512 Shares 4693 views

Jak usunąć magnesy z ubrania, aby zapobiec uszkodzeniu rzeczy

Przed wyprawą wszystkich możliwych sposobów, aby pozbyć się Shop „wysokotonowymi”, trzeba pamiętać, że mogą one być stosowane tylko wtedy, gdy użytkownik zapomni usunąć magnes z ubrania w sklepie. I zrobić to bezpośrednio w centrum handlowym w celu kradzieży towaru jest uważana za przestępstwo.

Przed wyjęciem magnesy z ubrania w domu, za pomocą jednego z wielu porad warto pomyśleć o nie łatwiej wrócić do sklepu z produktami i sprawdzić, czy sprzedawca jest za pomocą specjalnego urządzenia. Niewątpliwie czas zostanie wydane, może pieniądze na podróże, ale oszczędzić nerwy, a sprawa jest dokładnie pozostaje nienaruszona.

Bez względu na to, jak usunąć magnesy do odzieży, powinny działać tak dokładnie jak to możliwe. Po pierwsze, jeśli to się robi ze zwykłymi szczypcami, po prostu staramy się je, prawdopodobieństwo uszkodzenia samej rzeczy złamać. Po drugie, niektóre z „wysokotonowymi” zawartych w specjalną farbą, tak że kiedy autopsja brutto może ona po prostu brudny, a sama sprawa, a kto próbuje pozbyć się „wskazówek”.

Jest to kolejny argument za powrotem do sklepu i wziąć to magnes, za pomocą specjalnego urządzenia. Są oczywiście sytuacje, w których nie można zrobić technicznie. W tym przypadku, oczywiście, trzeba będzie informacja o tym, jak usunąć magnes za pomocą dostępnych narzędzi.

Co dziwne, najprostszym rozwiązaniem, aby pozbyć handlowego „Tweeterów” leży niemal w każdym rozdziale. Drzwi wyposażone w domofon, posiada dość silny magnes, za pomocą którego można spróbować pozbyć się „alarm” na ubrania. Wynik będzie w dużej mierze zależy od jakości produkcji i cech strukturalnych „gwizdek”. Przez magnes interkomu należy oprzeć jej zewnętrznej stronie, starając się wyciągnąć sworzeń łączący od wewnątrz. W większości przypadków, sukces jest gwarantowany. W tym przypadku urządzenie nie cierpią z powodu ich sklepy pociągnął w taki sam sposób.

Jeśli domofon nie pomogło (lub nie było możliwe do wykorzystania), można spróbować znaleźć inny magnes. Ważne jest, aby pamiętać, że musi być na tyle silny, tak że zwykłe dekoracyjne zdjęcia lodówce lub głośników ze starego magnetofonu nie pomoże. Może to być przydatne stary dysk twardy z komputera. Jednak przed wyjęciem magnesy z ubrania, to należy przejrzeć (lub nawet złamać), aby uzyskać pożądane urządzenie. Jeśli „brzęczyk” wystarczająca jakość i niezawodność, dysk twardy może nie wystarczyć, ale można jeszcze spróbować wycisnąć go szczelnie magnes do zewnętrznej części wypukłej części „Alarm”, ciągnąc jednocześnie za przeciwieństwo. W przypadku awarii, „strzeże magnetyczną” należy skręcić w drugą stronę i spróbuj ponownie (czasem polaryzacja jest ważna).

Gdy wszystkie metody są wyczerpane, a sprawa jest nadal w niewoli znienawidzonych „Tweeterów”, godzinę użycia siły fizycznej w postaci szczypiec lub innych narzędzi. Używając ich, można po prostu złamać plastiku i stopniowo demontować urządzenia na części. Ale przed wyjęciem magnesy z ubrania jako „barbarzyński” sposób, wciąż myśleć o tym, czy aby nie cierpieć i tak nie będzie jeszcze prostsze do powrotu do sklepu z prośbą do dostarczenia rzeczy o „wysokotonowymi”?

Dress Code: Regulamin
337 shares 6588 views
84 shares 6460 views
628 shares 9660 views