361 Shares 3530 views

Singer Anastasia: Biografia, kariera i życie osobiste

Singer Anastazja była niezwykle popularna w 1990 roku. Teraz o tym nie słyszę. Chciałbyś dowiedzieć się, gdzie się urodziła i wykształcony? Czy jesteś zainteresowany w jej stanu cywilnego? Wszystkie niezbędne informacje są przedstawione w artykule.

Biografia piosenkarki Anastazji: Rodzina i dzieciństwo

Urodził się 4 sierpnia 1965 roku w Moskwie. W jej żyłach płynie ukraińskiej, polskiej, rosyjskiej i gruzińskiej krwi. Nazwisko panieńskie naszej bohaterki Protasenko.

matka Anastazji, Ludmila Saldadze pracował dokumentalista. Jego ojciec, Vladimir Protasenko, był zawodowym aktorem. Rodzice są ciągle na planie i prób. Nasty mały edukacja zaangażowany babcia Anna.

Rodzice rozwiedli się niedługo. Ojciec stworzył nową rodzinę. Drugie małżeństwo miał syna Gleb. Matka naszej bohaterki, a więc nie ożenił.

student

Nastya Protasenko absolwentem szkoły muzycznej. W wieku 16 lat, ona złożyła dokumenty w im WTU. Shchukin. Kobieta studia na wydziale aktorskim. W 1986 roku otrzymała dyplom długo oczekiwana. W ciągu 3 lat, wystąpiła jako członek trupy Moskiewskiego Teatru Dramatycznego.

śpiew kariera

W latach 1980, nasza bohaterka jest poważnie brane wielkie zainteresowanie w tym kierunku muzycznego, jak skała. Jej debiut sceniczny miał miejsce w Briańsk. Śpiewała porywający utwór. W 1989 roku wydał album solowy Anastasia – „wysoki obcas”. Zdobyła armię fanów.

W 1993 roku został nazwany "Best Female Singer of the Year". Jasne i utalentowany piosenkarz poszedł na wycieczkę z rosyjskich miast. Ona również udał się do Stanów Zjednoczonych i Europy.

W trakcie swojej kariery, piosenkarka Anastasia wydała 14 albumów studyjnych, wystąpiła w kilku teledyskach i dał około stu koncertów. Naprawdę popularne stało się takie kompozycje jak „Warga nie jest głupcem”, „Queen of złotym piasku”, „Zielone oczy kłopoty” i innych.

życie osobiste

Singer Anastasia – jasna i atrakcyjna kobieta, która zawsze była popularna wśród płci przeciwnej. Kochając naszej bohaterki wskazuje liczbę małżeństwa – Pięć urzędnika i jednego cywila.

Pierwszy mąż piosenkarz Alex Mintskovsky, przyjaciel z dzieciństwa. W 1983 roku, ich ślub odbył. Triumf okazało konserwatywny. Na wiosnę 1985 roku, córka urodziła się w pary. Dziewczynka o imieniu Anna. Małżeństwo nie trwało długo z Mintskovskim. Nawet wspólne dziecko nie pomogło utrzymać rodzinę razem.

W latach następnych, dobrze znane wykonawca 4 razy, aby formalny związek. I za każdym razem skończyło się rozwodem.

Przedstawić jej wybór – producent Vladimir zZudin. Dzięki niemu jest szczęśliwa przez ponad 8 lat. Singer Anastasia jest babcia. Kilka lat temu, córka Anny dał jej wnuk, który został nazwany Arseniusz.

Konkludując

Badaliśmy szczegółowo biografię i twórczość piosenkarki Anastazji. Życzymy jej dobrego zdrowia i prawdziwego szczęścia!