316 Shares 4030 views

Styl trendy Sienna Miller i jej tajemnice

Ten uroczy amerykańska aktorka i modelka, uznawana za ikonę stylu, naśladować tysiące fanów. Obrazy, w których pozornie, łączy absurdalny, przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Towarzystwa nigdy krytykował brak smaku, wręcz przeciwnie, kolorowych magazynów i umieścić go w szeregu stylowych gwiazd opatrunkowych, z którego należy brać przykład. „Luke” gwiazdek gwałtownie omówione krytycy mody, projektanci uznają ją za swoją muzę, a niedawno marka odzieżowa była bardzo udana.

ikona stylu

Sienna Miller nosi dumne miano „cyganerii chic” królowej, wyznacza trendy w modzie, twierdząc, że nie korzysta z usług stylisty. Z niestabilności zewnętrznej, aktorki znanej z gorącym temperamentem i specjalnym duchu wolności.

Urodzony w 1981 roku, dziewczyna po rozwodzie rodziców idzie z matką – słynnej brytyjskiej aktorki – do Anglii, gdzie była nie pamiętał z najlepszej strony. Sąsiad pamiętać, że Siena była prawdziwa dzika chłopczycą, ona przekazywana wyłącznie z chłopców i palił dużo.

Modelka i aktorka

W ciągu 16 lat swojej delikatnej urody i modelowania zauważa agencja oferuje pracę. Po ukończeniu szkoły, wróciła do Nowego Jorku, gdzie studiowała aktorstwo w szkole. To właśnie w Ameryce kariery przyszłej gwiazdy porusza się rakieta, to współpracuje z najbardziej znanych marek odzieżowych i magazynów mody walczących opublikować jej zdjęcie.

Sienna Miller dostaje propozycję wzięcia udziału w badaniach dotyczących filmowej i telewizyjnej serii, i sprawia, że jest tak wspaniale, że wtedy dostaje rolę. Po triumf dziewczyna budzi się prawdziwą gwiazdą, z którym chcesz pracować, wielu dyrektorów.

skandaliczne powieści

Życie osobiste i skandaliczny kobiece piękno zawsze w zabytki z dziennikarzy nie przegap jednego z jej książek poza zasięgiem wzroku. Sienna Miller ma silny charakter jest szczególnie amorousness, a lista jej romansach tylko uzupełniane. Wiele osób pamięta piękne zaczyna romans z Dzhudom Lou, który opuścił rodzinę ze względu na gwiazdy i zmienił aktorka po zaproponował nią ożenić. Po pewnym czasie, próbowali ponownie rozpocząć relację, ale po dwóch latach miłosnej sielanki rozstał się na zawsze.

Cztery lata diwa spotkał aktora Tomom Starridzhem, z którego nawet urodziła piękną córkę, ale zerwała z nim, bez komentowania przyczyn.

"Boho-chic"

Każde wydanie słynnej mody wszystko jest prawdziwa rozkosz. Sienna Miller, którego styl w 2004 roku, słynny magazyn Vogue nazwał „Boho-chic”, zna swoje słabości i ukrywa je.

Szczupła blondynka zwraca uwagę na jej piękne ramiona i smukłe nogi i małe piersi często układa. Piękny porcelanowy odcień skóry, ona podkreślił gamę pastelowych ubrań i srebrne kolory. Chociaż czasem subtelny wzór wybiera sukienki w jasnych kolorach, stając się prawdziwą gwiazdą każdej ze stron.

Łączy on w sobie krótkie sundresses i dobitnie kobiece sukienki z szorstkich buty lub buty, akcesoria niezwykły sposób kowbojskie kapelusze. Zawsze imponujące wyglądających Sienna Miller znajdzie coś dla swojej szafie w starych sklepach lub pchle targi, i nie podlega ogólnej tendencji do noszenia tylko markowe rzeczy.

Ona woli komfortowe i wygodne ubrania, które ją i wygląda naturalnie pasuje. Aktorka umiejętnie zwraca uwagę osobie niezwykłych akcesoriów, podkreślając słodkie szaliki i niezwykle zdobione torby.

modna

Każdy szczegół jest myśl gwiazdę do najmniejszego szczegółu: ona podnosi włosy, biżuterię, a nawet makijaż, który korzystnie podkreślić niezapomniany obraz jako całości. Sienna Miller często wyprzedzając trendy w modzie i ustawia styl, który zaczyna naśladować. Istnieją przypadki, kiedy fani poszedł do pchlich targach, ślepo kupuje stroje podobne do tych, które widzieliśmy aktorkę.

Jednak wraz z wiekiem, aktorka stała się bardziej kobieca, odrzucając wcześniejsze ulubione bezkształtne rzeczy. To nigdy nie został oskarżony o wulgarności, pomimo faktu, że kocha wszystko ciasne i krótkie.

Sienna Miller fryzura omówione tak często jak jej stylowej garderoby. Jasny blond przebierania fryzury i zdjęć mody. Ona nie boi się radykalnych zmian w wyglądzie, a długi „Bob” staje się obiektem pożądania fanów ślepo naśladować olśniewający diva w ogóle.

Czeski Królowa daje rady, aby nie zabrakło dla marek mody ubrania. Sienna Miller uważa, że tanie, ale idealnie siedzi spódnica wygląda o wiele bardziej atrakcyjne niż smaku projektowania rzeczy. „Pick up przedmioty w zależności od nastroju” – radzi styl trendsetter, który jest dostępny dla każdego.