312 Shares 9832 views

Pomarańczowy Ślub: Tworzenie, zdjęcia i pomysły

Pomarańczowy charakteryzuje radości, bezgranicznej energii słonecznej i żartobliwy nastrój. I w tym ślubie kolory mogą być idealne w przypadku, gdy narzeczeni chcą triumfować był wesoły, pełen pozytywnych emocji i radości. Ten wariant wypoczynku jest bardziej odpowiedni dla poru jesienią. W tym przeglądzie skupimy się na tym, co może być pomarańczowy ślub: projektowanie, pomysły zdarzeń, stroje, a zostaną opisane później.


Które symbolizują?

Pomarańczowy jest ściśle związana z przejawów emocjonalnych, z radości, pozytywnego, dobrego nastroju. Łączy w sobie to namiętne nuty czerwone i żółte odcienie entuzjazmu. Kolor ten symbolizuje zabawę i zdrowie.

Bride, aby zdecydować się na pomarańczowo smakowym, uwielbia komunikować, gromadzą się wokół mnóstwo ludzi. Jest w stanie stać się duszą każdej firmy. Organizacja Wesela przynieść jej radość. W satelicie jest bardziej docenia obecności takich cech jak pasja i pragnienie przygody. Żonaty z pewnością nie ma miejsca na nudę i smutek.

funkcje motywu

Istnieje ogromna różnorodność odcieni i odmian, z którymi można ozdobić świąteczną imprezę. Ten brzoskwinia, i piasku, i mandarynki, oraz z granatów i terakoty, i in.

Pomarańczowy Ślub jest uważana za najbardziej oryginalne. Ten styl jest wybierany pogodny i twórczych ludzi, miłośników przygody. Należy również zauważyć, że w kulturze Chin i Japonii, system ten kolor jest symbolem rozwagi i determinacji. Więc panna młoda w tych krajach często poślubić w pomarańczowy strój.

Twierdził on, że pomarańczowy ślub z pewnością przyniesie w życiu młodej pary szczęścia, szczęścia i miłości. Ponadto, ze względu na dobroczynny wpływ kolorów panna młoda może utrzymać długo młody.

pomysłów

Istnieje ogromna liczba różnych pomysłów, z których można zorganizować uroczystości ślubnych w jasnych kolorach. To jest cytowany jako przykład niektóre z nich, najbardziej popularne.

jesienią motywu

Ten tematyczny koncentruje implikuje obecność w lokalach różnych wieńce i girlandy. Mogą występować bukiety zebrane z liści jesienią. Powinny być umieszczone w hali różnorodnych elementów dekoracyjnych odpowiednich kolorach i odcieniach. Na przykład suszone owoce lub owoce. Zaproszenie może zostać wydane w formie liścia klonu.

Ale taka konstrukcja nie jest też wadą. Mówimy o ograniczeniach tego pomysłu. Jest przywiązany do konkretnego okresu w roku.

cytrusy pomysł

Dla tej orientacji tematycznej charakteryzuje się obecnością cytryny, pomarańczy i mandarynki tonów w wystroju elementów, ubrania i menu. W tej sytuacji, pomarańczowy ślub może odbyć się bez względu na zimno na ulicy, czy nie. Zimowe wakacje wydarzenie przyniesie ciepłe, szczęśliwe emocje, a latem – świeże. Wśród wielu opcji jest zapewnienie pomarańczowy ślub.

beach party

Ta idea jest najlepszym ucieleśnieniem lato blisko jakiegoś akwenu. Jeszcze lepiej, że nie było piasku, który mógłby pomieścić łuk pomarańczowych kwiatów. Na brzegu stawu będzie musiała zorganizować i stoły konferencyjne. Romantyczny nastrój i gości, a młoda para da słońca.

Indian tematem i styl Halloween

Nowożeńcy mogą nosić jasny sari i tradycyjne stroje. Pomieszczenie musi być hinduistyczne atrybuty, kadzidłem świecami. W menu, według tej teorii, powinna być dodana do dań z sosem curry.

Zorganizować wesele w stylu Halloween – dość niezwykły pomysł. W sali ślubnej może być ułożone świece i dyni oraz elementy dekoracyjne wykonane w pomarańczowym, czarnym i białym kolorze. Oczywiście, ten pomysł jak to nie wszystko, bo to jest specyficzny, alarmujące.

Co można łączyć?

