274 Shares 7085 views

Wygodne gumka do belek

Wszystkie nowoczesne dziewczynki marzą, aby wyglądać modnie i piękne. Dziś będziemy mówić o jednym z najmodniejszych fryzur ostatnich sezonów – wiązki.

Gumka do belek, aby stworzyć idealne fryzurę

Oczywiście, najpiękniejsze opcje stworzony z długimi włosami. Chociaż, jeśli masz średnią długość cięcia włosów, Ty też możesz zrobić podobną fryzurę. Jednym z jego głównych zalet – jest wszechstronność. To będzie odpowiedni w biurze, na randce w restauracji lub na imprezie. Najważniejsze – wybrać odpowiednie akcesoria, w tym przypadku na pewno nie przejdzie bez echa.

Gumka do belek i metody stylizacji włosów

W tej fryzurze bardzo wiele opcji! Można utworzyć pakiet warkocze, ostrość podczas dokonywania włosy na rastrepannosti uczuciowych i tworzą gładką schludny kok, jak baletnica. Można utworzyć go na górze, i to jest możliwe do przyjęcia sposobu wykonania tych Francuzek fryzury. Oczywiście, nie wszystkie z tych opcji można w pełni wykorzystać. Ale najważniejsze z nich faktycznie wykonywać w domu. Mylisz się, wierząc, że włosy staną się bezwartościowe, rozczochrany wkrótce. Gdy wizualne wrażenie takiego zaniedbania stylizacji może trzymać cały dzień.

Zasadniczo używa gumką do belek, a także spinki do włosów. Choć istnieją przypadki użycia i luzem podszewka. Prowadzony na głowie, można nawet tylko dwie belki. będzie wyglądać spektakularne, flirty i zabawy.

Obecnie większość modne postać sztywnej belki. Noszenie go może być codziennie. A poza tym, z nim można pojawić się na różnych uroczystościach.

Jak korzystać z gumką do belki siebie?

Czyste i wyprostować włosy z suszarką do włosów lub prasowanie. Pochyl głowę do przodu i krawat ogon. Jest to konieczne, aby uniknąć tak zwanych „koguty” – za to wygładzić pasma, tak by „przykleić” do głowy.

Następnie skręcać nici i spirale w ofierze za pomocą kołków. Aby naprawić lakier uczta zakończeniu fryzurę. Jest możliwe umieszczenie kołków z kryształami, sztuczne kwiaty. Ale będzie to instalacja opcja wieczór.

Aby stworzyć efekt zaniedbania również potrzebują Scrunchy do belki. Zbierz włosy w kucyk wyższa. Umieszczono na wierzchu żywicy, a poszczególne pasma w środku ogona stałej z spinki do włosów.

Jest jeszcze jeden sekret, który jest używany przez specjalistów w tworzeniu takiego ułożenia. Przed rozpoczęciem włosy powinny być traktowane z silnych środków mocujących, na przykład, pianki lub musu na włosy. W rezultacie włosy odbędzie lepiej. Należy zauważyć, że jeśli masz proste włosy z natury, pożądane jest, aby najpierw wkręca w papilotach lub użycia kleszczy. Światło ubijania stworzyć nieco rozczochrany wygląd.

Nie musisz udać się rozwiązać wiele różnych szpilki, tym bardziej jest dla wiązek gumy. Twoje dobre samopoczucie barrettes, klipy mogą wpływać źle. Problemem jest to, że duża ilość metalu na głowie może powodować dyskomfort. Jeśli jesteś właścicielem dostatecznie cienkiej szyi, nie trzeba wybierać wysokie belki. Będzie to wyglądać brzydko. pożądane jest stosowanie tłuszczu snopy spłaszczona potylica. To jest dobre przebranie kształt głowach.

Modny i stylowy fryzura „belka” pasuje absolutnie każdego. Najważniejsze – aby wybrać odpowiednią opcję siebie!