708 Shares 6103 views

Najlepszym procedura jest usunięcie zbędnego owłosienia – woskowanie

Powiększający – procedura, która pozwala pozbyć się niechcianych włosy przez długi czas. Zapewnia usuwanie roślin ze wszystkich częściach skóry: a grzbiety czoła, z fałdów nosowo-wargowych w bikini, z pachy, brzuch, nogi, itd. W przeciwieństwie do golenia, skóra jest mniej traumatyczne, mieszek włosowy pozostaje nienaruszona skóra dłużej pozostaje gładka i aksamitna, rosnące włosy stają się cieńsze i lżejsze. Efekt utrzymuje się przez 3-6 tygodni, czas zależy od anatomii ciała. Powiększający się z trzech rodzajów:

  • Gorąco. Wosku ogrzewa się do określonej temperatury, a następnie nanosi się na skórę za pomocą łopatki. Nałożony na wierzchu podpaski. Po całkowitym zestaleniu nagle zrywa szmatki, usuwanie niechcianych włosów. W tym przypadku, cebulka włosa jest zachowana.
  • Ciepły. Uważa się, że ten rodzaj depilacji – najbardziej higieniczny i delikatny. Ciepły wosk nanosi się na skórę i nie wywiera wpływu termicznej. Przy pomocy specjalnego papieru zamrożone konsystencji jest usuwany wraz z włosami.
  • Jest zimno. Tego rodzaju procedura jest najbardziej wygodny w użyciu w domu. Zimny wosk już stosowane do pasa, i po prostu trzeba umieścić je w miejscach, gdzie trzeba depilacji. Paski mają szerokie i wąskie – dla łatwości użytkowania w różnych miejscach.

Przed zabiegiem należy traktować obszary skóry, gdzie jest stosowane wosk, środki przeciwzapalne. Konieczne jest również, że włosy były nie mniej niż 5 mm długości. We wszystkich rodzajów składników wosku mogą być dodawane w celu zmiękczenia i łagodzą skórę. Mogą one obejmować: mentol, rumianek, owies, seria itp Po zabiegu skóra, zastosować balsam o działaniu antyseptycznym i gojenia ran efekt. Ponadto zaleca się stosowanie żelu z efektem spowolnienia wzrostu włosów, to pomoże utrzymać dłużej gładką i jedwabistą skórę. Powiększający mogą być ponownie wykorzystane nie odbywa się w ciągu dwóch tygodni. Po zabiegu zalecane jest powstrzymanie się od wizyty na basen lub innych zbiorników wodnych.

Woskowanie i przeciwwskazania do niego

  • choroby układu krążenia, w tym żylakami.
  • Bliznami skóra.
  • Dostępność chorób skóry (egzema, łuszczyca, etc).
  • Cukrzyca.
  • Wszelkie narośle na skórze (brodawki, brodawczaków, itd.).
  • nadwrażliwość skóry.

Jest to konieczne w celu uwzględnienia specyfiki ludzkiej reakcji na ból, ponieważ procedura jest bardzo nieprzyjemne.

Woskowanie w domu

Zabiegi z gorącym i ciepłym woskiem jest najlepiej wykonane przez doświadczonego kosmetyczki. Jeśli zdecydujesz się radzić sobie z niechcianymi włosami samodzielnie, prosimy o zapoznanie się z instrukcjami w środkach, które będą używane. Jeśli nie masz doświadczenia w wykonywaniu tych procedur lub skóra głowy jest gruba i twarda, a następnie użyć płyty do usuwania włosów. Wosk nakłada się na płytę składa się ze składników pochodzenia roślinnego, który spowalnia wzrost włosów i łagodzą podrażnienia skóry. Woskowanie w domu jest również możliwe przy użyciu mini-zestaw do usuwania zbędnego owłosienia.