Pomarańczowy będzie świetnie wyglądają z:

 1. Biały. Kolory te mogą dać podstawowe odcienie są delikatne i miękkie tony. Z będzie można stworzyć romantyczną atmosferę, pełen spokoju. Biały i pomarańczowy ślub może stać się prawie najpiękniejszym wydarzeniem.
 2. Beżowy. Kombinacja ta promuje wygląd delikatnym, kruchym atmosferze.
 3. Srebrny. Ślub w stylu pomarańczowy można łączyć z kolorami, dzięki czemu będzie on bardziej elegancki i wyrafinowany.
 4. Żółty. Ta kombinacja jest jasny, słoneczny. Opcja ta jest doskonała dla porach zimowych.
 5. Zielony. Making skonfigurowany z tej kombinacji kolorów daje wyżywieniem świeżą atmosferę.
 6. Połączenie pomarańczowe i turkusowe kolory mogą dać notatki święto radości i wesołym nastroju.

W tym przypadku, jeśli wesele planowane jest pomarańczowy, pomarańczowy połączyć najlepiej z zielonym. Na temat jesieni to najlepszy odpowiednia kombinacja kolorów podstawowych z czerwonymi i fioletowymi refleksami.

Jak sprawić, by obchody?

Jakie inne niuanse charakteryzuje pomarańczowy ślub? Rejestracja powinna być przeprowadzona z uwzględnieniem nawet najmniejsze szczegóły na pierwszy rzut oka. Niekoniecznie wszystko być zrobione w stylu pomarańczy, można uciec się do pomocy powyższych kolorach.

Wybrany nacisk tematyczny powinien wydać:

 • zaproszenia na gali;
 • sukienki jako apartament, a goście;
 • dekoracja stołu i elementy dekoracyjne;
 • procesji uroczysty;
 • napoje i desery;
 • nakładkę, która będzie znajdować się w pierścieniu.

Elementy wystrój może działać prawdziwe kwiaty powyżej odcieniach. Wśród nich wyróżnia się mieczyk, dalie, lilie, hiacynty, i tak dalej. F. Dekoracje ślubne w kolorze pomarańczowym stylu sprawi, że pokój wizualnie bardziej lekki, jasny i przestronny, i napełnić go światłem słońca, szczerej radości.

Do dekoracji można użyć:

 1. Owoce jasne kolory.
 2. Świece, które powinny być również jasne.
 3. Balony.
 4. Lekkie, przewiewne tkaniny.
 5. Chińskie lampiony.
 6. Serwetki.
 7. Wstążki na kieliszki i butelki szampana i wina.

Outfits goście i nowożeńcy

Jak pomarańczowych ślubnych zdjęć z tej uroczystości, pomysły? Jeśli chcesz zorganizować podobną imprezę, nie zapomnij o ubraniach pary i gości. Należy zauważyć od razu, że pomarańczowe narzeczonych sukienka nie podoba. Jednak strój i nie powinny być zupełnie jasne i kolorowe.

Ubierać się zgodnie z wybranym tematem, jest możliwe, aby dodać trochę koloru do tradycyjnych elementów pomarańczy. Z ich pomocą, obraz będzie bardziej zabawny, jasny i wesoły. Wśród tych elementów mogą być zidentyfikowane:

 • makijaż;
 • torba;
 • bukiet;
 • pas;
 • Różnorodność biżuterii;
 • Buty.

Pan młody nie jest również zobowiązany do noszenia garnituru pomarańczy. Jego tradycyjny strój, może on dodać następujące szczegóły jaśniejszej barwie:

 • boutonniere;
 • szalik;
 • chusteczka, który można schować w kieszeni;
 • koszula;
 • związać.

Wskazane jest, aby ostrzec gości, tak, że w swoich ubraniach świątecznych dodaje pomarańczowe szczegółów. Najlepszą rzeczą jest wyjaśnienie, umieszczając zaproszenie do świętowania.

bukiet dekoracja

Ślub w kolorze pomarańczowym, który pokazuje fotografię w tym przeglądzie, jasny i wesoły działalności. Ale musimy pamiętać, że każdy szczegół musi być zgodna z wybraną kategorię. Szczególnie dotyczy to bukiet panny młodej. Co konieczne, aby wziąć pod uwagę niektóre z zaleceń.

 1. Bukiet może być tylko pomarańczowy, ale także różne odcienie.
 2. Gerbera zwykle wykorzystywane do bukietów, lilii i chryzantem. Nie mniej popularne są róże i tulipany.
 3. Co ciekawe bukiet z liści jesienią, związany z pomarańczową wstążką.
 4. Wśród innych nietypowych opcji można wybrać bukiety wykonane z tkaniny lub papieru, ozdobione koralikami, kamieniami i wstążkami.

Gdzie spędzić świąteczną imprezę?

