangard”. Przyjazny personel, atmosfera zabawy, wnętrze, co uzasadnia nazwę kawiarni, co czyni go wyjątkowym miejscem w mieście. Dzięki możliwości zamówić kompletne posiłki, oglądać mecze i cieszyć się wielką Beer Cafe „Jego Królewska Mość Football” stał się ulubionym miejscem dla wielu użytkowników.