727 Shares 6372 views

Płynna dieta dla menu odchudzania, wyniki, opinie. Płynny pokarm. Proste i smaczne zupy

Istnieje szeroka gama płynnych diet dla utraty wagi. Niektóre z nich są bardziej rygorystyczne i wymagają szczególnej woli, inni bardziej miękkie, a nie jako „głodny”. Różnią się one również w czasie trwania od kilku dni do miesiąca.

Ciekły diety zupy

Jeden z najlepszych i odpowiednich odmian utrata masy ciała, to dieta do zup. Płynna dieta taki plan nie wymaga żadnej specjalnej siły woli i nie zmusił do głodny.

Ponadto, dobrze jest wiedzieć, że ten rodzaj pokarmu jest specjalnie zaprojektowany dla osób cierpiących na otyłość. I tu nie mówimy o 2-3 kilogramów. Taka dieta dieta płyn przyklejona do osób z ciężką otyłością. Został on przetestowany w diecie znanych ośrodków medycznych w Belgii i Szwajcarii.

Czego nie można, a co może być?

Główne składniki diety zupy – to warzywa, a przede wszystkim negatywne kalorie. Ta dieta niskokaloryczna, który zawiera niewielką ilość węglowodanów i nie zawiera tłuszczu. Dlatego organizm będzie zmuszony pożegnać się zapasów tłuszczu i wykorzystać je do swoich źródeł utrzymania.

Zabronione produkty:

 • Słodycze w jakiejkolwiek formie lub manifestacji, nawet najbardziej użyteczne, takie jak miód.
 • Wyroby cukiernicze, chleb, bułki, bułki.
 • Alkohol jest również zabronione.
 • Jest to konieczne do usunięcia tłuszczu, więc wszelkie produkty zawierające tłuszcze lub nie może być olej.
 • Soda jest również zabronione w ogóle, nawet wody mineralnej.

dozwolony:

 • Niesłodzone herbaty, kawę i wodę.
 • Świeży sok.
 • Warzywa: ogórki, sałata, fasola, marchew i wszystkie zielone warzywa.
 • Owoce: jabłko, ananas, arbuz i kantalupa.

Płynnej żywności powinny być spożywane w ciągu 5-7 dni. W ciągu jednego dnia powinna wynosić co najmniej trzy sympozja. Zupa nie powinna być zimna, użyj tylko ciepły posiłek.

Dieta i przepisy kulinarne

Rozważmy kilka receptur proste i smaczne zupy:

 • Pierwsza opcja jest wielu znanych „Bonn” zupa. Gotować trzeba 6 duże cebule 4 pomidory, jeden pęczek selera i kapusty korki średniej wielkości. Wszystkie produkty są kruszone i umieścić w garnku. Dodaje się wodę w ilości 6 litrów. Umieścić na silnym ogniu, stoisko 10 minut. Po tym, przełączyć się na małym ogniu i gotować przez kolejne 30 minut. Jako przyprawy można stosować sól i połowę bulionu kostki roślinnego.

 • Innym prostym rozwiązaniem i pyszne zupa z fasoli. Do jego przygotowania będzie musiał seler, cebula, kilka słodkiej papryki, 6 dużych cebul i tyle marchwi. Należy również funt fasola, pomidory i 5 Średnia główka kapusty. Ten przykład wykonania jest podobny do zupy w pierwszym gotowania.
 • Trzecią opcją jest również bardzo łatwe w przygotowaniu. Będziemy potrzebować 250 gramów marchewki, pół kilograma cebuli, 300 g selera, 250 g kalafiora i taką samą ilość pietruszki. Wszystko to musi być uzupełniona przez szefa czosnku, 200 g pora. Woda będzie potrzebował tylko 1,5 litra. Od tej zupy, wszystkie produkty powinny być gotowane do miękkości. Po gotowaniu, muszą być przetwarzane w blenderze. Można uzupełnić zupę z przypraw i nasion warzyw, takich jak kminek.

Można łączyć produkty według własnego uznania. Najważniejsze w zupach powinno być mięso, zboża i tłuszcze.

Wyniki i przeciwwskazania

Ta ciecz diety dla utraty wagi może cię uszczęśliwić w tygodniu „pion” w 5-10 kg. Jednak to może być nie wcześniej niż 4 miesiące powtórzyć. norma przeciwwskazania. To jest niemożliwe do wykonania tego rodzaju pożywienia dla ludzi w wieku, kobiet w ciąży i karmiących, a także osób poniżej 18 roku życia.

Wyjście z diety

Wydostać się z takiej ścisłej konieczności sprawnie dostarczyć. Początkowo trzeba dodać trochę więcej warzyw, potem owoce, płatki, i tak stopniowo powrócić do normalnej diety.