Triumph można wykonać niemal wszędzie. Najlepszym rozwiązaniem będzie parku jesienią. W takiej sytuacji, w celu sformalizowania zdarzenie, nie będzie potrzebował specjalnego wystroju, jak będzie głównym dekoracja natura.

Najpopularniejsze opcje powinny również zawierać:

 • restauracja (jeśli zimna pora roku);
 • umieszczać w pobliżu jeziora (ciepły sezon);
 • otwarty taras;
 • zwykły trawnik.

Jak zrobić menu i weselny stół?

Pomarańczowy ślub oznacza, że w menu powinny być wykonywane zgodnie z wybranym tematem. Zaleca się, aby to bardziej wyraziste elementy kolorystyczne. Wśród nich są:

 • sałatki owocowe;
 • desery z owoców takich jak brzoskwinie, morele i pomarańcze;
 • surówki, przy czym jeden ze składników będzie marchew lub papryka;
 • dania z łososia;
 • Potrawy z warzyw odpowiednich kolorach i odcieniach;
 • galaretka z owocami;
 • Cukierki pomarańczowy;
 • brzoskwini, moreli i grejpfruta soków.

Na stole można umieścić piękny wazon z różnych owoców (morele, mandarynki, grejpfruty, brzoskwinie). Jednym z głównych dekoracji stołu jest placek. Dla jego rejestracji należy użyć owoce tropikalne, a także pomarańczowej glazury. Desery, koktajle i ciasta muszą być także zgodne z wybranym tematem.

W głównym menu powinno zawierać kurczaka z sosem curry i mięsa, pieczone z sosem pomarańczowym. O rejestrację stoły bankietowe Zaleca się stosowanie pomarańczowe obrusy i świece. Za pomocą taśmy, powinna zostać sformalizowana napoje.

Wersja oryginalna: goście przy stole można umieścić na małą pamiątkę, która będzie przypominać o uroczystym dniu. Należy zapakować i krawat. Najważniejsze jest to, aby zaprezentować projekt zgodny z wybranych tematów.

ważne rzeczy

 1. Karty z układem wypoczynkową. Uczynić je się w postaci białych tabletek, na którym zostanie zapisany tekst specyficzny kolor pomarańczowy. W tabeli mogą być mocowane za pomocą zacisków pomarańczy. Początkowo będą wyglądać karty wykonany w postaci liścia klonu.
 2. Poduszka dla pierścieni. Jej najlepiej uruchomić z adamaszku lub aksamitu odpowiednim odcieniu. Można użyć pomarańczowy Gerbera lub połowę uchwytu.
 3. Udekoruj potrzeby i życzenia książki, stosując jasne wstążki, koraliki, suszone owoce, berberys i kruszyna.
 4. Nie zapomnij elementy do sesji zdjęciowej. Advance zaleca się przygotowanie welon parasol, welon, wentylator lub inne dowolne przedmioty, rzeczy. Można zorganizować wazony kosze, które są owoce i kolorowe kwiaty. Ciekawy pomysł: można wziąć dynię i rzeźbić na niej nazwiska nowożeńców.
 5. Bez względu na to, co zostało zaznaczone konwoju. Może to być limuzyna, a może trener. Najważniejsze jest to, że wszystkie są zgodne z tematyką imprezy. Słoneczne kwiaty, wstążki, bukiety, nowożeńcy postacie – to wszystko tylko ozdobić motorcade. Należy zauważyć, że pomarańczowy retro samochód w ogóle może stać się punktem kulminacyjnym ślub.

rozrywka

Co jeszcze może zawierać ślub na pomarańczowo? Idee i metody projektowania zostały wymienione powyżej. Ale nie zapomnij o rozrywkę. Oni też muszą być zgodne z wybranym tematem. Wśród zawodów należy podkreślić:

 • jedzenia prędkość morele;
 • Czyszczenie pomarańczy lub mandarynki;
 • tworzenie owoców tropikalnych pięknych figur;
 • wycinanie ludzi na dynie;
 • pompowania pomarańczowe kulki.

W rzeczywistości, konkursy i rozrywki można wymyślić bardzo wiele. Powyżej mamy wymienione tylko niektóre z nich.

wniosek

Pomarańczowy ślub, design, fotografia, pomysły, które zostały wymienione powyżej, mogą stać się niezapomnianym i oryginalne wydarzenie w życiu pary i gości. Ale za to musimy starać się zapewnić, że żadne części nie są rozpraszać od wybranego tematu.

Mamy nadzieję, że ta recenzja pomogła zrozumieć, że ślub jest w kolorach pomarańczowym.