350 Shares 2942 views

Suzuki Grand Vitara opinie właścicieli

Suzuki Grand Vitara problem rozpoczął się w 1997 roku. Nowy samochód jest w jakiś sposób od razu podjęła godne miejsce na rynku motoryzacyjnym, przyciągając uwagę całego świata na nowoczesny design i wysoki poziom komfortu.

Jak klienci i miał Recenzje sprzętu Suzuki Grand Vitara funkcjonalny właściciele entuzjastycznie opisać to porządny samochód, który może poruszać się i na drodze, i na ulicach miasta.

Pojazdy produkowane dzisiaj, należący do trzeciej generacji Suzuki. Pierwsze samochody firmy Suzuki pojawiła się około pięćdziesięciu laty. Przez lata samochód przeszedł kilka modernizacji, w wyniku której powstał kilka modeli SUV, jeden z najbardziej znanych marek wśród nich był Suzuki Grand Vitara opinie właścicieli, nazywając takie pozytywne cechy samochodu, jak automatyczna skrzynia biegów, system bezpieczeństwa stały napęd na wszystkie koła i pamiętać i pewne minusy.

Na przykład, niskie lądowanie, dzięki czemu maszyna jest czasami siedzi na wstrząsami i trzeba kopać go i sztywniejsze zawieszenie nie powoduje pragnienie, aby przejść na drodze z prędkością ponad 20 kilometrów na godzinę. Ale stały napęd na cztery koła Suzuki Grand Vitara z przekładnią redukcyjną – prawdziwy prezent dla tych, którzy lubią jeździć w górach. Nawiasem mówiąc, napęd Suzuki Grand Vitara ma wysoką niezawodność jazdy off-road.

Dynamika i łatwość prowadzenia, osiąga się za pomocą projektowania konstrukcji samonośnej i niezależnego zawieszenia tylnego. Korpus składa się ze sztywnej ramy i stref zgniotu, które pochłaniają energię uderzenia, i instalowane w belką uderzeniową odpornego drzwi pojazdu. Zestaw poduszek powietrznych: dwie przednie i dwie boczne, kurtyny ochronne, Ukad ABS, system dystrybucji siły hamowania EBD, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i specjalne przedmioty, elementy złączne dla fotelików dziecięcych – wszystkie z nich wyposażony jest w Suzuki Grand Vitara Recenzje właściciele mówią, że samochód posiada system poprawiła bezpieczeństwo, a dla kierowców jest jednym z głównych wskaźników.

Musimy jednak wspomnieć, napęd na cztery koła Suzuki Grand Vitara Opinie właściciele pamiętać również doskonałą pracę pieca, z którego ciepłe powietrze wieje niemal natychmiast, w przeciwieństwie do innych samochodów, które nie nagrzewają się duży salon w silnym mrozem.

Salon samochodowy wykonany bez fanaberii, ozdobione przyjemna w dotyku skóry. Drzwi i fotele wykończone skórą też. Siedzenia nie grzechotka i pisk, ogrzewany, ale nie ma kontroli, więc najpierw ogrzewa się tak, że staje się niewygodne, a następnie ogrzać mniej.

Na rynku rosyjskim są dostarczane zmontowane samochodów w Japonii i przeznaczone dla Europy. Produkowane Suzuki Grand Vitara w wersji trzy- i pięciodrzwiowej. Grand Vitara ma stały napęd na cztery koła, ciało – nadawcę, a zawieszenie wszystkich kół – Niezależny.

W modelu trzydrzwiowego nie ulega skróceniu blokada dyferencjału, i „w dół” no razdatke wiersza. Modele zebrane w sprzedaży w Europie, są wyposażone w dwa silniki benzynowe (106 l.s.obemom 1,6 litra. Litr i 140 koni mechanicznych) oraz olej napędowy: 1,9 litra. i 120 KM W Rosji, sprzedając urządzenia tylko z silnikiem benzynowym, który może być powiązany z mechaniką pięciu kroków lub z czterech hydromechanicznego transmisji.

Jest jeszcze Suzuki Grand Vitara automatyczny – jest nienaruszona. Cóż, Suzuki Grand Vitara opinii właścicieli i rozmawiać z automatyczną skrzynią biegów, po restyling stało się znacznie lepiej. Rzeczywiście, na nowej maszynie Suzuki Grand Vitara zaczął działać znacznie lepiej, bez żadnego szczepu, ale nadal pozostał cztery.

I jeszcze jedna istotna wada tego samochodu to duże zużycie paliwa w mieście – 13 litrów na 100 kilometrów. Inną wadą jest brak trwałości w samochodzie przy prędkości powyżej 120 km / h, a siedzieć na tylne siedzenie nie jest zbyt wygodne.