301 Shares 4608 views

15 rzeźbiarskie arcydzieła z całego świata, od którego nie można oderwać wzroku

Nowoczesne rzeźby odsunięte od ustalonych zasad i praktyki sztuki klasycznej. Stało się bardziej zróżnicowane, złożone i śmiały. Zebraliśmy najbardziej fantastyczne dzieła współczesnych artystów, którzy będą cię zaskoczyć.

"Ecstasy", USA

Ta masywna stalowa rzeźba została stworzona przez Karen Kasolito. Rzeźbiarz powiedział, że z pomocą ludzkiej sylwetce mogą dokładnie wyrazić emocje, myśli i problemy współczesnego społeczeństwa.

"Memory Remains"

Cyfrowy Rzeźba Adam Martinakisa inna doskonałość techniczną i głęboka myśl filozoficzną. Prace tego rzeźbiarza po raz kolejny udowodnić, że sztuka może przybierać różne formy.

„Nie mam na tyle rozumu, żeby przeżyć”, Francja

Najbardziej znanym dziełem Thomasa Leroya jest monumentalna figura z brązu ironicznie z niezwykłej nazwie.

„Kobieta na plaży”, Szwajcaria

„Moja rzeźba – to jest w rzeczywistości, impresjonistyczny obraz rysunku” – rzeźbiarz Filip Dzhekson mówi. Znany jest ze swojego unikalnego stylu, z silnym naciskiem na „język ciała”.

"Digital Orca", Kanada

Douglas Coupland jest przedstawicielem ruchu pop-artu w rzeźbie. Copeland uważa, że proste, ale jasne obrazy będą zawsze przyciągają uwagę.

„Pat”, Korea Południowa

Uderzająca rzeźba naturalnej wielkości 26-letni rzeźbiarz Pak Ki Phonom został stworzony. Jest symbolem wewnętrznej walki z samym sobą.

„Inne miejsce”, Anglia

Ta nowoczesna rzeźba Entoni Gormli zainstalowany na Crosby Beach w Liverpoolu, w Anglii. Żeliwo postacie ludzkie w naturalnej wielkości są rozrzucone wzdłuż brzegu. Ale wydawało się, gapić się na horyzoncie.

"Support", Włochy

Jego gigantyczny posąg, zainstalowany w Wenecji Lorenzo Quinn ma nadzieję przyciągnąć uwagę ludzi na zagrożenie globalnym ociepleniem.

"Sowa Ulu" Karoo

Ta imponująca rzeźba został przedstawiony na dorocznym festiwalu sztuki niezależnej Płonącego Człowieka.

„Ziemia Anioł”

Czad Nayt położył 3D rzeźba w niezwykle realistyczny krajobraz, zacierając granice między światem cyfrowym i prawdziwym życiu.

"Kelpie", Szkocja

W Szkocji Kelpie – mitologicznego stwora, posiadająca siłę i wytrzymałość 10 koni. Mają one stać się źródłem inspiracji dla rzeźbiarza Endi Skotta.

„Przebudzenie”, Włochy

„Przebudzenie” – statuetkę 20-metrowy gigant, który próbuje uwolnić się od ziemi. Posąg został stworzony przez John Seward Johnson w 1980 roku.

"Roots of Fire"

Jest to kolejne niezwykłe dzieło Adama Martinakisa, który przedstawia wewnętrzną istotę człowieka.

"Coral", Australia

Ta wzruszająca i piękna rzeźba Alessandra Rossi niemal zlewa się z krajobrazem Dzięki trzech podstawowych kolorach, które symbolizują niebo, morze i ziemię.

"Pedestal"

Aleksandra Rivz stworzył to niesamowite rzeźby cyfrowych, gdy miała zaledwie 19 lat.