320 Shares 3976 views

Światowej sławy aktorzy. "Due Date" – komedia Todda Fillipsa

„Film drogi”, czy to film drogi, jest jednym z ulubionych podgatunki rzemieślników Hollywood: dramaturgów, reżyserów i producentów. W filmie takich osobników gatunku jak strzelanie zarówno dla początkujących jak i popularnych aktorów. „Due Date” jest uważany za tak oczywiście udany projekt, dodatkowo folia ma wszelkie znamiona dobrej komedii.

historia

Storytelling komedia „Due Date”, aktorzy i role, które są dopasowane niemal idealnie, widz z bohaterem Peter Hymana (Downey ml.), Wracając z wycieczki serwisowych do Los Angeles, gdzie w tygodniu należy urodzonych jej pierwszy Born , Na lotnisku los przynosi mu, że on sam jest aktorem Itanom Tremble (Zach Galifianakis), który wyruszył na podbój Hollywood przy wsparciu jego śnieżnobiałej buldog Słonecznym. Ze względu na niefortunne nieporozumienie dwóch mężczyzn zasadził się samolot, dzięki czarnej listy, w wyniku korzystania z usług linii lotniczych, już nie będzie w stanie do pewnego czasu. Peter, będąc bez pieniędzy i nie ma żadnych dokumentów potwierdzających jego tożsamość, decyduje w co było złapać narodziny żoną i pochopnie zgadza się pójść z nieprzyjemny Ethana i jego psa w całej Ameryce samochodem.

Ta historia miała się wcielić na ekranie aktorów biorących udział w projekcie. „Due Date” stworzył cały kreatywny zespół ludzi o podobnych poglądach, a Todd Phillips wykonane nie tylko w roli reżysera, ale również koproducentem.

W centrum

Komedia w reżyserii Todda Fillipsa jest podstawową cechą, która sprawia, że jest to opcja korzystna dla fanów komedii – to humor „na krawędzi”. Twórcy dość utartych działki, choć zabawa, włożył wiele dowcipów, na które, jak, głupi śmiech, a nawet nieprzyzwoite, ale aby utrzymać się od śmiechu nierealne.

W centrum opowieści są dwaj główni bohaterowie, ostro kontrastujące ze sobą – Peter i Ethan, który spełnił rolę wszystkich znanych aktorów. „Due Date” dał światu kolejny genialny para komików – Zach Galifianakis i Roberta Downeya Jr.

Między ich znaków, według dyrektora, istnieje pewna „antihimiya”, co sprawia, że trudno się porozumieć. Peter – zawsze zajęty, cyniczny biznesmen, starannie składane ubrania i nie zrobić część z zestawu głośnomówiącego. Ethan – zbyt sentymentalny, przyjazny przegrany, kto wyobraża sobie aktora i szczerze wierzy w powszechny mówią o Szekspira „życie jako teatr” i „Ludzie-aktorów.” Aby w tym samym nieświadomych turystów kolegów istnieje również dodatkowa substancja drażniąca, zwalniając się z pewnością od Piotra – buldog Sunny, podobny charakter i zwyczaje swego pana.

Doskonale wpisuje się w historię i bohatera Dzheymi Foksa, niestety, miał bardzo mało czasu na ekranie. Dobre wyniki i vtoroplanovyh aktorów. "Due Date" nie byłby tak jasny wzrok bez Mishel Monahen, Dzhulett Lyuis Denni Makbrayda i innych.

Wybór reżysera

W reżyserii Todda Phillipsa, który rozpoczął swoją karierę z „Road Trip” właśnie specjalizuje się w zabawnych komedii „Droga”, jego najlepsza praca jest uważana za film „Kac Vegas”, w wersji krajowej „Kac Vegas”. W tej komedii Dusza Samolot miał mnóstwo gagów i barwnych postaci, wśród których podkreśla frikovaty Alan szwagier bohatera, bardziej niż inne przyciąga uwagę widza. Nowy majstersztyk reżyserii aktor Zach Galifianakis wziął czołowy aktor jest „cement” wszystkich opowiadania.

Zach Galifianakis

Ethan Jego charakter – prawdziwy „Highlight” obrazu, jego niezwykłe gesty, niepowtarzalny wyraz twarzy – ciekawe odkrycia aktor, potwierdzając swoją unikalną zdolność do reinkarnacji. Karierę artystyczną rozpoczął z Zackiem odrębnymi numerami humorystycznych, które wykazały wszystkim zainteresowanym nowojorczyków na ulicy, w pobliżu furgonetek sprzedających hamburgery. Po nagle rosnących popularność aktora przeprowadziła talk show w telewizji, prezentuje szerokiej publiczności w Dniach Ostatnich gwiazdek podziemnych. Światową sławę przyniósł Galifianakis zdjęcia "Kac Vegas", "Wieczór kawalerski 2", "Bachelor-3" i, oczywiście, "Due Date". Aktorzy, pracując z Zackiem, przewidując jego błyskotliwą karierę w przemyśle filmowym, jednak już jego filmografia zdał znamię 30 filmów.

Robert John Downey Jr.

Aktorzy filmu „Due Date” nie należy się spodziewać, aby zobaczyć obok siebie na planie jednego z najlepiej opłacanych aktorów Dream Factory, według Forbes. Twórczy sposób Robert Dzhona Dauni Jr. jest pełna wzlotów i upadków. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w jego już we wczesnym dzieciństwie, na początku lat 90 miał już reputację najbardziej popularnego artysty, dzięki udziałowi w takich filmach jak „Air America”, „Urodzeni mordercy”, „Charlie Chaplin”. Jednak po afer z powodu uzależnienia od narkotyków wybuchł w latach 1990 i więzienia w Downey ml. Wróciła na dużym ekranie tylko w 2001 roku. Zwrot był prawdziwym triumfem, wszystkie obrazy z jego udziałem stały się sukcesem, a wśród nich:. „Gothic”, „Zodiak”, „Jaja w tropikach” i franczyzy media „Iron Man” Poprzez udział w projektach Gaya Richi „Sherlock Holmes” aktor otrzymał nagrodę „Złotego Globu”.

Jego postać w komedii „Due Date”, Peter – przemyślany i klarowny sposób, w przeważającej części pozbawione komedii umiera w zachowaniu. Obecność takich mistrzów etapie nie jest dozwolone, aby rzucić na niegodnego poziomu farsą filmu „Due Date”. Lanego towarzyszami na sklepowych Downey ml. nie uporządkowane zaskakujące umiejętności aktora, jego wielki talent dramatyczny.