411 Shares 8768 views

Alfa Normiks antybiotyk – stosowanie leku

Lek „Alfa Normiks” odnosi się do antybiotyków z rifamycyny. Narzędzie jest wytwarzana w postaci tabletek, które są powleczone różową powłokę i mieć soczewkowaty kształt. Główną substancję czynną rifaksyminy i zależna – glicerolu, palmitynian eter stearylowy, dwutlenek tytanu, celuloza mikrokrystaliczna, glikol propylenowy, wytrąca się krzem, skrobi glikolan sodu, hydroksypropylometylocelulozę, tlenki żelaza (E 172), wersenian disodu i talk. Ponadto, lek ten jest wytwarzany w postaci granulek, w celu przygotowania zawiesiny, które zostały przetworzone. Mają pomarańczowego koloru, smaku i zapachu wiśni.

Preparat „alfa Normiks” ma szerokie spektrum działania oraz przez fakt, że podczas odbioru występuje nieodwracalne enzymów krzepnięcia bakteriobójcze wobec bakterii wrażliwych. To narzędzie pomaga zmniejszyć obciążenie bakteryjnej w jelitach, który występuje w niektórych stanach patologicznych.

Zażycie dawki podanej w instrukcji lekiem, osocze krwi nie jest wykrywana, a jeśli tak, to w niskich stężeniach, co jest dość słabo wchłaniane. W związku z tym niemal cały lek „Alpha Normiks”, który dostanie się do organizmu jest w przewodzie pokarmowym, gdzie wywiera swoje działanie bezpośrednio. Wspomniane środki wyjściowe z korpusu wraz z kału, moczu może być wykryty przy bardzo niskim stężeniu leku.

Lek „Alpha Normiks”: instrukcje użytkowania

Wspomniane sredstvot zaleca się obecność zakażeń przewodu żołądkowo-jelitowego, które są spowodowane przez bakterie wrażliwe na rifaksyminy, w tym przypadku:

  • biegunką podróżnych;
  • encefalopatii wątrobowej ;
  • przewlekłe zapalenie jelit;
  • w obecności nadmiernego wzrostu różnych zespołem mikroorganizmów;
  • jeśli są ostre zakażenia żołądkowo-jelitowe;
  • po wykryciu objawów nieskomplikowany uchyłkowa choroby jelita grubego.

Lek „Alpha Normiks” jest również stosowany w profilaktyce powikłań infekcyjnych, które są możliwe podczas operacji jelita grubego.

dawkowanie

Medicine „Alpha Normiks” przyporządkowany dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat, 12 tabletki lub 10-20 ml zawiesiny w 8-12 godzin. W sposób wskazany przez lekarza dawki danych może być korygowana.

Aby w dalszym ciągu otrzymywać lek nie powinien być dłuższy niż siedem dni, a wszystko zależy od stanu klinicznego pacjenta. Aby rozpocząć drugi cykl leczenia za pomocą tego narzędzia jest możliwe tylko przez 25-40 dni.

Możliwe skutki uboczne leku podczas

Ponieważ medycyna „Alpha Normiks” jest słabo wchłaniany z przewodu pokarmowego, jest prawie bez występowania niekorzystnych skutków ogólnoustrojowych.

Niektórzy ludzie po zażyciu leku zauważyć pojawienie się nudności, niestrawność, wymioty, bóle brzucha. Na ogół objawy te odejść, nie jest konieczne, aby zmniejszyć dawkę lub przerwać leczenie. Bardzo rzadko mogą wystąpić reakcje alergiczne, które pojawiają się jako pokrzywka.

Przeciwwskazania do stosowania tego leku jest idiosyncrasy na którykolwiek ze składników.

Kobiety w ciąży używać tego leku nie jest zalecane i odbiór może być przeprowadzane jedynie w przypadkach skrajnej konieczności i tylko pod nadzorem lekarza, to samo dla kobiet karmiących piersią.

Jeśli jest to długotrwałe stosowanie leku „Alfa Normiks” i osoby uszkodzenie błony śluzowej jelit, a pewna ilość leku absorbowane do krwi, moczu i w związku z tym można uzyskać pomarańczowo-czerwony kolor.

Jako lekarstwo „Alpha Normiks” analogi narkotyków – Drugs „Normiks”, „Ksifaksan”, „rifaksyminy”, „Edit” – może również pomóc usunąć dyskomfort w jelitach, eliminuje wzdęcia i normalizuje krzesło.

Przypadki przedawkowania tego leku nie jest zarejestrowany w tym momencie.