201 Shares 5074 views

Chemical Technology College (Cherepovets): Description

Czeriepowiec College of Chemical Technology, lub jak to nazywa, średnie zawodowe w szkole numer 37, znajduje się w mieście robocze, przy ul Okinina, budynek 5.

Historia uczelni

Historia uczelni rozpoczęła się w 1979 roku, po ukazaniu rzędu konieczności otwierania w szkole zawodowej. W całej swojej egzystencji, College of Chemical Technology (Cherepovets) przeszedł ogromną ilość zmian w jego imieniu. Był uważany szkołą do 2011 r. Potem dano donośny i dźwięczny nazwa „College”, po którym liczba kandydatów wzrosła kilkakrotnie.

nowoczesność

Teachers College przygotowują studentów do pracy w charakterze wysoko wykwalifikowanych specjalistów w CJSC „FOSAGRO”, a także w Komisji Ochrony Socjalnej. Wielu absolwentów aktywnie rozwija się w świadczeniu usług.

W 2010 roku Wyższa Szkoła Technologii Chemicznej (Cherepovets) wzięło udział w konkursie Rosji i został honorowym laureatem instytucji edukacyjnych. Świadczy to o wysokim poziomie wykształcenia, który jest produkowany przez miejscowych studentów. Kolegium może być dumny z faktu, że wśród stu najlepszych szkół podstawowej i średniej edukacji zawodowej w Rosji.

Jak się tam dostać? Pomimo faktu, że niemal wszystkie uczelnie Czeriepowiec położone blisko centrum, do College of Chemical Technology dostać w autobusie. Znajduje się w północnej dzielnicy, gdzie można wziąć autobus 3, 4, 7, 37, 39.

schronisko

Dla wszystkich swoich uczniów niebędących rezydentami Chemical Technology College (Cherepovets) oferuje możliwość stałego zamieszkania w akademiku. Znajduje się w północnej dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni, więc uczniowie mogą zaoszczędzić znaczną część swojej gotówki, rezygnując z transportu publicznego.

Nasz hostel mieści się pewien krąg osób, które mogą nie być w stanie zapłacić za ich miesięcznej stawki. Takie osoby to sieroty i inwalidów pierwszej i drugiej grupy. Wszyscy inni muszą płacić miesięczne utrzymanie kosztem pewnym hostelu, który jest ustawiany przez dyrektora.

Kwota płatności różni się każdego roku i jest ustawiona przed rozpoczęciem roku szkolnego, wydając odpowiednią kolejność.

Schronisko posiada komitet studencki, który zaczyna masową życie kulturalne mieszkańców. Dzięki działaniom decydentów, spotkania są stale utrzymywane w obudowie, dyskotek i innych wydarzeń, które pozwalają odpocząć od procesu edukacyjnego.

specjalności

Specjalności, który przewiduje szkolenia Chemical Technology College (Cherepovets), są bardzo zróżnicowane. Gdzie można znaleźć przyszłego zawodu dla duszy, nie tylko młodych ludzi, ale również dziewczyny.

Tak więc, na przykład, jest teraz na podstawie chemicznego i technicznego czesne odbywa się u fryzjera. Wydawać by się mogło, w mieście nie ma problemów ze szkolenia specjalności, ale wiele dziewczyn próbuje dostać dyplom tej konkretnej uczelni.

Młodzi ludzie będą zainteresowani specjalne lokomotywy mechanik i spawacz, który jest zaangażowany w prowadzenie i spawania gazowego robót elektrycznych.

Specjaliści, którzy ukończyli Kolegium Technologii Chemicznej, chętnie podejmują pracę, nie tylko lokalne przedsiębiorstwa, ale również firmy nierezydenci zainteresowanych właściwych pracowników.

Inną specjalnością jest popularny wśród młodych ludzi i dziewcząt, – automatyzacja procesów technologicznych i produkcji.