437 Shares 7870 views

Jak wybrać obrączki

Jasne gwiazdy oświetlają jej drogę. Ambles dół powiedziała do niego. Słyszę kotlet z piętach na księżycową chodniku. Jej aura tajemniczości otacza i lekka, poręczna perfumy upajać głowę młodego mężczyzny. Siedzą w samochodach luksusowych, przechodząc do drogiej restauracji, „Kocham cię – szepcze do niej, a oczy świecą się z czułością i nadzieje – Niech Get Married?” Jego słowa są jasne i pewne siebie. Takie pytanie nie można udzielić odpowiedzi przeczącej. Wyciąga małe czerwone pudełko i posiada dziewczyna otwiera. I tam jest symbolem wiecznej miłości, zbiór wszystkich ziemskich ślubów i obietnic … Pierścionek zaręczynowy!

Co się stało wcześniej? ..

1. decyzja

Przy podejmowaniu decyzji, aby kupić pierścionek zaręczynowy, przyszli nowożeńcy zawsze umieścić w nim serce i duszę, i rozbić bank …

Jednak przed zakupem należy zawsze starannie ważyć wszystko. Jednak małżeństwo – jest to bardzo ważny krok. Jeśli zdecydowaliśmy się na nim, szczerze gratuluję i chciałbyś dać szereg zaleceń w celu uniknięcia wszelkich trudności i wyzwań napotykanych przez przyszłych nowożeńców przy wyborze pierścionek zaręczynowy.

2. Wybór projektu

Wybierając pierścionek zaręczynowy przed pójściem do sklepu zawsze jest konieczne, aby określić wygląd. To pomoże Ci zaoszczędzić czas w biżuterii.

Wybierz się co najmniej dwie opcje. Wszystkie obrączki są podzielone na tradycyjne i nowoczesne modelu.

Klasyczne Obrączki nie ma początku ani końca. Różnica jest tylko w metalu, z którego jest wykonany pierścień. Ich symbolika: prostota i nieskończoność. Jeśli chcesz trochę kreatywności, można dokonać na takich pierścieni napisem, który Twoim zdaniem, jest najbardziej charakterystyczny dla swojej miłości i przyszłej rodziny.

Aktualne modele obejmują szeroki asortyment. Doskonały pomysł na ten pierścień będzie mieć swój własny projekt autorstwa. Ręka z ołówkiem, kawałek papieru i zaczynają tworzyć … To jest, oczywiście, będzie jeszcze lepiej, gdyby zaangażować odpowiedzialnie zmieścić dwie połówki przyszłej rodziny. W ten sposób zapinania i daje miłe wspomnienia na przyszłość. Po tym wszystkim, za każdym razem patrzę na ringu, będzie pamiętać, jak tworzyć nie tylko rodziny, ale również własną biżuterię. Ale, co najważniejsze, możemy je tworzyć razem.

3. Ceny Taming

obrączki – pierwszy poważny wspólny zakup parę.

Wybierając pierścionek zaleca się, aby skupić się na jednym, że „stać”. Jednocześnie nie ma potrzeby uciekać się do ekscesów. Pokazać swoje bogactwo i mogą być spowodowane innymi dekoracjami. Ten pierścień musi być wartościowe, przede wszystkim ze względu na przypomnienie o człowieku, który umieścić go na. I przyciągnąć zbyt dużo uwagi do tańszego ringu będzie mniejsza.

4. rozmiar ma znaczenie

Jest to jedna z najważniejszych kwestii, które muszą zostać określone: a pierścionek rozmiar przyszłego małżonka?

Zaleca się, jak następuje: wielkość pierścień powinien być wybrany tak wcześnie jak biżuterii.

Będziesz bardzo zaskoczony, aby zmierzyć inny pierścień w innej biżuterii. Okazuje się, że pasuje do Twojego wielkość będzie wahać się między trzema lub czterema cyframi.

Kolejna bardzo ważna wskazówka: próby na pierścieniach, należy pamiętać, że zanim ten nie może być długo pływać w wodzie, do wykonywania czynności fizycznych lub zamrozić swoje ręce. Wszystko to wpływa na grubość palca, a zatem właściwego wyboru.

Oczywiście, zawsze można rozwałkować lub wąski pierścień, ale dlaczego trzeba dodatkowe problemy?

5. Najbardziej odpowiedzialny

Nie zapominaj, że pierścień – jeden z elementów ceremonii ślubnej. Ich prezentacja przyjaciela przyjaciela jest zawsze związane z morzem ekscytujących emocji i miłych wspomnień na całe życie. Przypuśćmy będzie niezapomnianą piękne, że nie tylko dzień, ale także wszystkich kolejnych …

Posłowie

Zakup pierścień jest zazwyczaj uważany obowiązkiem pana młodego, ale w celu uniknięcia nieporozumień, lepiej jest wybrać, wraz z przyszłą żoną.

Jeśli zdecydujesz się włożyć kamień pierścionek, przyjrzeć właściwości kamienia. Jednak będzie to główny życie pierścień biżuteria.

Należy zwrócić uwagę na próby pierścieniowej. To świadczy o zawartości metalu szlachetnego w pierścieniu.

I niech twoje małżeństwo będzie szczęśliwe i rodzina – silna.