709 Shares 8099 views

1971 – rok zwierzęcia na wschodnim kalendarzu? Charakterystyka 1971 znaków

Urodziłeś się w 1971 roku? Wtedy będzie można się dowiedzieć, jak 1971 – rok zwierzęcia od znanego do chińskiego kalendarza? Dziś będziemy rozmawiać o tym, co postać ma swoje cechy zwierzęcia. Ponadto, jest to przydatna informacja na znak zgodności z innymi członkami chińskiego horoskopu.

Rok Świni: podstawowe cechy

1971 na kalendarzu wschodnim jest uważany za rok świni. Osoba urodzona pod tym znakiem są dość proste i uczciwe. W ten różni się nieograniczoną cierpliwość. Świnia ma skromny, nawet nieśmiałego charakteru. Przy wyborze zawodu preferuje ten, który w przyszłości obiecuje być cicho i spokojnie. Świnia jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy. Odpowiedź na pytanie: „1971 – rok zwierzęciem?” – już otrzymał, więc niech nam kontynuować naszą rozmowę.

Komunikowanie się z innymi

Świnia w komunikowaniu się z obcymi raczej zastrzeżone. Taka postawa może trwać tak długo, jak nowy przyjaciel nie zdobyć zaufanie Świń, a następnie spod maski alienacji pojawia się prawdziwe oblicze Świń: Osoba żywy i wesoły.

Krąg przyjaciół od osoby urodzone pod tym znakiem są dość szerokie. Ale tylko przyjaciółmi, którzy mogą zrozumieć swoje uczucia i dzielić się pomysłami, bardzo niewiele.

Pig – bardzo mściwy człowiek. Człowiek tego znaku nie używać informacji otrzymanych w próbie zaszkodzić nikomu, i nie pozwolę ci.

Horoskop na 1971, który jest znakiem chińskiego kalendarza – Świnia mówi, że człowiek urodzony w tym roku, jest dość konserwatywny. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, korzystając z resztą miasta, ale nie lubi iść w długą podróż. Świnia jest trudny do przystosowania się do nieznanego terenu i środowiska.

To zbiega się dość szybko z ludźmi, łącząc płynnie w dowolnym nowym zespole. Człowiek tego znaku są bardzo wrażliwi na ludzi. Czasami wygląda jak ofiara kiedy świnia po prostu zapomnieć o ich dobrostan.

Uroda w Świń życia

Ona po prostu kocha piękne rzeczy, więc świnia mogła dobrze nazwać koneserem piękna, ale, niestety, brakuje smaku. Ten znak kocha święta i zabawy w tym samym czasie wolą działać jako organizator takich wydarzeń.

dobrobyt materialny

Pieniądze są zawsze obecne w życiu przedstawiciela tego znaku. On nigdy nie pozostają bez pracy lub środków do życia. Ale powinien być bardziej ostrożny w sytuacjach, w których jest on zaoferował pomoc w trudnej chwili.

życie osobiste

Świnia ma ogromną liczbę fanów. Znajduje się w centrum uwagi, po prostu uwielbiam. Ale rozczarowań w życiu nie miała uciec, niestety! To może być dość prosta zabawka wpływa ich łatwowierności.

Ale jeśli życie Świnie spotkałem człowieka, gotowy otoczyć ją opieką i mieć silne oparcie w życiu, świnia żyć szalenie zadowolony. Będzie to wspaniała matka i kochająca żona.

1971 – rok zwierzęciem? Zgodność z innymi znakami

Pig – dość spokojna znak, gdy jest dobroduszny i naiwny. Teraz, gdy wiesz, 1971 – rok zwierzęcia. Kompatybilność Znaki horoskop będą także musiały być bardzo pomocne.

Szczur: jeśli szczur może poskromić agresję poprzez złożenie spokój świnię, to taki sojusz gwarantuje spokojne i dostatnie życie.

Bull: Znaki te nie są przeznaczone do wspólnego życia, a nawet przyjaźń jest możliwa tylko w przypadku, gdyby ich nie zobaczy siebie zbyt często. Ale związek firma będzie korzystna dla obu.

Tiger: związek miłość może pojawić się tylko w przypadku, tygrys może zaspokojenia seksualnych potrzeb świń. Przyjaźń może być wzajemnie korzystny dla przedsiębiorstw, ponieważ opiera się na wzajemnym zrozumieniu. Ale to relacje biznesowe nie warto budować.

Królik: życie rodzinne jest skazane na niepowodzenie ze względu na zbyt nieśmiała Królik. Przyjaźnie i nie wymyślić warto. Ale partnerstwo w biznesie – idealny związek.

Smok: małżeństwo nie będzie działać między nimi, ale to byłaby wielka przyjaźń.

Snake: te znaki nie należy wyobrazić sobie jakikolwiek związek. Ani małżeństwo, ani przyjaźni lub biznesu relacje są niemożliwe.

Koń: nie zbyt dobry związek. Świnia cierpi partnera egoizm nie może zaspokoić koni pasja. W tym względzie i przyjaźni jako beznadziejny. Powściągliwy Świnia nie pasuje energiczny konia. relacje biznesowe są również mało prawdopodobne.

Koza: Znaki te doskonale uzupełniają się wzajemnie. Koza, świnia, ponieważ jest w stanie zaspokoić swoich potrzeb materialnych, jest po prostu szczęśliwy. Przyjaźń z tych znaków będzie bardzo trwałe. W sojuszu biznesowego, uzupełniają się nawzajem doskonale.

Małpa: dobry sojusz. Tutaj istnieje wzajemny szacunek i zrozumienie. Przyjaźnie i współpracy gospodarczej są również bardzo silne.

Kogut: małżeństwo jest możliwe tylko pod warunkiem, że świnia będzie w stanie dostarczyć w sposób istotny dla Koguta. Przyjaźń nie jest wart wyjściowy, jak też aktywnego i hałaśliwym kogut będzie drażnić świnię. relacje biznesowe nie są również sukces.

Pies małżeństwo może się zdarzyć, pod warunkiem, że żaden z partnerów nie ujawni swoją wyższość intelektualną. Przyjaźń uzyskać mocne i trwałe, ale Unia firma nie będzie działać.

Świnia: małżeństwo obiecuje tylko wtedy, gdy jeden z partnerów będzie gorsza od drugiej. Biznes i przyjazne stosunki są po prostu skazane na sukces.

Znając odpowiedź na pytanie: „1971 – rok zwierzęcia” – i otrzymał informację o zgodności znaków, można zbudować nie tylko firmy, ale także przyjaźń i małżeństwa.