796 Shares 2056 views

Wodnik i Strzelec. Zgodność partnerów

Czy Strzelec i Wodnik są zgodne ? Taki sojusz może być nawet obiecujący. Znaki te są przyciągane do siebie emocjonalnie i fizycznie. Chociaż nie zawsze w tej parze wszystko jest tak doskonałe. Co może przynieść niezgody w takim harmonijnym związku? W celu lepszego scharakteryzowania zgodności Aquariusa i Strzelca, warto poznać je lepiej.

Charakterystyka znaku Aquarius:

Ci ludzie mogą być nazywani zdyscyplinowani i odpowiedzialni. Zawsze trzymają się słowa i nienawidzą kłamstwa. Chociaż w życiu zawód Aquarius i praca zajmują ważne miejsce, ale nie odnoszą się do tych ludzi, którzy dążą do rozwoju kariery zawodowej i sukcesu. Często nie myślą o podnoszeniu, ale szefowie doceniają tych pracowników i oferują wyższą pozycję całkowicie zasłużoną.

Są dobrze z zespołem, zawsze są mile widziane w społeczności. W nich nie ma poczucia zazdrości, Aquarianie nie skłaniają się do splotu intryg. Spokojnie zabieraj kogoś innego, nawet jeśli różni się od siebie.

Pieniądze i bogactwo są mało zainteresowane tym znakiem zodiaku, są po prostu zadowoleni z tego, co mają. Dobrobyt finansowy nie jest celem życia Aquariusa. Pieniądze są wietrznie. Nie są skłonni do akumulacji i mogą spędzić środki odłożone na miesiąc, na jeden wieczór. I wcale tego nie pożałują, bo to była zabawa!

Charakterystyka Strzelca :

Zrównoważeni ludzie, którzy nie są tak łatwo z siebie. Z natury Strzelec jest myślicielem. Przyciąga wszystkich nieznanych i tajemniczych. Strzelec to prawdziwi poszukiwacze przygód. Lubią ryzyko, ale nie zawsze jest to uzasadnione. Uwielbiają podróży, pieszych wędrówek, wycieczek do natury, podróży dzikusów do różnych krajów i miast. Ich mottem jest wolność!

W moim sercu są to wesoły i dobroduszni ludzie: lubią inni, ponieważ są naprawdę zabawni i ciekawi. Ale czasem Strzelcy nie wiedzą, czego chcą, tylko chcą trochę, chcę więcej.

Horoscope of Compatibility Wodnik i Strzelec, jeśli Aquarius jest mężczyzną:

To wspaniałe połączenie, pasują do siebie sto procent! Oboje są ciekawi i kochają wolność, doskonale zdają sobie sprawę z partnera, wspierają we wszelkich staraniach i szczerze współczują z błędami i niepowodzeniami. Ale te same myśli nie robią Wodoodporności i Strzelec nudności! Ich życie jest pełne, nie chcą siedzieć w czterech ścianach, korzystając tylko ze swojej firmy. Ta para potrzebuje społeczeństwa, przyjaciół i przygody. Podróżują razem do miast i krajów, iść na wędrówki. To jest piękno związku – nikt nie piłuje: po prostu za nic, i nie ma czasu.

Jedyną rzeczą, na początku relacji mogą być małe nieporozumienia. Człowiek Wodnik nie kocha się z związkami rodzinnymi, ale pragnienie to pojawia się, gdy tylko zdoła sobie sprawę, że kobieta Strzelecka w pełni dzieli wszystkie swoje namiętności.

Wodnik i Strzelec zgodność, jeśli Wodnik jest żeński:

Na pierwszy rzut oka wydaje się być łagodne i delikatne dla Strzelca, ale po pewnym czasie kobieta Wodnika objawi się i okaże swój prawdziwy charakter. Każdego dnia spędzonego razem, zdadzą sobie sprawę, jak pasują do siebie. Myślą tak samo: jedna myśl – druga natychmiast wypowiedziała tę myśl.

Ogólnie rzecz biorąc, Wodnik i Strzelec, których zgodność gwarantuje stworzenie harmonijnego związku, które ma wszystkie szanse na szczęśliwe życie rodzinne, są świetne dla życia razem. Ale istnieje jeden niuans, który może zepsuć stosunki. Sagittarius – wietrzny, potrafi flirtować, a nawet zdradzić. Oczywiście ten stan rzeczy nie pasuje do kobiety-Wodnika, zacznie wrzucać prawdziwe histerie. W tym względzie może dojść do oddzielenia się, ale sięgają do siebie nawzajem i często łączą się, tworząc harmonijny związek.