557 Shares 1178 views

Tulipany perełek. Tulipany Paciorek – schemat tkacki

Większość wiosny, najbardziej wzruszające kwiaty, bez których trudno jest, na przykład, aby przedstawić March 8, nie mogą rosnąć tylko w garnku lub kupić w kwiaciarni, ale także tworzyć własne ręce. Tulipany koralików zebrać łatwe, trzeba tylko pokazać ułamek wytrwałości i cierpliwości.

przygotowanie materiałów

Przed rozpoczęciem tworzenia bukiet wiosennych, trzeba zadbać materiałów i narzędzi.

Tak, jesteśmy w procesie cięcia drutu poręczne mieć drut gryzie. A nawet umieścić nożyczki pobliżu – są, będziemy wyciąć struny lub taśmy florystycznej.

Kwiatowy taśmy , musimy urządzić łodygi rośliny. W zasadzie, można to zrobić bez niego. Zamiast tego materiału i cewka pasuje zielona nić.

Potrzebna jest rura kleju (Universal lub PVA).

Więc jak mamy zamiar zrobić tulipany koralik, następnie, odpowiednio, musimy jak najwięcej kulek. Musisz kupić rovnenkie same perełki. Można nawet wziąć dwa tonu. Na przykład, czerwony i pomarańczowy. Lub niebieski i biały. Następnie końce płatków są nieco innym tonie, jak prawdziwe kwiaty. Zielony „steklyashechki” trzeba liść. Bądź pewny obzavedites żółte i czarne koraliki szklane paciorki. Spośród nich, będzie zbierać słupki z pręcikami.

I, oczywiście, nie może obyć się bez drutu. Biżuterii potrzebują przewód cewka do tkania z liści i płatków, jak również sztywną podstawę dla łodygi.

tworzyć płatki

Tulipany rozpocząć tkanie z koralików do tworzenia płatków. Motek drobne cięcia drutu rozdzielenia dwóch segmentów. Jeden do 20 cm długości, a z drugiej – 45. skręcenie ich razem.

Krótkich segmentów nanizhite kulek 5 i 6 lekki odcień ciemniejszy. W innym (długości) koniec przewodu 4 świetlny don kulki 9 i ciemne.

Teraz długi odcinek drutu delikatnie skręcać poprzez krótki, nawleczone z koralikami. Następnie tworzymy Odwrotność 4 i 9 koralikami. Ponownie nieznacznie przylega do dna krótkiego przewodu. Powtarzamy operację kilkakrotnie. W rezultacie, musimy mieć sześć wierszy po obu stronach odcinka centralnego. Nie zapomnij dodać w wierszu liczbę koralików. Tylko wtedy będziemy odbierać niemal prawdziwy tulipan koralik. Schemat tkania tej technologii obejmuje wytwarzanie trzy małe wewnętrzne i trzech zewnętrznych płatów.

Na zewnętrznych kulek ruchu płatków ciemniejszy odcień. W granulkach bazy 12 powinny być umieszczone po obu stronach rekrutacji więcej, numer 4, stopniowo zwiększając liczbę kulek.

Pręciki i słupki

Byliśmy w rękach płatków kwiatów przyszłości. Teraz będziemy tworzyć rdzeni, z których umieścić nasze tulipany koralik.

Program jest bardzo prosty splot. Dla pręcików potrzebne do cięcia kawałek drutu 3 do 20 cm. Take w przedziale ręce, nawleczone na jego dwa długie rurki szklanej i jeden koralik. Zgrubienie jest głowica z powrotem przez przewód omijając szeregu szklanych kulek. Robimy jeszcze dwa pręciki.

Przejdźmy teraz żółtym słupka. Dla niego odcięty kawałek drutu 20 cm, napis na niej trzech koralików i dopasować je do środkowej części segmentu. Delikatnie obracać się końce przewodów i ich prodenem trzech szklanych kulek.

Zestawiając pręcików i słupka. Idź do ostatniego kręgu zapiąć czarne pręciki wąsy.

zaangażowany liści

Elementy kwiatostany już mamy. Ale zroszony tulipany mają więcej liści. Zróbmy najmniej jeden.

Technologia ta jest podobna do tej, którą zwykliśmy robić płatków. Trzeba będzie wyciąć dwa kawałki drutu: im mniejsza i bardziej. Następnie trzeba skręcić je ze sobą. Na centralnym rdzeniem rekrutować zielone kulki. Zaczniemy od 4 centymetrów. Pierwsze rzędy konkluduje zgrabnie na szczycie głównej serii. Ale następnego nie powinien iść do góry. Przylega do przewodu do czwartego lub piątego kulek vershinki z poprzedniego rzędu. W rezultacie otrzymasz zębów. Ponieważ każda ze stron musi być nawleczone wzdłuż pięciu rzędach.

Na koniec centralnego drutu don drutówki jest przepuszczany przez główny rdzeń. Arkusz jest gotowy.

Umieszczenie koralikami kwiaty

nadal potrzebne tulipany. Weź w ręce naszych rdzeni. Do niego należy zamocować trzy wewnętrzne płatki. Kiedy to światło jest część dna w bazie kwiatu. Zewnętrzne płatki są tak rozmieszczone, że nakładają się na siebie przeguby wewnętrznych płatków.

Pozostaje wyprostować przewody dla sztywność stawia przekrój przewodu sztywnego. To był przełom unosić florystyczny taśmę lub zielona nić. Konieczne jest, aby owinąć Plump macierzystych. A gdzieś w środku łodygi będzie trzeba dodać papier. Na końcówce trzpienia nawijania fix klej, który nie jest rozczochrany.

haftować kwiaty

Jeśli nie chcesz, aby otoczyć tkania i beadwork, tulipany można wyciągnąć na kawałku tkaniny.

Dla początkujących najlepszy jest kupić gotowy zestaw. Ma wszystko, czego potrzeba do koralików kolorowych, nici, płótno, igły, ramki do gotowego obrazu. Czasami te zestawy są dołączone instrukcje pokazujące jak utworzony haft perełek.

Dla doświadczonych mistrzów nie będzie trudno stworzyć szkic. I napełnił życie. koraliki przeszycia podobne do techniki haftu krzyżykiem. Musisz poruszać się w równych rzędach, układanie kulki wzór. Aby zrobić zdjęcie z gładkiej, jednolitej wielkości i struktury perełek. W przeciwnym razie, cały obraz „prowadzić”.

Tulipany kuleczek zbiera się w pęczki. Spośród nich, tworząc trójwymiarowe panele dekoracyjne. Interesujący wariant – tworzenie biżuteria handmade. Tiny tyulpanchiki może działać jako wisiorki, kolczyki. Ich ścisłe i delikatne kwiaty można ozdobić loriaty. Są długie sznury korali. Ich końce nie połączone, jak w naszyjniki i darmowe. Loriaty delikatnie zawiązany wokół szyi jak klamry lub szal. Tutaj w końcu dekoracji i może kwitną tulipany wiosną. Bardzo nietypowe i elegancki wygląd i masywne bransolety hrywna haftowane małych paciorkach kwiatów.