204 Shares 6619 views

Deska do prasowania z jego własnymi rękami: technologia budowy

Deska do prasowania to bardzo przydatny dodatek, który ułatwia proces opieki nad ubraniem. Jednak jego przechowywanie jest dość problematyczne. Deska do prasowania, własnymi rękami wykonane z łatwo dostępnych materiałów, może być wbudowany lub krotnie, co znacznie ułatwia jego stosowanie.

Taki produkt może być niezależnie wbudowane w ściany lub przegrody. Można więc w przebraniu ogólnego zarządu wnętrz i złożonej nie będzie zauważalne. W celu stworzenia takiej struktury, trzeba będzie bułgarskiej pierścienia tnącego, wiertarka, papier ścierny, piłą ręczną do drewna, jak również odkurzacz (na sprzątanie śmieci). Deska do prasowania zbudowany własnymi rękami jest dość prosta. Jest to niezbędne w celu kawałek grubej sklejki i wycięto z niego element do pożądanego kształtu. Zgodnie z nią, ciąć dziurę w ścianie.

Aby planszy może być oddany do użytku i trzeba drewniany drewno filar. Element ścianki jest przymocowany za pomocą zawiasów. Taka deska do prasowania z rękami ciąć bardzo szybko. Głębokość wgłębienia pod urządzeniem powinna wynosić około 10 cm. Wysokość i szerokość wgłębienia muszą dokładnie replikacji wymiarów płyty. Gdy otwór jest gotowy, należy ostrożnie obchodzić się ją papierem ściernym i podkładu mieszaniny. W zasadzie, w celu „ucywilizowania” otwarcie, można użyć płyt kartonowo-gipsowych.

Deska do prasowania, wykonany własnymi rękami, ma prostą konstrukcję, tak aby poradzić sobie z praca może być nawet laik. Podczas produkty mocujące powinny być brane pod uwagę i na jakiej wysokości będziesz go używać. Spróbuj zamontować płytę tak, że czujesz się komfortowo. Po internetowa baza zostanie przykręcony, powinna zająć filarów montażowych, na których pokładzie zostaną zainstalowane w trybie roboczym.

Składana deska do prasowania własnymi rękami zbudowanych według tych samych zasad. Jeśli chcesz, aby domowej roboty konstrukcja rozkłada należy wyciąć w środku i skręcie przy pomocy pętli. W tym przypadku rada zajmie znacznie mniej miejsca i jest na tyle łatwy w obsłudze.

W celu wytworzenia w pełni budowę pracy, konieczne jest cięcie kawałek gumy piankowej, z których ilość będzie odpowiadać wymiarom płótna. Następnie dołączyć go do sklejki i szczelną pokrywą tkaniny. Lewa strona rady można wkleić w tym samym tapety, które są ozdobione ściany pomieszczenia.

Należy zauważyć, że płyta powinna być ustalona w ścianie specjalnego urządzenia. W przeciwnym razie, może siedzieć na własną rękę. Taka sytuacja nie może być tolerowane. Podczas pracy, wszystko powinno być traktowane z antyseptycznym elementów drewnianych, co znacznie przedłuża żywotność drzewa.

W zasadzie, deska do prasowania, własnymi rękami wykonane zgodnie ze wszystkimi zasadami, może trwać Ci dużo czasu i dużo taniej sklep artykułów. Posiada wszystkie możliwości oferowanych przez strukturę. Wybierz, aby uruchomić tylko materiałów najwyższej jakości. Powodzenia!