551 Shares 2122 views

Resort Polana: gdzie iść na wycieczkę

Clearing – słynny kurort Zakarpaciu, i jest w rzeczywistości „łąka». Fakt, że niewielka wieś położona w spokojnej dolinie, wokół lasy otaczają wspaniałe i dwa grzbiet – Poloninsky i wulkanicznej.

Przytulne dwoma brzegami malowniczych rzek i większych Pini zrobić gatunki pobliżu wsi jeszcze bardziej kolorowe. Natura stworzyła wszystkie warunki dla tego programu są zlokalizowane uzdrowiska, jednego z najstarszych i najbardziej szanowanych w Karpatach.

Polana ma dwa główne resort – jeden nazywa rozliczenie i przyjmuje gości z całego świata od ponad 130 lat. Drugi nazywa się „Sunny Zakarpacie”.

W tym megablagopriyatnom środowiska ośrodek ma niepowtarzalną okazję zrelaksować umysł i poprawić swoje zdrowie. Lokalne ośrodki specjalizują się w leczeniu i profilaktyce chorób w dziedzinie gastroenterologii.

Clearing – miejsce, w którym zbiegają się rozbieżnych kultur i zwyczajów. W związku z tym, bardzo kolorowe, na przykład, lokalna kuchnia, w której znajdują się specjały rumuńskim, słowackim, węgierskim, niemieckim tradycji.

Wraz ze świeżym górskim powietrzu, spacery po lesie, pasterskie krajobrazu wiejskiego Polana obiecuje niezapomniane wakacje i relaks. Oprócz ośrodków zdrowia w Polana wiele wygodne i przyjazne dla hoteli i zajazdów. Można wybrać dla siebie wygodny i godnych warunków mieszkaniowych tutaj.

zwiedzić okolicę

Dla tych, którzy są znudzeni w ciszy wsi, pod warunkiem, wspaniałe możliwości, aby wycieczki na rogach z objawami Zakarpaciu. Wybór wycieczek jest bardzo zróżnicowany i atrakcyjny, ponieważ w tym regionie obfituje w miejscach bogatych w historii, architektury gotyckiej, kawałek muzeum, średniowiecznych zamków i rzemiosła produkcji wina.

Mukaczewo

Mukaczewo przyciągnąć możliwie wizytę w prawdziwą twierdzę, zwany „Palanok”, gdzie można wybrać się na spacer wzdłuż jej tajemniczych starożytnych ciemnych korytarzach. Dla miłośników zabawy Mukaczewo oferują odwiedzić zimę ciepło ogrzewania swój festiwal wina. Degustacja różnych odmian i rodzajów wina można łączyć ze wspaniałym spacer ulicami miasta.

(Hall Mukaczewo) (Zamek Palanok Mukaczewo)

Użhorod

Starożytność, antyk oddycha w tym mieście. Fascynować nazwiska oraz wiek budynków – Goryanskaya rotunda z XI wieku, Użgorod Castle XII – XIV stulecia Zamek Newycki z XII wieku, katedra, „Linden” promenady.

(Most dla pieszych w Użgorodzie) (Świątynia Chrystusa Zbawiciela w Użgorodzie)

Beregovo

Chcąc głębsze nurkowania w duchu i historii wina czekają na gości w Beregovo, region zakarpacki uznawane jako stolica wina. Można nawet zatrzymać się trochę winiarz – aby spróbować zgnieść winogrona obcasy. Co jest szczególnie miły w zimie, można wygrzać się w Beregovo bezpośrednio pod gołym niebem w termalnych źródeł mineralnych.

(Beregove) (źródło termiczne Beregove)

Solotvino

Odwiedź naturalną grotę solną oferuje wioskę Solotvyno. słone jeziora, położone w pobliżu miejscowości, pozostawić kilka zdjęć na pamiątkę.

(Water Tower Solotvino) (Zalane wały w Solotvino)

ekstremalne Zakarpacie

W zimie Zakarpacie zaprasza miłośników jazdy na nartach. Urządzenie jest dostępne do wynajęcia, szlaki krajobrazowe, doświadczonych instruktorów.

Dla fanów spływ zorganizowany rafting na rzece Cisa. Odebrać kolejną trasę wzdłuż spokojnych rzekach, mogą być dla rodzin, rodzin z dziećmi i dla początkujących kajakarzy.

Ten przypływ adrenaliny można doświadczyć wybierając zabawa jazda na ATV na stokach górskich Karpat.

Ten region jest wyjątkowy, wszystkie pobliskich ośrodkach i wytrzymałość, ekstremalne i spokój, lasy i góry, nowoczesne i starych. Pamiętaj, aby przyjść do Karpat!