Należy pamiętać, że wyjście nie powinno zająć mniej czasu niż rzeczywisty diety, a nawet więcej. Na przykład, diety na dietę płynną 7 dni, wówczas moc powinna wynosić co najmniej 14 dni. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć trwałe rezultaty.

opinie

Na ogół, wyniki płynnej żywności i dodatniego sprzężenia zwrotnego. Zakładając forów informacyjnych, to w zasadzie „stracić” od 2 do 5 kg. waga ktoś trwa długo, ktoś zaledwie trzy dni wstecz. Może ktoś nie wyjść z diety, więc wynik jest inny.

Czekolada dieta

Jest to oryginalna dieta, która oferuje gorąca czekolada, kakao i wodę bez gazu. Drinki, można użyć mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Cukier jest zabronione. Trzymając się takiej diety nie potrzebują więcej niż 7 dni. Czekolada menu ciecz dieta:

 • Pierwszy dzień. Wody.
 • Drugi dzień. Gorąca czekolada i kakao.
 • Trzeci dzień. Czekolada i kakao.
 • Czwarty dzień. Wody.
 • Piąty dzień. Wody.
 • Szósty dzień. Kakao i czekolada.
 • Siódmy dzień. Kakao i czekolada.

Pod koniec tygodnia, można pozbyć się z 5 do 7 kg nadwagi.

picia dieta

Ta opcja jest cieczą diety dla utraty wagi nie jest pierwszym roku został z powodzeniem stosowane przez wielu dziewcząt. Jednak, aby utrzymać taka dieta nie jest siła wszystkich.

Pomimo różnych opinii, można nie tylko schudnąć, ale również oczyścić swoje ciało z właściwego przestrzegania diety płynnej pitnej.

pożywienie

Ta dieta na diecie płynnej, zapewnia następujące produkty:

 • Kawa, herbata, woda.
 • Rosół, zupę.
 • Mleko i produkty o zawartości tłuszczu nie więcej niż 2%.
 • Również na diecie płynnej żywności pozwala koktajle z owoców, warzyw i produktów mlecznych.
 • napoje owocowe i soki, ale bez cukru.
 • Mleko.
 • W niektórych wariantach pozostawiono arbuza.

Oprócz tych napojów i napojów na diecie cieczy powinno je kompleksy witaminy mineralnych. Po dieta jest bardzo skromny, a zatem może rozpocząć problemy ze skórą, włosami i paznokciami. Szczególnie dotyczy to długotrwałe diety.

Wytwarzanie ciała diety

Wymagane jest, aby przygotować ciało stopniowo do takiego stresu. Po diecie, to jest zawsze stresujące. Dlatego początkowo warto wyeliminować tłuszcz, mąkę i alkohol. Płytki sytości powinien być stopniowo zmniejszana. Każdego dnia jeden z posiłków ma wspólnego z płynem, dzięki czemu w ciągu kilku dni całkowicie do menu ciekłym. Dopiero po tym wszystkim, można przejść na dietę.

Dieta na 3 dni

Trzeba jeść co najmniej 4 razy dziennie. Produkty mogą być łączone, na przykład, aby koktajle z owoców i jogurtu. Rozważmy przybliżoną menu na cały dzień:

 • Śniadanie. Jedna szklanka mleka lub produktów mlecznych.
 • Lunch. Świeżo wyciśnięty sok z warzyw.
 • Lunch. Zupa z warzyw. Należy zachować ostrożność tak, że danie było katar, nie gęsty jogurt.
 • Podwieczorek. Kissel podstawie jagód i owoców.
 • Kolacja. Szklanka produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu.

Każdy posiłek powinien być w ilości ponad 300 gramów. To menu muszą stosować się do trzech dni. Ogólnie rzecz biorąc, wyniki płynnej diecie i pozytywne opinie o nim, takie wyładowanie pozwoli Ci pozbyć się 5 kg.

dieta dieta na 7 dni

Ta opcja jest cieczą pitną diety dłużej i sztywne. Menu, a także w diecie w ciągu 3 dni, za wzorowe i malowane przez dzień.

 • Dzień pierwszy. Spożywać mleko i produkty mleczne, woda.
 • Dzień drugi. Dieta tylko buliony. Mogą być przygotowane na podstawie diety mięsa lub ryby.
 • Dzień trzeci. Proponuje zużycie smoothie i soki warzywne, owoce. Soki uprzednio rozcieńczono wodą.
 • Dzień czwarty. Zupa, do jej przygotowania można wykorzystać niemal każdy warzyw. Oczywiście, ziemniak jest zabronione. Miej oko na konsystencji zupy, to nie powinno być grube. Oprócz zupy można zrobić herbatę z mlekiem.
 • Piąty dzień. W menu bulionu warzywnego. Oprócz jego galaretki owocowe lub kompot. Naturalnie, wszystkie napoje bez cukru.
 • Szósty dzień. Kompot bez cukru i zupy analogię czwartego dnia.
 • Siódmy dzień. Tylko woda bez gazu.

