320 Shares 9369 views

Dlatego nigdy nie należy nosić japonki: 10 powodów

Japonki – jest to rodzaj taniego obuwia z gumy, która doskonale nadaje się na wycieczkę do basenu, ale dla większości z nas jest wiarygodnym codziennie rodzaj buta, jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do miesięcy letnich. Och, nie! Czy nie wiecie, że ten rodzaj letniego buta samo niebezpieczne, jak obwarzanek, gdy jesteś na ścisłej diecie?

To jest prawdziwy zbiór brudu

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeśli nosisz japonki, jesteś z takim samym powodzeniem może chodzić boso na składowisko, bo opuszczą swoje nogi narażone na ogromne ilości kurzu. Tak, masz na nogach jest żałosny kawałek gumy, ale to prawie nie chroni stopy przed takimi „przyjemności” jak wymiociny, karmy dla psów, dziesięć milionów bakterii, które znajdują się na kawałku gumy do żucia, niedopałki papierosów, i tak dalej, które można znaleźć na stronie chodnik. Jeśli nadal chodzić w klapkach, to wkrótce zrobić dużo zakażeń skóry aż do brodawki. Jednym słowem, to jest obrzydliwe!

Musisz chodzić je jak leniwe idiota

Kto przy zdrowych zmysłach wolałby chodzić jak pingwin, a w tym samym czasie co nieudolny miejscowości idioty? To jest w rzeczywistości, co zrobić, gdy użytkownik zdecyduje się wiosło leniwie w swoich klapkach. Klapki Ci popełnić urocze kroki, jakby ktoś zmusił cię do noszenia garnituru w postaci olbrzymiego tortu. Poważnie myśleć o tym, jeśli nie chcą ośmieszyć.

Są one szkodliwe dla pleców i ud

O tak, pikniki, imprezy przy basenie i ból … powrót. Wiesz, że w rzeczywistości wszyscy jesteśmy po prostu staramy się je utrzymać się na nogach tak długo jak będziemy je nosić? Ten „głowy” chód, spowodowane przez fakt, że klapsy nie chroni stopy, szkodzi również biodra i plecy. będziemy potykać się i jęczeć jak mojej babci, to jak powrót bólu. Tak, to oczekuje wszystkich fanów frywolnych japonki.

Pokażemy ich straszną nogę

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeśli twoje nogi mogłyby one po prostu krzyczeć z przerażenia, które pojawia się, gdy jesteś w buty japonki. I dlaczego zostały one krzyczeć? Tak, z tego powodu, że nabrzmiałe żyły i paznokcie, że nie widzieli światło, ponieważ są one w kurzu, nikt by się ucieszyła. To jest to, co chcesz pokazać? Nie sądzę.

Zmuszają do chodzić powoli

Czy kiedykolwiek próbowałeś uruchomić lub nawet iść szybko w kapciach? Tak, to jest 100% niemożliwe, nie mówiąc już o tym, że można zranić. Ale jeśli to nie wystarczy, aby przekonać się, że klapsy faktycznie spowalniają ruch, istnieje wiele badań, które dowodzą następujące: jeśli nosisz klapki, staniesz się poruszać wolniej niż gdyby była w buty do biegania. Nie dlatego, że naprawdę potrzebujesz rady naukowców, ale jeszcze zwrócić uwagę na to!

Stan piętach będzie straszne, to będzie wyglądać łuszczycy

Szorstka łuszcząca się skóra, popękane pięty … Czy nie jest to co każda dziewczyna chce buta? Dzięki klapki z gumy, które są owinięte wokół naszych nóg podczas chodzenia poślizg pięty, tarcie uzyskuje i nagromadzenie stałej, grubym i suchą skórę. Pomyśl o czasie trzeba wydać, aby złuszczają potwora pod nogi!

Oni pocierać bolesne pęcherze

Japonki … czujesz się tak dobrze w nich, ale to tylko wtedy, gdy najpierw umieścić je. Twoje nogi czują się tak wolny! Jesteś wolny jak nigdy dotąd! Ale z czasem, podczas spaceru można poczuć pewien dyskomfort w efekcie końcowym, blister. Zanim znajdziesz to miejsce na część nogi, która jest zbyt ściśle związane z oponami, Twój spacer zakończy kalectwo.

Oni „dać” odciski dziewcząt

Odciski – koszmar dla każdej kobiety. Mamy przysiągł, że będziemy pielęgnować nasze stopy, tak, że nie wyglądają jak moja matka, która zapomnieć wszystko w imię wysokich obcasach. Ale, niestety, klapsy mogą być równie szkodliwe, jeśli chodzi o odciski. Aby zachować te niegrzeczne klapki na nogi, nasze palce rozpaczliwie wygięte, dosłownie zawinięte. A to dopiero początek, z czasem będzie rosnąć do patologii. Jeśli chcesz tańczyć, po osiągnięciu 70 lat, tak jak w młodości, zapomnieć o klapsy raz na zawsze.

Są one wykonane z materiałów słabej

O ile nie masz nic podejrzewać, wolę chodzić w nich przez całe lato, zawsze emitują szkodliwych substancji chemicznych w swoich nieświadomych stóp. winylu PVC, z których większość klap ciepło tendencję do wytwarzania substancji toksycznych. Ponadto, te toksyny są bardzo złe, nawet na glebie, na której chodzić w kapciach. Proszę, nie zabijają swoich stóp i planety w tym samym czasie!

Sprawiają, że ośmieszyć

Tak, rzeczywiście. Japonki – to po prostu sposób, aby pokazać, że naprawdę nie przeszkadza, o ich wyglądzie. W restauracji? W barze? Iść na zakupy? Nie! Jedynym miejscem na uderzenie – basen lub plaża.

Naprawdę miłujcie japonki? Lepiej jest się ich pozbyć i zdobyć kilka par naprawdę jakość letnich butów, które nie ranią stopy i wygląd.