862 Shares 5169 views

Charm Makosh: Wartość, funkcje, wykresy i zalecenia

Makosh amulet poświęcona bogini mitologii słowiańskiej. Było to jedyne żeńskie bóstwo, bożek, który został ustawiony w świątyni w Kijowie, na rozkaz księcia Włodzimierza. Jego wizerunek jest ściśle związana z tkania, przędzenia, rzemiosła i przeznaczeniu.

bogini Mokos

Charm Makosh silnie związany z nazwą słowiańskiej bogini dzisiaj. W opowieściach ludowych i legend wyraźnie widać jej związek z tkania i przędzenia. Jest to nieco przypominający Arachne.

Na przykład, przekonania, które były powszechne na Ukrainie, nie powinno się kręcić w piątek. To był dzień, który jest ściśle związany z jej obrazu. Dlatego sądzono, że złą kobietą, jeśli ona zacznie się kręcić w piątek, poszedł cały nastawił igłami i wrzeciona raniąc.

W mitologii słowiańskiej Makosh opisana jako kobieta z długimi ramionami, że noc spinów w rogu chaty. Została zabrana do poświęcenia przędzy. Spadła do studni. Wszystko to ma przyjść do nas informacja pozwoliła naukowcom rozważyć Makosh patronką rzemiosła. параллели между Макошью и скандинавскими норнами, греческими мойрами и славянскими рожаницами, которые прядут нити жизни у всех народов. Paralele między Norn skandynawskich i Mokoš, greckiego i słowiańskiego Moirae Rozhanitsy, który przędzy nić życia dla wszystkich narodów. Dlatego opiekun Makosh akceptowane dać dziewcząt gospodarczych i kobiet kochających rzemiosła.

żona Perun za

Według jednej z wersji, Mokos była żoną najwyższego słowiańskiego boga Peruna. Jednocześnie, zagrała główną rolę w micie o stworzeniu świata. Z drugiej strony, jest często podejmowana w pierwszej kolejności jako centralną postacią kultu przedchrześcijańskich Rosja sprzeciwia się „oddział” Perun.

Nie jest zaskoczeniem, że najbardziej Makosh popularny wśród kobiet. W tym przypadku uznano, że nie tylko bogini losu, ale także płodność i ogólną pomyślność.

Istnieje również wersja, że to bóstwo pochodziła z Mordovia, jak sama nazwa podobna do nazwy jednej z dwóch głównych ludzi, którzy tam mieszkają, moksza.

Charm Makosh

Mokos był jednym z najbardziej cenionych bogiń słowiańskich. Jej symbolem jest często haftowane ubrania, jest dziś popularna. Wiele współczesnych kobiet znaleźć i Ward wiarygodne i użyteczne ochraniacz przed wszelkiego rodzaju nieszczęść.

Wierzono, że bogini opiekun Mokos może uchronić go od właściciela żadnych problemów, dając jednocześnie rodzinnego majątku. A także będzie spokój w domu, harmonijne relacje z małżonka i rodzina dobrego samopoczucia dla dzieci.

Warto zauważyć, że oprócz jego cenionych kobiet i rolników. Bogini uosobieniem żyznej ziemi, dając życie wszystkich żywych istot i odzyskiwanie każdej wiosny po środku sezonu zimowego.

Znaczenie Warding

Znaczenie amulety Makosh były różne, ale większość z nich są lepiej dostosowane do kobiet niż mężczyzn.

W tym przypadku jest to kobieta postrzegana jako strażnik kreatywności i paleniska. W dawnych czasach, zdecydowano się haftować obraz na ubrania dziewczynek. Niezamężne dziewczęta również starali się jej charakteru pojawił się na ich strój, ponieważ wierzono, że w ten sposób można doprowadzić do matchmakers wizyta i późniejsze małżeńskiego szczęścia.

Makosh – słowiańska bogini, której opiekunem i noszone przez mężatki. Mogła ułatwić poród, aby rozwiązać różnice w domu.

Mimo to, wiele zdjąć jej charakter.

Najlepszy prezent

Nic dziwnego, że wielu dziś uwierzyć, że amulet w postaci bogini Mokoš – wielki dar. Ojciec może dać swoją córkę, aby chronić ją przed złymi ludźmi i innych dolegliwości.

Niezamężna dziewczyna znajdzie pana młodego, a później będzie doskonałą gospodynią, jeśli ma nosić ten amulet, bez usuwania go.

W narodów słowiańskich uznano bogini także patronką żeńskiej czary. Więc jeśli jesteś zainteresowany tematem okultyzmu, lub po prostu chcesz sprawdzić swoją intuicję, a następnie ten amulet dokładnie użyteczne. W tym przypadku, należy przyjrzeć się bliżej w kulcie, coś, dla których ta bogini była czczona. Może w ten sposób można znaleźć swoje miejsce w życiu.

Jak uszyć symbol słowiańskiej bogini?

Jazda talizman Makosh tak proste, jak to możliwe, aby poradzić sobie z nim każdy użytkownik aspirujący kochankę, nawet jeśli jest on dopiero od niedawna zaczyna się haftować.

Należy pamiętać, że jest to korzystne, gdy dekoracji tego talizmanu zostaną wykonane ze srebra. Uważa się, że to będzie w stanie osiągnąć maksymalny efekt.

Trzeba znać kilka zasad, jeśli zdecydujesz się do haftu na oddział własnymi rękami. Haftować powinien być bardzo Makosh. Symbol powinien albo przedstawiają głowę, albo być na szczycie wizerunkiem bogini.

