312 Shares 8847 views

bluzki mody dla kobiet

Bluzka – jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej magicznych rzeczy dziewczyny szafę, która pozwala na aktualizację i odświeżania obrazu przy minimalnym wysiłku. Nie jest zaskakujące, że panie na całym świecie realizować ich liczbę, ponieważ im więcej z nich w szafie – większa różnorodność przemian. I style białych bluzek 2014 wiąże się z wykorzystaniem ciekawych materiałów, dlatego stały się obiektem pożądania wielu mody.

Romantyczny klasyczne i Avant gardowy nadzwyczaj połączeniu z wieloma krótkimi i długimi osłonami. Na przykład, surowe i niezwykle ostry spódnica można łatwo łączyć w formie „ołówka” ze ścisłego kurtce biurowych, topom koronek czy szyfonu.

Style bluzek damskich: plik wsadowy

Argumentować, że bluzki kurtka typu znowu w modzie, to nie ma sensu. Ponieważ w rzeczywistości, ze względu na to nigdy nie wyszedł. Takie modele są wysoko cenione przez naszych babć i matek, którzy nazywali je plik wsadowy. Dla nich, trzeba mieć klamry na pasie i kołnierzu. Mają wizualne podobieństwo do koszul męskich, szytych tylko pozwalając na rysunku damskiej.

Ale nie wszyscy projektanci przylegają do tradycyjnej koncepcji koszuli lub plik wsadowy. Tak, Dries Van Noten wydała mieszanka męskiej białej koszuli (stąd pożyczył rękawy, mankiety ozdobione) oraz golf (duży klip kołnierz).

Styl bluzki z szerokimi rękawami i długie

Jednym z głównych trendów w rękawach głośności i rozszerzonych są podświetlone w tym roku. Wyglądają trochę nietypowe – boom po raz ostatni coś takiego było w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ale oni są bardzo wygodne i zapewniają możliwość ukrycia pełne lub cienkie ramiona. Razem z nimi klocki stają się istotne, ponieważ wielkość wymagała „Fundacją”.

bluzki z krótkim rękawem Style

Rękaw do łokcia daje elegancki i tradycyjnych modeli sportowych. W tym białe warstwowych falbanek i urządzone modeli D & G kosztem takiego podejścia może uzyskać zupełnie inny charakter – rustykalny, ale bardzo urocze i słodkie. Do tej długości, można zwijać i długie rękawy, choć obraz będzie wtedy nieformalny.

bluzki styl z chusty i łuki

Coraz częściej staje się modne bluzki dekoracja łuk. On jest przywiązany pod kołnierzem lub na piersi. Ale dla każdego, kto wierzy, że łuk – to zbyt naiwne i staromodny, istnieje możliwość szale, kołnierze, których końce rozłożone i nie trzeba przymocować, wiszą zupełnie za darmo. Modele z podobnych obroży dostarczanych marki Jonathan Saunders, Alberta Feretti Valentino i innych.

bluzki mody szyfonu

Lekkie, przewiewne i przezroczyste szyfonowe pozwoliło projektantom realizować swoje najśmielsze fantazje. Taka koszula nie wygląda wykonaniu skromności. szyfonowe bluzki są niesamowite. Obejmują one zarówno coś rocznika i coś Cygana. Mankiety obszyte miękkimi plisami, bufkami, plisowana otwartych ramionach i szyi – dane te są pełne kobiecości, przed którym można się oprzeć.