251 Shares 1111 views

Jak narysować tygrysa, cartoon i obecny

Czasami chcesz narysować coś nowego i nieoczekiwanego lub stare i znane. A czasami prosi dziecko, które widziałem znak cute kreskówki. Na przykład, tygrys. Ale jak narysować tygrysa? Jest to piękny, mocny, bardzo malownicze i kolorowe zwierzę, przenieść go do ciężkiej pracy.

Przede wszystkim należy zdecydować, jakie zwierzę, w jakim położeniu, a otoczenie chcą przedstawiać, ponieważ wpływa na skład i rysunek, a wydajność jego poszczególnych części. Ważne jest również, aby wybrać, jak narysować tygrysa – ołówek, farby czy może atramentu. Gdy wszystkie problemy zostaną rozwiązane, można przystąpić do realizacji planu.

Prawdopodobnie najszybszy sposób – jest uczyć się, jak narysować tygrysa etapami. I łatwiejsze i bardziej przystępne. Przede wszystkim, cienkie, lekkie pociągnięcia sporządzony kontur głowy i tułowia tygrysa. W tym celu wykonane w arkuszu (korzystnie w jej środku) do dwie płaskie koło (To będzie głowy i szyi), i dodano do nich owalny dla organizmu. Na okręgu o oznaczeniach głowy są rysowane dla przyszłej oczy, nos i usta. Markery te pomagają umieścić wszystkie osie paski pysk tygrysa.

Opierając się na głowie dwa trójkąty są rysowane, które następnie uszy. Wewnątrz wylęgu trójkąta tak, aby uzyskać efekt wełny w uszach. Teraz trzeba iść w dół i po prostu skok futro tygrysa policzek na brodzie, aby zidentyfikować otwarte usta i nos odcień włosów na całym ciele zwierzęcia i opracowaniem przyszłych przednie łapy.

Teraz, to jest jasne, jak narysować tygrysa od podstaw, a gdy wszystkie główne części są identyfikowane, można rozpocząć kreślenia. Początkowo koncentruje się na głowie, bo to jest ważne i kluczowe dla figury. W środku głowy rysowane są lekko zakrzywione linie, tworząc przy zamknięciu oczu. Następnie wyraźnie nakreślone kontury nosa i zwraca uwagę na uszach. Aby narysować je poprawnie, trzeba psychicznie lub przerywana linia podzielić półkole głowy w dwóch identycznych połówek. Dopiero wtedy rysować uszy – tak, aby ich dolna krawędź oprze tej linią przerywaną. Są one umieszczone ukośnie do głównych osi lufy i równa połowie jego górnej części.

Jak narysować tygrysa na to jest już jasne: aby przejść do dolnej części pyska. Musi on być podzielony na dwie połowy, dodać środek cieniowania trójkąt nosa do linii dolnej wargi i podbródek, wyciągnąć migdałowe oczy. Mały sekret: odległość od oka do czubka głowy tygrysa jest równa wielkości uszach. Jeśli wykonane prawidłowo, między okiem i linii środkowej jest jeszcze dużo miejsca nawet dla jednego oka. Po tym okrągłym i linie środkowe, przyczyniły się do malowania, można bezpiecznie usunąć. Teraz wokół uszu i pyska musi wyciągnąć wiele maleńkich tochechek dodać puszyste tygrysa. Zwracamy włosy na całym ciele i twarzy, oraz długie wąsy, które są bliżej do podbródek wykonana krótszy. Aby to zrobić, bierze miękkim ołówkiem.

Jak narysować obok tygrysa? Rysuje futra, to jest do reprezentowania czarne i białe paski zygzakowate. Następnie przejdź do łapy, są też robią swoje puszyste, pień pazury, wyciąga palce i kostki. Dorisovyvat ogon.

Ostatni etap – usunięcie wszystkich zbędnych linii, rysunek otoczenie: zieleń, kamienie i wszystko, co chciałbym zobaczyć na rysunku wokół tygrysa.