Haft talizman Makosh zaleca się rozpocząć na rosnącej księżyca lub pełni księżyca. Pamiętaj, że bogini nie może znieść ludzi o słabym sercu, którzy są zmęczeni życiem. Więc kiedy podjąć pracę, powinieneś być w prężnym i radosnym nastroju i zapomnieć o wszystkich problemach.

specjalna spisek

Zaledwie kilka zasad. Mokos haft, tworząc talizman, więc nie może towarzyszyć węzłów, i nie jest zalecane do cięcia nici nożyczkami. Będzie dobrze, jeśli w procesie spojrzeć na działce, która jest bezpośrednio skierowana do bogini słowiańskiej.

Należy zwrócić się do dziewczyny, aby chronić ją w tym życiu, ocalić od bólu i cierpienia. W tym przypadku powinno to obiecuję, że wątek jest zobowiązany być tylko mieszkania, ale w domu – pełen szczęścia.

Aby efekt talizman, czujesz się cały czas, gdy nie jest to konieczne, aby utworzyć bez względu co zakłócone. Nawet jeśli kochasz haftować, słuchania muzyki lub oglądania telewizji, będę musiał zapomnieć o tej porze takich nawyków. Cała uwaga powinna być skierowana na nawiązaniu kontaktu z dawnej słowiańskiej bogini.

Nie można niczego być rozproszony w procesie haftowania parzyste. Aby zignorować wszystkie rozpraszających mówisz, nie odpowiadam na chwilę na telefon.

Jeśli pochodzisz można znaleźć w tym artykule haft Warding programu Makosh. Główną rzeczą, należy pamiętać, że w tle zawsze powinien być biały lub zielony. W pierwszym przypadku, Rada najpierw haftować zielone obramowanie wokół całego obrazu. Korzystnie, uszy są na haft. Sam symbol najlepiej wyszywania czerwone, zielone lub żółte nici. Jeśli używasz kwiaty, zielona nić odpowiednie dla nich.

Zabronione jest korzystanie z Talisman białe kwiaty (jeśli nie jest w tle). Starsze kobiety mogą zdecydować się na czarną nicią.

Gotowy Ward zaleca się posypać dla uświęcenia zwykłej wody źródlanej. Najczęściej są one przechowywane w domu w widocznym miejscu lub przyszyte do ubrania.

Jak dbać o talizman?

Ten niezwykły amulet wymaga na specjalną opieką. Podobnie jak wszystkie inne, to musi być czas, aby oczyścić się od czasu do czasu. Aby to zrobić, to najlepiej wziąć wodę ze zwykłej wiejskiej studni lub sprężyny. Po Makosh i nadal uważane patronką wszystkich źródeł wody na Ziemi.

Opiekun musi być okresowo czyszczone. Co więcej, nie ma określonego harmonogramu. Należy to zrobić jak najszybciej opiekun zgromadzić masę krytyczną negatywnej energii. Uważa się, że właściciel takiego talizmanu od razu zrozumieć, że potrzebuje oczyszczenia.

W procesie oczyszczania periapt przechodzi przez trzy elementy. To powietrze, ogień i woda. Najpierw umyj ręce haftowane tkaniny z amuletem. Najlepszy ze wszystkich zwykłym mydłem gospodarczej lub dzieci. Następnie wysuszyć ubrania w słońcu lub w pobliżu ognia. Pamiętaj, że kategorycznie nie amulet tkaniny mogą być prane w urządzeniu. W ten sposób oczyszcza się mechanicznie tylko przed zabrudzeniem zewnętrznego, ale nie do wewnątrz od zgromadzonej energii ujemną.

Jeśli masz wisiorek lub inną podobną dekorację, a następnie trzymając go pod bieżącą wodą, a następnie także umieścić w słońcu, tak aby wyschły ze wszystkich kropli.

Pamiętaj, że jeśli Ward pęknięty, haft na sukience wyprzedane, to oznacza tylko jedno. Jego misja zakończona, bardziej niż cokolwiek innego, to nie zrobi. Po tym, konieczne jest, aby nagrać i wysłać w dół rzeki. W skrajnych przypadkach, zakopane w ziemi. Ale nie wychodzić z domu.

Należy również pamiętać, że jest to bardzo niebezpieczne tracić albo opuścić salę, tak aby mogły wejść w posiadanie kogoś innego. W tym przypadku nieszczęście przyjdzie do życia jako nowy i starego właściciela. Pozbyć się z nich nie będzie łatwe. Tylko w jakiś sposób uspokoić dawną słowiańską boginię. Wtedy to przyniesie rezultaty.

Najpotężniejsze talizmany

Mokos, oczywiście, jest uważany za silny talizman, ale jest szczególnie skuteczny działa w połączeniu z półksiężycem.

Jest to szczególny znak, który w połączeniu z innymi urokami, aby uzyskać bardziej potężny talizman. Crescent reprezentuje wszystkie fazy satelity Ziemi, bez żadnych wyjątków. Crescent jest również talizman dla kobiet.

Crescent może przynieść zdrowie swojego wlasciciela, popularność wśród mężczyzn i szczęścia. Będzie ona chronić swoje dzieci z dolegliwości, jak również żadnych problemów. Starożytni Słowianie wierzyli, że dwa potężny talizman, jeśli złączył, może poprawić właściwości siebie.

Jeśli więc marzysz o potomstwie lub rodziny, muszą być chronione, jest strażnikiem Mokos będzie Ci odpowiadać na odpowiedni moment.

W połączeniu z amuletem półksiężyca jest silniejszy w czasie. Na przykład, stan szczęście nie przewidują kilka dni, a w nadchodzących latach, dzieci wyrośnie zdrowy, nie martw się o wrogów i kłopotów.

Jeśli wierzysz w starej słowiańskiej mitologii, należy nosić ten amulet. On przyniesie ci sławę, fortunę i rodzinnego samopoczucie. To jest gwarantowane.