625 Shares 3739 views

Gdzie mogę znaleźć UFO w GTA San Andreas i GTA 5?

Poszukiwanie cudzoziemców i niezidentyfikowanych obiektów latających dla fanów serii GTA z wydaniem San Andreas nabrało szczególnego znaczenia. Dosłownie wyczerpujące odniesienia i wskazówki cudzoziemców, ta część serii dosłownie zmusiła wszystkich graczy do poszukiwania nowych odpowiedzi na pytanie, gdzie znaleźć UFO w GTA San Andreas.

Talerze i Obcy w "San Andreas"

Prawie zaraz po wydaniu społeczności fanów GTA zaczęły dyskutować o gwałtownych możliwościach odkrycia cudzoziemców lub operowania latającymi spodkami w świecie gier . Nic dziwnego, że Rockstar, twórcy epickiej gry, starali się chwalić i dać graczom wiele powodów do podejrzeń o istnienie pozaziemskich cywilizacji w świecie gier San Andreas.

Tak więc, w jednej z pustynnych okolic Las Venturas można znaleźć pas UFO, którego tematem są latające spodki i obcy. Na tej samej pustyni łatwo znaleźć podejrzane czarne torby, najwyraźniej z trupami … ludzi? Albo cudzoziemcy? A co najważniejsze – wszystko to znajduje się w pobliżu tajnej bazy wojskowej, gdy wojsko zaczyna polować na gracza. Po odkryciu tego obszaru staje się jasne, gdzie można znaleźć UFO w GTA San Andreas, jeśli tak naprawdę istnieje.

Strefa 69

Ta baza nazywana jest "Strefą 69" (a mocking name paroduje sławną 69 pozy w Kama Sutrze), a jej prototyp jest słynną i realną "Strefą 51", gdzie według plotek amerykańskie oddziały wojskowe przechowują uszkodzony UFO i prowadzą eksperymenty z istotami pozaziemskimi. Niestety, nie ma nic do znalezienia w wojskowej bazie wojskowej, ale jest strzeżona na najwyższym poziomie. Musisz tam dostać podczas jednej z misji Prawdy, która nakazuje SJowi kraść pakiet odrzutowy.

UFO w innych częściach GTA

W poprzednim "San Andreas" GTA III i GTA Vice City nie ma niezidentyfikowanych obiektów latających. A także obcy. Jednak w Vice City jest jedna "płyta" – ale to tylko część rekwizytów studio filmowego zlokalizowanego na jednej z wysp.

Wersje konsoli – wyjątki dla przenośnych konsole PSP GTA Liberty City Stories, Vice City Stories i Wars Chinatown – także nie mogła pochwalić się obecnością jakichkolwiek znaczących wskazówek dotyczących obecności UFO w nich. Jednym słowem, UFO nie można znaleźć nigdzie indziej w innych częściach.

Oprócz najnowszej, niedawno opublikowanej GTA V. Więc jeśli interesuje Cię pytanie, jak znaleźć UFO w GTA, nie masz wyboru – albo San Andreas, o którym wspomniałem, albo GTA V.

Obcy w GTA V

Wraz z wydaniem długo oczekiwanej piątej części, poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, gdzie znaleźć UFO w GTA dostało drugi wiatr. Wydaje się, że według San Andreas pracownicy San Andreas są najbardziej anomalnymi miejscami w Stanach Zjednoczonych pod tym względem – ponieważ, podobnie jak GTA San Andreas, jest to, że działanie nowej GTA V.

Gdzie więc znaleźć UFO w "GTA San Andreas" z piątej części? Możliwe, że może wyjść z zadania osobno, gdzie Michael "De Santa" Townley, jeden z trzech głównych bohaterów gry, pod wpływem narkotyków, rzekomo niszczy nowo przybyłych, którzy go widzą (chociaż kto wie, może to właśnie to umożliwiło mu widzenie cudzoziemców ukrywających się przed oczami ?).

Oprócz tego gra nadal ma wiele chwil, gdzie można natknąć się nie tylko na odniesienia, ale na konkretne dowody istnienia pozaziemskich postaci w świecie GTA. Na przykład można znaleźć UFO w "GTA 5" z okrętem podwodnym na dnie oceanu. Zanikliwy statek cudzoziemców nie mówi nic konkretnego, ale to znalezisko jest interesujące samo w sobie.

Prawdziwą (prawdziwą, nieożywioną) obcość można znaleźć w jednej z lokalizacji gry. Zostanie uwięziony w lodzie i nie jest jasne, czy ma jakieś powiązania z latającym spodkiem na dole oceanu.

Nie zapomnij o Mount Chiliad. Na wierzchołku, po 100% przejściu przez grę, możesz obserwować UFO, choć będzie to wyglądało jak projekcja. Jest to pośrednio potwierdzone skrótem FIB, co oznacza organizację rządową w grze – lokalny analog Federalnego Biura Śledczego FBI. Ponadto, w stacji kolejki linowej w tym samym obszarze można znaleźć tajemnicze schematy, sugerujące, że obcy są wśród nas. Również w niektórych rejonach gór można spotkać dziwnych naukowców.

Warto zauważyć, że w każdym razie, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, gdzie znaleźć UFO w GTA San Andreas, GTA V jest bardziej odpowiednią częścią serii, ponieważ lokalne znaleziska – w odróżnieniu od znalezionych w GTA San Andreas – mają Świetna jakość i więcej jedzenia dla myślenia.