446 Shares 6999 views

Chanel Allure Homme Sport – zmieszanie dwóch stylów w niezwykłym smaku

Imię Koko Shanel jest dziś szeroko znane na całym świecie. Jest to związane przede wszystkim z kapeluszy i perfum. Jest to chyba najbardziej wpływową postacią w historii mody XX wieku.

Nie jest tajemnicą, że to utalentowana kobieta stała się legendą za życia, osiągając niewiarygodny sukces w swoim zawodzie, mimo prywatności, nie wyłania najlepszego sposobu. Karierę rozpoczęła z wielkim potencjale i małym sklepie kapelusz, otwartej na męża pieniądze. W tym czasie miała zaledwie 25 lat, a jej wspaniałe prace już podbił serca wielu pań.

W 38 lat Koko Shanel było znacznie więcej niż sklep hat – całego imperium mody, który produkował nie tylko korek. Ogromna gama niesamowite. Ona osiągnęła to, co wielu jej współczesnych mógłby tylko pomarzyć. A wszystko dlatego, że chciała – zrobiła! Coco była niezwykle silna kobieta z natury spokojny, który nie zatrzymał się jakieś przeszkody i problemy życia codziennego. O jej powściągliwość była legendarna, jej styl jest kochany i czczony.

Najbardziej znanym z własnym modzie damskiej zostały wyposażone kurtkę i małą czarną sukienkę, która stała się już powszechnie znany. Nie zapomnij o tych wspaniałych rzeczy jak pasek torby.

Bardzo Koko Shanel jest dawno już minęły, ale dom mody, która nosi jej imię, istnieje do dziś. Fakt ten również nie jest znana. Oprócz odzieży i akcesoriów, to jest znakomite kompozycje perfum, z których najbardziej znany jest Chanel №5.

W 2004 roku jej dom mody wydała Nowe, unikalne męskie zapach Chanel Allure Homme sportu. „Letual” i podobnych kosmetycznych sieci handlowe mogły najpierw wprowadzić ten smak do wyroku miłośników marki „Chanel”.

Perfumy były w stanie połączyć w jeden smak prawie przeciwnych rzeczy – to jest sport i elegancja. Rozkoszy i spokoju łączą się ze sobą. Perfumy Chanel Allure Homme Zabawa była bardzo odważna i tart, ale jednocześnie wysublimowane. Wyraża łaskę i buntu, zapach swoisty do aktywnych mężczyzn. On jest uderzająco podkreśla swoje cechy charakteru i sprawia, że człowiek bardziej atrakcyjne, podkreśla jego dzikość i intrygujące.

Prezentowane zapach odnosi się do pikantnych i drzewiastych grup, które tak fascynują pań. W górnych nut jest soczysty orzeźwiający pomarańczowy, morze świeżość i dojrzałe słodkie mandarynki. Serce kompozycja Chanel Allure Homme Sport – odważny neroli, pieprz i piecem opalanym delikatny zapach cedru.

Zasadniczy skład nuty zapachowe obejmują Niezwykłe fasolę smak cienki, głęboki i ostry zapach rzadkiego ale ekscytujące złoty bursztyn, piżmo szlachetny i ściągająco, zmysłowy i odurzający aromat waniliowy słodkie i aromatyczne nuty wetiweru eleganckie.

Ten zapach został stworzony ponad roku i jest uważany za jeden z najlepszych męskich zapachów domu mody Koko Shanel. Wielu przedstawicieli silniejszej płci wybrać Chanel Allure Homme sportu. Liczba wielbiciele „Chanel” powiedzieć, że wygląda jak postać sama Coco – odważny i śmiały, ale jednocześnie jest trochę delikatna i tajemnicza. Wyjątkowość tych kombinacji jest niesamowite.