246 Shares 9161 views

Karmniki dla ptaków z ich rąk z różnych odpadów

Myślenia niż zabawy z dzieckiem w zimie zimno? Angażować się w produkcji stojaków dla ptaków z jego rąk. Wykorzystując w tym celu różne niepotrzebne w opakowaniach ekonomicznych soku, butelki z tworzywa sztucznego, siatki lub odpadów drzewnych. Zrób podajnik ptak może być wykonana z dowolnego materiału. Okazało się, pięknie, a nieco oryginalny.

Dokonywanie karmniki własnymi rękami nie będzie tylko zabawa. Można powiesić go przed moim oknem i obserwować dziecko ptactwa podczas lunchu. A podsypanie różne nasiona i ziarna będzie przyjemne i satysfakcjonujące codziennym rytuałem. Popatrz uważnie na polu i zidentyfikować kilka gatunków ptaków siedzących na drzewie. Każdy z nich kocha ten rodzaj żywności. Zaczynając od tych danych i wybrać typ stole ptak.

Z rusztu warzyw mogą być wykonane najprostsze jadłodajni za cycki. Są one bardzo lubi boczek i kiełbasę, tłuszczu i nasion. Wykonane z siatki warzyw małej torebce, ubić go skrawki tłuszczu. Jeśli w lodówce bezpańskich kawałek tłuszczu, aw szafie jest nieco inne nasiona, owies lub inne zboża, wymieszać wszystkie składniki w kulę i umieścić go w sieci. Razem z dzieckiem spędzać tego typu karmniki, wykonany własnymi rękami, na gałązce drzewa. Dwubarwna będzie bardzo wdzięczny. Latanie do siatki i zaczepione na nogach, Ptakha może swobodnie dziobać treści efektywnie wykorzystując całą bryłę. Z tej siatki nie spadnie dowolny kawałek. Jeśli podajnik wypełnić kiście jarzębiny, oprócz niebiesko-cycki przybędzie waxwings, rudziki i gile.

Innym prostym sposobem dokonywania karmniki z rękami zakłada istnienie pudełku soku. Wszystko, co musisz zrobić – jest wycięta z jednego boku kwadratowego otworu przechylając go jako kaptur. Przebicie dwa otwory w górnej części plecaka i dmuchać przez nich liny, związać ptaka „jadalnia” do drzewa. Podobną wersję koryta mogą być wykonane z plastikowych butelek. Czas i zasoby zużywalne takie Hack trwa trochę, ale przyjemność i radość dzieci wystarczy.

Doskonale nadaje się do pojedynczych podajniki tekturowe rolki ręczników papierowych. Zebrać kilka rodzajów zbóż i nasion w małej misce i dobrze wymieszać. Wylać mieszaninę na płaskiej powierzchni stołu. Teraz rozłożone miód tekturową rolkę ze wszystkich stron, i obróć go w mieszance zbożowej, obkleyte nasion. Zamiast zboża można użyć specjalistycznego karmę dla ptaków. Wyciąć fragment łańcucha o odpowiedniej szerokości i wkręcając ją przez otwory boczne, tie pętli. Wiszące na gałęzi z podajnikiem ptaka, zorganizować święto ptaków.

Jeśli dom ma wolną komórkę spod jaj, jest to również idealne na karmniki. To wystarczy, aby otwór w każdym rogu i związać cztery kawałki sznurka, łącząc je w środku jednej pętli. Zwolnienie komórka jajowa powierzchnia nadaje się do napełniania żywności.

dwie miski z pianki z szybkiego makaronem odpowiednich do produkcji podajników. Jedna z nich będzie używany jako łóżko, z drugiej – dach. Połączyć je w narożach za pomocą drutu lub sznurka kawałki tak, że istnieje między nimi odległość. Wykonać dwa otwory w dachu nawlekania sznura i związany w pętli. Jest zawieszony na gałęzi i zasnąć paszy.

Najlepsza sztuka są drewniane karmniki. Rzeźbione, elementy dekoracyjne, malowane w różnych kolorach, wyglądają niczym domów bajki. Mieszka w swoim domu, o ziemię, nie leń się i wytwarzać podajnik ptak zimowy z drzewa, które staną się ozdobą miejscu i będzie służyć nie tylko w zimnych porach roku. Latem lasu takie stołówki idą wiewiórki i wiewiórki. Pierzastych przyjaciół, przyzwyczajeni do koryta, aby pomóc wyzwolić swoją witrynę z różnych szkodników i przyniesie ogromne korzyści do sadzenia.