Taką ciekłą diety utratę masy jest w stanie usunąć kilka centymetrów pasa do 7 kg tygodniowo. Należy powstrzymać się od intensywnych treningów i innych wyczynach, ponieważ nie może być osłabienie, zawroty głowy, aw ogóle nie jest stan bardzo energiczne.

Wariant przez 14 dni

Inną ze zmian, które oferuje tylko płyny. Tu potrzeba więcej samokontroli przecież siedzieć pół miesiąca. Dieta tej diety jest bardzo podobna do siedmiu dni, ale trwa dłużej. To nie powinno być bardzo szybkie, jak w wykonaniu siódmego dnia.

Całkowita kalorii dziennie powinno być 1200 do 1400 kalorii. Krzesło powinno być regularne, jeśli porusza kwestie, które muszą korzystać z pomocy (lewatywa lub przeczyszczające).

Zgodnie z takimi dietę płynną schudnąć mogą oddawać „pionu” 10-15 kg przez dwa tygodnie. Wszystko zależy od parametrów początkowych i metabolizmie organizmu.

Dieta dla 30 dni

Jest to bardzo trudne do przestrzegania diety. Ale to jest warte czasu. Musisz jeść tylko płynnej żywności przez cały miesiąc. Wraz z nadwagą, można pozbyć się toksyn. Toksyny opuścić swoje ciało po pierwszym tygodniu. Po trzecim tygodniu oczyszcza nerki i wątrobę. W tym miesiącu ciało jest oczyszczone na poziomie komórkowym.

Jeśli mówimy o wynikach odchudzania, że 30 dni można rzucić 20 kg. Ale nie denerwuj się, jeśli numery na skalę nie tak szybko zmienić, należy dokonać pomiarów jego objętości. W rzeczywistości, opinie o tej diety skupia się na nich. Jednak opcja ta może doprowadzić do dostarczenia słabe zdrowie, więc najlepiej jest skonsultować się ze specjalistą.

zalecenia ogólne

Wspólne zalecenia obejmują konsultację lekarza. Ponadto, stosując diety płynnej należy do picia codziennie przez co najmniej 2 litrów świeżej wody gazowane. Napoje owocowe, kawa i herbata nie są woda, więc bardzo ważne jest, aby pić czystą wodę. Jedynym sposobem, twoje ciało będzie podjąć dobrą czyszczenie.

Wyjście z pitną diety

Nie ma nic nowego w przypadku wyjścia nie wymyślić. Dlatego konieczne jest, aby pomnożyć liczbę dni diety dla dwóch, to ma tyle na zewnątrz. Jeśli jednak natychmiast zacząć jeść regularne jedzenie, waga powróci.

Jedno zastrzeżenie: na początku zjazdu rozpoczęciem dodawania pokarmów stałych, ale nie mięsa oraz owoców i warzyw. Po – dodać owsiankę na śniadanie. Następnie zupy. I tak dalej, aż w pełni powrócić do pożywnego jedzenia.

Jak przetrwać system zasilania?

W większości przypadków znieść długiego przebiegu dieta nie powiedzie się. Ale, zdaniem jednak, tam są te kobiety, którym udało się przezwyciężyć rozbicie. Dlatego zalecamy wam:

 • Zadaj sobie pytanie, dlaczego chcesz schudnąć? Trzeba być powód i zachętę. Jedynym sposobem, aby osiągnąć dobry wynik i podtrzymać pitną diety.
 • Wyobraź sobie cienkie i przewiewne. Pomyśl o tym, co można sobie pozwolić bez dodatkowych kilogramów? Być może jest to jakieś jasne modne spodnie? Albo leży gdzieś ulubiony strój, który już kilka lat nie są wielkości?
 • Raschertite arkusz papieru na dwie kolumny. W jednym opisać korzyści utrata masy ciała, i że będzie z niego korzystać. W pozostałych kolumn – zalety. I w tej samej chwili, gdy naprawdę chcesz cukierka, spójrz na tej liście. Może dokonać wyboru na rzecz harmonii?
 • Dla każdego celu osiągnąć Spotkać się. Kup sobie jakieś ubranie i spojrzeć na siebie postroynevshuyu. Idź do salonu.

Nie jest konieczne, aby nienawidzić siebie z powodu nadwagi w tempie tylko wszystko zepsuć. Dlatego kultywator i spróbować zrobić sobie tylko lepiej.