198 Shares 1194 views

Izaya Orihara: postaci

Charakter Izaya Orihara Ryoga Narita zyskał popularność głównie dzięki adaptacji anime z serii książek o nazwie Durarara. Pierwszych stron powieści na światło pojawiło się w 2004 roku, zostało opublikowane przez ASCII Media Works Wydawnictwo.

Niestety, tylko w części, bo to bezinteresownie zaangażowane grupę entuzjastów zostało przetłumaczone na język rosyjski light novel. Jednak internetowej jest umieszczony pełną wersję angielską, która jest dostępna z oryginałem charakter Orihara poddane drobne zmiany w telewizyjnej adaptacji.

przeszłość charakter

Uważa się, że Izaya Orihara, którego biografia jest prawie nie zostały ujawnione w toku historii, dorastał w zupełnie normalnej rodziny, bo można się tylko domyślać, że ma to wpływ na rozwój jego osobowości. W czasie narracji w powieści świetlnych facet pojawia się już po 25 roku życia, ale w adaptacji anime charakteru w wieku poniżej dwóch lat, to nie czyni go mniej dojrzałe. Jednak jest już informatorem mafii i najbardziej popularne miasta Tokio.

Wiadomo również, że Izaya był w tej samej Akademii (dawnej szkoły wysokiej Raydzhin) z innymi postaciami Durarara – Shinra, Kadota i Shizuo Heyvadzimoy. Przy ostatnim z nich Orihara nie dogadać się od razu, bo z tego, co się między nimi stale występujące konflikty w całej historii, ale żaden z nich nie miał poważne konsekwencje.

Jako „pożegnalnego prezentu” Izaya oprawione Heyvadzimu wisi na nim szereg przestępstw, za który nie był winny. całkowicie wykluczyć kompromisów Od tego czasu rywalizację między znakami, powodując zderzenie było nieuniknione, jeśli jeden z bohaterów znalazł się na terytorium innego państwa.

Jako główny antagonista serii, Izaya Orihara jest istotne dla wszystkich większych incydentów w Ikebukuro. Na przykład, w czasie wojny pomiędzy grupami „niebieskie kwadraty” i „Żółte chusteczki” odegrała ważną rolę, pit zespoły ze sobą za pomocą fałszywych raportów i pracy na dwóch stronach.

Jest to spowodowane przez chaotyczne chęci Ysaÿe zapalić główną konfrontacji, podczas której będzie on wyjdzie zwycięzcą i wznosi się w Valhalli. Ale mimo to, Orihara jest ateistą, boi się śmierci i bólu.

Nic bardziej specyficzne wiadomo o życiu charakterze, z wyjątkiem obecności swoich bliźniaczek nastolatków nie odbiegają grzeczność.

skomplikowany charakter

Orihara Izaya cytuje który go opisać jak najdokładniej ( „Przeszłość wyprzedzić gdzie ukrywał się”, „Nie sądzę, że będę walczył. Więc trzeba rozpocząć wojnę, w której tylko mogę wygrać”, „Prawda i chut tylko kłamstwa, kłamstwa i szczypta prawdy – to straszne „” nikt nie może żyć uczciwie „” absurdem jest dzielić ludzi na dobrych i złych ludzi, są albo śmieszne albo nudne „, itd.), charakter jest dość zdesperowany .. choć w ostrożnego działania. Roszczenia guy, że miłość do całej ludzkości z wyjątkiem Shizuo Heyvadzimy, ale czuje to uczucie do ludzi jak do klasy obiektów, ponieważ jego przywiązanie często powoduje brzydki, z etycznego punktu widzenia, działania.

Izaya często zastępuje zainteresowanie jego osobowości, atakując głowę swoich skomplikowanych i potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach. Jednocześnie motywuje go nie jest okrucieństwo i chęć poznać wszystkie aspekty ludzkiej natury.

Pamiętając cytat z czwartego tomu powieści światła, można powiedzieć, że Izaya „był człowiekiem, w każdym znaczeniu tego słowa.” Nie ma żadnego szczególnego ograniczenia bądź racjonalność, nie był szczery czy ma szczególny charyzmat. Orihara prostu przeżywa dotkliwy brak intryg i wiedzy ludzi, a nie w zwyczaju zmieniania ich pragnienia.

Inni bohaterowie light novel do powiedzenia o tym, jak niebezpieczne, ale obecny i ma prawdziwie przerażający przekonujące człowieka.

Pochodzenie etniczne w powieściach świetlnych

Będąc japoński, Izaya Orihara, sztuki, które przedstawiono poniżej, jest dość wysoki i dobrze zbudowany, mimo szczupłości. Często w wierszach Man powieść nazywa piękna: jest on opisany jako posiadacza cienkich, ostrych rysach z ruchomym wyrażania ostrych oczy i ciemne włosy błyszczące. Ubranie głównego antagonisty zrazy pewną oryginalność, a szczególną uwagę przykłada się w tekście aury i głosowej Orihara – bardzo czysty i odświeżający, według samego autora.

Ale nawet jeśli na początku Izaya zawsze powoduje, gdyby nie współczucie, przynajmniej niektóre zainteresowania, wszyscy poczuli wpływ to, w wyniku przeżywa niechęć do faceta.

specjalnych umiejętności

Izaya Orihara ma doskonałą pamięć, która umożliwia uruchomienie go informatora. Jest utalentowanym kłamcą i elokwentny mówca, doskonale posiadanie ich mimikę i ton głosu, dzięki czemu łatwiej kontrolować tłum, wraz ze znajomością psychologii. Ze względu na jej antagonistą łatwo przewidzieć działania innych.

Jeśli wpływ na aspekt fizyczny, to znaczy, że Orihara silny – on zgrabnie radzi sobie doskonale z maczetami i posiada swoje ciało, co pozwala mu osiągnąć znaczące szczyty w parkour. Jednak główną broń Ysaÿe uznać jego zdolność do analizowania i wykorzystywania informacji.

wniosek

Niech Orihara nie odnoszą się do głównego bohatera, jest on głównym antagonistą serii, bez których wiele zdarzeń, które nie miałyby miejsca. W rzeczywistości, Izaya – silnik działka, niewidzialny obserwator z cienia swoich pionków i korygowania swoich działań.

Ta niejednoznaczna mężczyzna, chyba najbardziej wieloaspektowy charakter, sprawiają nam myśleć o tym, co dzieje się nie tylko w powieści światła, ale również poza zakresem świata książki. Bez niego Durarara byłby stracił znaczną część swojej fascynującej historii.