411 Shares 3452 views

Analogowy niemowląt Bon. Korzyści ulubione zabawki

KLG Baby Born – jeden z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się zabawek na świecie.

Od 1997 roku otrzymała wiele wyróżnień i tytułów w konkursach międzynarodowych. Jest uważany za najbardziej udany zabawki dla dziewczynek i lalka najbardziej funkcjonalny.

Jego główne zalety – wysoka jakość użytych materiałów, łatwość obsługi, funkcjonalność i niewiarygodnie realistyczne. Jedyną wadą tych ślicznych szczeniąt jest wysoki koszt. Cena wzrasta wprost proporcjonalnie do potrzeb dziecka: on potrzebuje żywności, świeże pieluchy, nowe ubrania w zależności od sezonu, dodatkowe akcesoria. Niektóre modele mogą kąpać się w wodzie, a do tego trzeba kupić wannę. Cóż, wiele rzeczy dla wygody i właściwej opieki nad dzieckiem: Łóżeczko, wózek, meble, naczynia, a nawet książki.

Dobry zakup, ale za mniejsze pieniądze

Nowoczesne producenci nauczyć się kochać i szanować interesy swoich klientów. Dziś rynek reprezentowany ogromną ilość szczeniąt na każdy gust i kieszeń. Wynalazł i analogowe niemowląt Bona – Bebi Dol. Sądząc po opiniach, że wygląda jak prezent grudnichka. To dziecko pije mleko z butelki, jedzenie owsianki „idzie” na garnku, że kąpać, pieluszka zmienić pieluchy, zamknął i otworzył oczy, potrafi płakać i uspokoić, jeśli dać smoczka.

Lalka może podawać

Przy zakupie lalki otrzymujesz pakiet z kaszy. W ramach zwykłej mąki i skrobi, która jest całkowicie bezpieczny dla organizmu dziecka, jeśli przypadkowo połknięte. Gotować owsiankę, konieczne jest zalać zimną wodą w misce na specjalnym znakiem, dodać suchą mieszankę, budyń i dokładnie wymieszać. Karmić dziecko łyżeczką, a tylko w pozycji leżącej.

Bona analogowy dziecko uwielbia pływać

Wiele modeli działać bez baterii i może być bezpiecznie kąpać się w wannie. Mały „mama” miłość to rytuał – baby rozpryskiwania w jakiejś wody, następnie swaddled go i położyć do łóżka. Podobnie jak w prawdziwym życiu.

Szczenięta mogą napić się wody

Dziwnego, że cuda się nie kończą. Taki analog lalka dla niemowląt Bon jest niezależnie wody pitnej. Wykorzystuje ona specjalny zawór do picia w PUP usta. Aby to działało, trzeba włożyć w jego usta zaworu do picia, należy delikatnie ścisnąć butelkę, a „dziecko” zacznie pić. Nie można korzystać z innych napojów, tylko wodę. Drink ten baby potrzeby w pozycji stojącej lub siedzącej, w przeciwnym razie woda spadnie bezpośrednio do pieluchy.

wymagana jest odpowiednia pielęgnacja

Lalka może „chodzić” na nocnik. Codzienne szczeniąt wymaga opieki. Wszystko zjedzone owsianki dziennie powinna wyjść. W tym celu do roztworu mydła. Wystarczy karmić „dziecko” kilka razy z butelki i usiąść na nocnik. Pożądane jest, aby przeprowadzać takie zabiegi codziennie, inaczej analogowy niemowląt Bon zawiedzie.

I śmiech i łzy

To urocze dziecko może skacząc śmiać się i płakać prawdziwymi łzami. Oczywiście, jeśli zanim to dobrze napić się wody. Specjalne czujniki wbudowane wewnątrz lalki. Klikając na lewej dłoni łzy płyną po prawej stronie – śmieje się. Uchwyty szczeniąt, oraz stopy ruchu, łatwo jest usiąść przy stole lub na wózku inwalidzkim. A jeśli chcesz spać, trzeba umieścić w łóżeczku, a on zamyka oczy.

Wielu rodziców chwalą odpowiedniki Bebi Bona. Recenzje udowodnić po raz kolejny popularność tej zabawki. Dziewczyny szczęśliwy, ponieważ jest to najlepszy prezent, a najbardziej ulubiona zabawka. Lalka jakość nie jest zadowalająca. Odory nieobecny, materiał jest przyjemny w dotyku, gładka i dostatecznie elastyczna. Ponadto, można bawić się z nim jak z prawdziwym dzieckiem.

sto odezhek

Jedną z zalet oryginalnych Pups – mając wiele zestawów ubrań, które można zmieniać w zależności od pory roku i nastroju. Dodatkowo można kupić nowe stroje dla dziecka. Ale są one drogie. Jeśli zdecydujesz analog niemowląt Bona, który jest znacznie tańszy i nie mniej kochany przez jego posiadacza, to dlaczego nie kupić rzeczy iw atrakcyjnej cenie. Ponieważ KLG są podzielone na chłopców i dziewcząt, trzeba podnieść ubrania i właściwe. Możliwości jest wiele. Odzież dla niemowląt analogi Bona można łatwo znaleźć w Internecie. Istnieje wiele ogłoszeń ze zdjęciami produktów gotowych. Jest również możliwość zamówienia krawiectwo i dostawę buty i kapelusze.

W skrócie, CPMP niemowląt Bon i ich odpowiedniki – to najbardziej udany wynalazek na świecie. Wątpliwości? Zapytaj swoje dziecko.